Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MSerkanXXX , raceangel , Berkay Günönü , Bonobo643 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 18 Misafir (7 Mobil) - 13 Masaüstü9 Mobil1 Android
54.659
Cevap
1.726
Favori
5.362.928
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    274 Mesaj

Eğer alacaksanız dumansı alın hocam meyveli olan bana garip geliyor basit kaçıyor ama dumansı olan mükemmel işçilik gibi geliyor surekli 7li sipariş verdiğim için denemek istediğim 2-3 koku mevcut o yüzden bütçem sarsılıyor mecbur düz aventusa kalıyoruz yoksa prive alicam bende

Hocam 1980-1990 arası teyzemde adını duymadigim garip parfümler mevcut ugrarsam atarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 14 Eylül 2018; 2:36:23 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Extralarge , xAsTx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İnvictus hic kullanmadım invictusla one million arasindaydim one million u deneyim dedim ilk herkes invictus aliyor. Bleu de chanel da herkesin tuttugu bi parfum . aber - fierce, aventus, jpg le male, nicos sculpture kullandim hepsini begendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fireinthehole kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 5 2600 - MSI B450 Tomahawk - CoolerMaster MB511 Kırmızı - SilverStone Strider Essential 600w 80+ - Corsair Vengeance Lpx 2x16gb 3000mhz - PNY Rtx 2060 Gaming OC - Adata Xpg SX8200 pro 512gb - WD 2.5" 750GB Scorpio Black Sata 3.0 7200Rpm
  • Binbaşı
    1443 Mesaj

hocam hey gıdı hey gorunce genclıgmız aklıma geldı bendede 1988 fahrenayt var ıcınde hala var ve aynı koku aksam ceker atarım...
    |
    |
    Extralarge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vakko - V'de VAKKO [VKK]

Givenchy - Xeryus Rouge [XER]

Orjinallerini değil de Eser'in parfümlerini soruyorum.
    Hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakanizm -- 14 Eylül 2018; 9:32:20 >

Turjiyede nasıl 10 kişiden yarisi aventus kullaniyor hocam

|
    |
    GeçerkenUğradı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aventus'a pek denk gelmiyorum da invictus kullanım oranı gençlerde %40'lara ulaşmıştır, kokuyu algıladığımda burnumu tıkayasım geliyor artık. Gençlere tavsiyem; kullanmak istiyorsanız bilin ki yeni kız arkadaşınıza eski sevgilisini anımsatma ihtimaliniz çok yüksek

iyi gene siz parfüm kokusuna denk gelip tıkamak istiyorsunuz benim bindiğim metroya hep araplar suriyeliler biniyor hepside leş gibi kokuyor. bizim insanlarımızda farklı değil Türk dayılar var sanki aylardır banyo yapmıyorlar 2 metre uzağımda olmasına rağmen kokularını alıyorum bence şükredin parfüm kokusuna :)
    |
    |
    GökselB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 5 2600 - MSI B450 Tomahawk - CoolerMaster MB511 Kırmızı - SilverStone Strider Essential 600w 80+ - Corsair Vengeance Lpx 2x16gb 3000mhz - PNY Rtx 2060 Gaming OC - Adata Xpg SX8200 pro 512gb - WD 2.5" 750GB Scorpio Black Sata 3.0 7200Rpm
  • Binbaşı
    1596 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakanizm

Bu 2 parfümün ikisini de denemiş olanlar, hangisini daha çok beğendiler?

Vakko - V'de VAKKO [VKK]

Givenchy - Xeryus Rouge [XER]

Orjinallerini değil de Eser'in parfümlerini soruyorum.
    Hangisini tavsiye edersiniz?
    +Givenchy - Xeryus Rouge [XER]

• Teğmen
    135 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: okis

+Givenchy - Xeryus Rouge [XER]

Alıntıları Göster
    +1 Bence de kesinlikle Givenchy - Xeryus Rouge [XER]
    |
    |
    one million, invictus gibi artik klasikleşmiş şekerli parfümler cok deneyimi olan arkadaşlari bayiyor olabilir ama inanın deodoranttan baska birşey kullanmamış, parfume alışık olmayan burunlar icin bu kokular birer efsanedir, risksiz guvenli limanlardir

Forumda bazı arkadaşlardan kokuların dinlenmesi demlenmesi gerekiyor diye bir yorum okudum buna gerek var mı daha doğrusu var mı böyle birşey?

@EserKozmetik
    |
    |

Givenchy - Xeryus Rouge der kaçarım giderim buralardan bu kadar asaletli koku yok babam kullanırdı zamanında

|
    |
    Hakanizm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Diğer illeri bilmem ama Izmirde bu iki koku çok yoğun olarak kullanılmakta parfümlerin alakası yok zaten sentetik kokuyor leş gibi. Izmirin fuarı meşhur zaten bilen bilir konser alanlarında herkes aynı parfüm kokuyor belediye dağıtıyor sanarsın.

|
    |
    Rappapompom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: TembelÖğrenci2018

Armani - HE
    Givenchy - Pi
    Chanel - Bleu de Chanel
    Carolina Herrera CH MEN

Siparişlerim elime ulaştı öncelikle Eser Beye teşekkür ederim.

