Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1134. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: merhum87
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.605
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11321133113411351136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olmayacak. Yıllardır kullanan müşterilerim mevcut. Tobacco vanillia ya bile benzemiyor diyeni gördüm ben. Öyle binde bir gelen yoruma göre ürün değiştirilmez. :)
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Chanel Allure Sport hiç benzemiyor ki.Orjinalini bi deneyin %10 bile benzemiyor.Unlucky.
  • :) Peki haklısınız bundan sonra Allure homme sport yok.
  • Merhabalar arkadaşlar yazlık yeni mevsime geçişte yeni parfümler almak istiyorum şuan elimde Creed aventus ve invictus var eser abiden onun dışında bvlgari extreme birde diesel four for life var orginal yaz için güzel fresh kokular arıyorum hafif nane tarzı kokuda olabilir ilaç mümessiliyim ve gün içinde çok koşturuyorum kalıcı ve fresh öneriler istiyorum fresh dışında özel kokularda olabilir önerilere göre bunun dışında forumda yorumlardan şu listeyi çıkardım bu kokular nasıldır
    BVLGARİ AQUA AQV
    TERRE D HERMES
    CREED MİLLESSİME İMPERİAL
    CREED ORGİNAL SANDAL ORG

AVENTUS EN HOŞUMA GİDEN PARFUM BU ARADA

BİR DE EŞİME PARFUM ALMAK İSTİYORUM ŞUAN ONDA
    MUSE VE COCO MADDMASALE VAR FAZLA ÇİÇEKSİ KOKU SEVMİYOR ÖZELLİKLE BAYAN KOKULARINDAN ANLAYAN BUNA DA YORUM ATARSA SEVİNİRİM ÇÜNKÜ BAYAN KOKULARINA YORUM AZ GÖRDÜKLERİM
    OLYMPEA ! Bombshell dikkatimi çekenler arasında yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eser, aras kargo takip numaraları demişsin , mng linki vermişsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AdKo kullanıcısına yanıt
    Hok2013 kullanıcısına yanıt
    SarwaS S kullanıcısına yanıt
    Ultraviolet naneli fhresh. Ne kadar kalır kullananlar cevaplasın ben o denli deneyemedim.

Bombshell isteğinize uygun.

------

Hok2013

El alışkanlığı abi. Hala sahibindende Mng seçip kodu giriyorum. Düzelttim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdKo

Merhabalar arkadaşlar yazlık yeni mevsime geçişte yeni parfümler almak istiyorum şuan elimde Creed aventus ve invictus var eser abiden onun dışında bvlgari extreme birde diesel four for life var orginal yaz için güzel fresh kokular arıyorum hafif nane tarzı kokuda olabilir ilaç mümessiliyim ve gün içinde çok koşturuyorum kalıcı ve fresh öneriler istiyorum fresh dışında özel kokularda olabilir önerilere göre bunun dışında forumda yorumlardan şu listeyi çıkardım bu kokular nasıldır
    BVLGARİ AQUA AQV
    TERRE D HERMES
    CREED MİLLESSİME İMPERİAL
    CREED ORGİNAL SANDAL ORG

AVENTUS EN HOŞUMA GİDEN PARFUM BU ARADA

BİR DE EŞİME PARFUM ALMAK İSTİYORUM ŞUAN ONDA
    MUSE VE COCO MADDMASALE VAR FAZLA ÇİÇEKSİ KOKU SEVMİYOR ÖZELLİKLE BAYAN KOKULARINDAN ANLAYAN BUNA DA YORUM ATARSA SEVİNİRİM ÇÜNKÜ BAYAN KOKULARINA YORUM AZ GÖRDÜKLERİM
    OLYMPEA ! Bombshell dikkatimi çekenler arasında yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Bayan bvulgari omnia crystal alın derim ya da bombshell

• Givenchy - Gentlemen Only kokuyu yorumlayabilcek ustalar varmıdır ?
  • GoldenApple G kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Scent intense ağır geldiyse homme'u denemden sakın almayın. Homme daha ağır ve odunsu bir kokudur.
  • 25 MART ARAS KARGO takip kodları:

www.araskargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgilerimle,
    Eser

İLKER O 7320726650496
    SAMET T 7320726664526
    MURAT K 7320726658094
    MURAT K 7320726652865
    ŞAHİN T 7320726659133
    ALTUĞ Y 7320726654626
    UĞUR Ö 7320726656549
    MUSTAFA P 7320726648822
    HALUK Y 7320726647247
    BAHADIR A 7320726667009
    ONURHAN E 7320726666746
    UĞUR A 7320726665454
    ZÜBEYDE K 7320726663660
    MEHMET N 7320726662033
    UĞUR C 7320726657185
    BÜŞRA K 7320726646027
    ANIL K 7320726668798
    TEOMAN Ö 7320726660894
    ULAŞ Ü 7320726661550

Ultra male maalesef gelmedi arkadaşlar. Bekliyordum ancak... Salıya artık kısmetse
  • Killian moon'u bugun denemek icin 2 fıs kullandim. Farkini hemen hissettiren bir killan cesidi olarak listede bulunmasi guzel olmus. Eser'in listesine yakisir bir esans.

Saygilarimla.

• eternalsun kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 saatte sönücekse hiç almıyım :)

• iRevinantz kullanıcısına yanıt
    Yazlik parfum bu :)

Ve tek fis 2 saat haksizlik etmeyin. Bu fiyata viw bu kalitede bulmusken kacirmayin. :)

• İzmirde olup dior sauvage almak isteyen olursa pm ile irtibata gecelim, cok barisamadim kokuyla tarzima uygun degil.

• - Armani - Code [Code] (Bayan olduğunu belirtin lütfen) - BAYAN
    - Armani - SHE [SHE] - BAYAN
    - Victoria's Secret - Scandalous (Yeni) [V.SC] BAYAN
    - Dolce & Gabbana - The ONE [THE] ERKEK

Sipariş vermiştim. Denedim kullandım, kokular genel olarak güzel.

The One'ı beğendim, kız kardeşim ve annem de beğendi. Parfümden pek anlamam ama güzel dediler.
    Gönderilen testerler de hoş. Olumlu yorumlar aldım. (Creed M. imper & Royal Vintage)
    Burada gördüğüm bir son mesajdaki yoruma istinaden Scandalous sipariş vermiştim kardeşim için, annem de kardeşim de beğendiler. Armani Code - Bayan ı da beğendiler fakat Armani - She için annem kimyon kokuyor dedi sanırım baharatlı ben pek alamadım kardeşim de baharatlı bi' koku dedi baharatlı kokular seven için güzel dedi fakat dediğim gibi kokulardan pek anlamam genel olarak beğendik. Daha önce HEROD sipariş vermiştim ilk siparişimdi okulda beğenilmişti kışın. Gene Spicebomb olması lazım o da beğenildi ben de beğendim bu iki kokuyu. Ardından G.i.T var spicebomb ile beraber sipariş vermiştim gene kışın onu kullanmadım ama kokladığımda yavan bi koku kaldıydı spicebomb un yanında fakat o soğuk hava ısındı ve sadece onun kokusunu alabilmek için başka bi kokuyu koklamadan tekrar kokladım beğendim o ilk aldığım gibi gelmedi galiba sipariş geldiğinde spicebomb sıkıp onu koklayınca böyle gelmişti. