Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: badboy166 , zallas Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (8 Mobil) - 7 Masaüstü9 Mobil
54.607
Cevap
1.724
Favori
5.354.820
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    447 Mesaj

Bleu sonbaharda daha guzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gustawa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gecen gun kuzende loris parfum sisesi gordum kodunu arattim E130 Lacoste Essential diye geciyor.Bu parfumu tutaste'de kullanan var mi ? Orjinali kullanmadigim icin bilmiyorum Lorisin kokusu guzel fakat belki hic orjinalle alakasi yoktur.Eserden sonra farkli firmalardan alisveris yapmiyorum.En son 4 sise aldim hala kullaniyorum ama sıkıldım yeni taze kokular ariyorum.

|
    |

Orijinalden alıntı: crossingover35

one million, invictus gibi artik klasikleşmiş şekerli parfümler cok deneyimi olan arkadaşlari bayiyor olabilir ama inanın deodoranttan baska birşey kullanmamış, parfume alışık olmayan burunlar icin bu kokular birer efsanedir, risksiz guvenli limanlardir
    Oraya Acqua di gio parfumude ekleyelim :)

|
    |

Bayan için; Burberry - Weekend,Bvlgari Crystal (Omnia Crystalline),Gucci - Bamboo,Shiseido Zen,Tutaste - Peony,Victoria's Secret - Bombshell önerebilirim.
    |
    |
    GrySykn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hepsine bakacağım, çok teşekkür ederim az önce Burberry - Weekend notalarına bakmıştım güzel görünüyor tamda listeme ekliyordum :)
    Diğer seçeneklere de bakacağım bunlar arasında doğru parfümleri bulacağıma inanıyorum tekrardan teşekkürler. 🤗

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    avera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    145 Mesaj
    Yavaş yavaş kışın yaklaşmasıyla bir 4 lü paket sipariş edip kışı çıkartmak istiyorum.

Yaşım 22 daha çok sportif giyinen biriyim. 4 lü paket hazırlamak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Aklımdakiler
    Hugo boss vanilyalı
    Spicebomb

diğer ikisi için fikrinizi bekliyorum kalıcı ve herkeste olmayan kokulardan istiyorum.

Rıca ederim.Burberry benim tutasteden aldığım ilk parfümdür ve çok severek kullandım.Peony'den inanılmaz geri dönüşler aldım.Bvlgari içlerinde en hafif olan parfümdür.
    Gucci - Envy Me
    Maison Francis Kurkdjian - A La Rose bu ikisini almayı düşünüyorum yakında. Bunlar da oldukça hafif parfümler bunları da değerlendire bilirsin.
    |
    |
    GrySykn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok teşekkürler yorum yapan herkese

|
    |
    yasin_92 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beyler şöyle bi şey yapalim.Eserden aldigimiz orjinale en yakin parfumlerin ufak bi listesini yapalim alacak kisilere de yardimci olmus oluruz.Yanlış anlasilma olmasin Eserin butun parfumleri iyi fakat bazi parfumleri orjinalle birebir desek yeridir.Ben liste için başlıyorum.

1- Creed Aventus

2- Polo Blue

3- Desire Blue

Alinti yaparak ekleyebilirsiniz..

Orijinalden alıntı: VioLee

Beyler şöyle bi şey yapalim.Eserden aldigimiz orjinale en yakin parfumlerin ufak bi listesini yapalim alacak kisilere de yardimci olmus oluruz.Yanlış anlasilma olmasin Eserin butun parfumleri iyi fakat bazi parfumleri orjinalle birebir desek yeridir.Ben liste için başlıyorum.

1- Creed Aventus

2- Polo Blue

3- Desire Blue

Lacoste essential.

Bu Parfümü almadım ama diğer aldıklarım yanında tester olarak gelmişti, tamamen orijinal ile aynı.

1- Creed Aventus

2- Polo Blue

3- Desire Blue

Bu liste çok uzun olur kardeş. Konu dışında bir mumdur, iki mumdur, üç... diye birbirini sonsuza kadar cevaplayanların başlığına döner valla benden söylemesi

|
    |

http://buyukbang.blogspot.com
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

Lacoste essential.

Bu Parfümü almadım ama diğer aldıklarım yanında tester olarak gelmişti, tamamen orijinal ile aynı.

Alıntıları Göster
    Aradığım parfumlerden birisiydi üst mesajda da yazmistim bunu ogrendigim iyi oldu hocam

1- Creed Aventus

2- Polo Blue

3- Desire Blue

bir kac küçük istisna dışında suana kadar 50si siparişim olmak uzere 70e yakin tutaste denememden orjinaline benzetemedigim bir iki tanedir.

Onlarda zaten zamanla ya yenilendi ya listeden çıkarıldı. Sağolsun eser musterilerinin görüşlerine cok deger veriyor. su haliyle orjinalinide denenmek sarti ile memnun etmeyecek urun bence listede bulunmuyor.

|
    |

Dhermes

Hugo matara

İnvictus

Nautica seç beğen sık kızlar sende😀😀

|
    |
    Matias12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orj. ile yan yana koyduğunuzda tüm geçişler, performans ve kalıcılık olarak oldukça tatmin edecektir hocam.

Edit* Lacoste'un herhangi bir ürününü seviyorsanız diğerlerini de denemenizi öneririm. Ortalama hepsi aynı çizgi üzerindeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 15 Eylül 2018; 1:12:25 >
    |
    |
    VioLee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet hocam biliyorum daha once alisverisimiz oldu diger acik parfum yapanlarin cok uzerinde bi kaliteniz var.Bi kac parfum ekleyip siparis vericem

|
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok teşekkür ediyorum, kadın erkek karışık alacağım bu yüzden 2-3 adet kadın parfümü ekleyebilirim bir sonraki siparişlerime de kalan önerilerinizi ekleyeceğim :)
    Önceliği Burberry, Peony ve Bvlgari ürünlerine veriyorum bir sonraki siparişte kalanları ekleyeceğim
    Öneriniz için tekrar tekrar çok teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrySykn -- 15 Eylül 2018; 8:34:12 >
    |
    |
    avera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    106 Mesaj
    Arkadaşlar bu parfümleri eser beyden alıp kullanan varmı ? Yorum yapabilir mi ? Fresh parfüm arıyorum

Dior Sauvage

Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme

Giorgio Armani- Acqua Di Gio Profumo

Jean Paul Gaultier - Ultra Male

Armani - Black Code

Bvlgari Aqva

Prada - L'Homme

Paco Rabanne - iNViCTUS

Orijinalden alıntı: Matias12

Arkadaşlar bu parfümleri eser beyden alıp kullanan varmı ? Yorum yapabilir mi ? Fresh parfüm arıyorum

Dior Sauvage

Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme

Giorgio Armani- Acqua Di Gio Profumo

Jean Paul Gaultier - Ultra Male

Armani - Black Code

Bvlgari Aqva

Prada - L'Homme

Paco Rabanne - iNViCTUS
    Hocam Ultramale ve Sauvage için cevaplayabilirim.

Dior Sauvage: Orjinaline sahibim. Aynı zamanda tutaste versiyonunuda kullanıyorum benzerlik çok çok iyi. Koku olarak 4 mevsim her türlü durumda kullanılabilir.

JPG Ultramale: Tutaste az önce elime geçti, bu kokuda Eserin başarıyla yorumladığı bir koku olmuş orjinaliyle aynı. Koku biraz ağır ve şekerli, Rochas ve le male karışımı.
    |
    |

Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Media Sözlük
Sohbet
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.