İlk olarak denediklerim hakkında yorumlarımı belirteyim. ( Parfümler hakkında bilgili birisi değilim. Öylesine aklımdan geçenleri yazıyorum. )

Givenchy - Pi : Bazı platformlarda oyun hamuru kokusu olduğunu ve çok garip bir koku olduğunu yazıldığını görerek aldım. Orijinalini bilmediğim için kıyaslayamayacağım. Oyun hamuru kokusuna gelirsek bence pek alakası yok. Çok ağır olmayan insanı fazla baymayan bir koku. Şuan biraz havalar sıcak (Trakya bölgesinde) o yüzden kalıcılığı hakkında pek bir şey demem doğru olmaz. Terlendiği zaman normal olarak kalıcılığı biraz gidiyor. Genç yaşlar için uygun olarak görüyorum (20-25). Kış kullanımı için ideal.

Armani - HE : İlk sıktığınızda ıslak mendil gibi bir kokusu var bence. Tam ıslak mendil değil ama andırıyor böyle. Sonra yavaş yavaş koku açılıyor ve çiçek kokuları karşılıyor. Sonrada odunsu bir koku devreye giriyor yavaş yavaş. Bence güzel bir parfüm. Böyle bir parfümün listeye girmesi hoş.

Acemi olarak değerlendirdim. Diğer kullananlara göre yanlış veya garip tahmin etmiş olabilirim. Benim fikrimce böyle. Pi yi fazla anlatamadım açıkçası. Kusura bakmayın o yüzden. Diğer parfümleri belli aralıklarla deneyeceğim. Tekrardan yorum yaparım konuya.
    Carolina Herrera CH MEN : İlk öncelikle forumda gençlere önerdiği biri vardı kusura bakmasın ismini bulamadım ona teşekkür ederim. İyi ki önermişsiniz. Gerçekten harika bir koku. Kış için favorim kesinlikle. İlk başlangıcı biraz vişne kokusunu çağrıştırıyor bende. Gayet güzel bir parfüm.
    |
    |

• Er
    5 Mesaj
    iyi akşamlar herkese.20 yaşındayım eser abinin ürünlerini ilk defa kullanacağım.kafamdaki sorulara cevap verebilirseniz çok sevinirim.
    lacoste essential(özellikle bu parfümün kalıcılığı daha önce kullandığım dolum parfümcülerde baya düşüktü)
    chanel blue de chanel
    lacoste white
    armani stronger with you
    pi
    bu parfümler arasında kalıcılık olarak hangilerini önerebilirsiniz ya da ekstradan yaşıma uygun bu kokulara benzer kalıcı parfüm ne önerebilirsiniz bi diğer sorum da yaşıma uygun olarak aventusun daha önceki yorumlardan ananas olanın daha iyi gideceğini düşünüyorum bi de listede prive olmayan aventus vardı sanırım hangisi yaşıma daha uygun olur değerli yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum

Bleu de chanel kalici onlar arasında. Hugo boss vanilla yaşına uygun

|
    |
    mesro123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    745 Mesaj
    armani stronger with you gayet kalıcı yayılımı güzel bir koku. Kokusunu çok severim ama bayıyor belli süre sonra o ayrı konu :)
    chanel blue - bayanlar için etkili ama mevsimi geçti diye düşünüyorum. Kalıcılığıda diğerlerine göre daha düşük sanırım

diğerleri hakkında bişey diyemicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gustawa -- 14 Eylül 2018; 20:12:35 >
    |
    |

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz. // Fatura no ile sorgulama**

Sevgilerimle,
    Eser

TL 634964 YUNUS E
    TL 684739 CİHANGİR B
    TL 684831 BURAK A
    TL 684916 CENKHAN Ö
    TL 685076 OKAN G
    TL 685192 YASİN G
    TL 686361 ÖMER F Ç
    TL 686484 ÇAĞLAR K
    TL 686602 ÇAĞRI A
    TL 686665 BEYTULLAH Ş
    TL 686834 ATADENİZ T
    TL 687618 YAKUP A
    TL 687968 MEHMET Ö
    TL 688432 ATİLLA A
    TL 688757 ONURCAN Y
    TL 689060 CENGİZHAN S
    TL 689590 YASİN Ç
    TL 690268 EMİRHAN K
    TL 691508 YASİN K
    TL 691763 TURAN Ş
    TL 692096 ONUR Z
    TL 692556 ZÜLAL V
    TL 693017 TOLGA A
    TL 694016 TAYFUN B İ
    TL 694405 LEYLA G
    TL 694723 BURCU K
    TL 695148 AYHAN Ü
    TL 727305 HACER K
    TL 729633 MURAT Ö
    TL 731640 YASEMİN T
    TL 733451 HASAN A
    TL 736566 MEHMET S G
    TL 738713 MURAT C
    TL 740714 CEMİL B
    TL 748762 CELALETTİN B
    TL 751274 CEYHUN K
    TL 751744 ERDEM T
    TL 752053 İBRAHİM K
    TL 759626 ONUR G
    |
    |

• Onbaşı
    28 Mesaj
    Tom FORD - Black Orchid [ORC]
    Creed - Wirgin Island Water [WiV]
    Hugo Boss - Boss Bottled [BSS]
    Paris Hilton [PRS]
    Tiziana Terenzi - Kirke [KRK]
    Carolina Herrera - 212 Sexy Men [2SX]
    Amouage - OPUS V [OP5]
    Kilian - Moonlight in Heaven [MOON]

Eser beyden bu zamana kadar aldığım parfümler, hepsi birbirinden güzeldi özellikle favorim OPUS V ve Wirgin Island Water oldu.
    Sizlerden ricam fresh aromalı kadın ve erkek parfüm önerilerinizi bekliyorum özellikle kadın için daha fazla öneri alabilirim annem ve kız arkadaşım için bakıyorum. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Reklamlar
emek server
Media Sözlük
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.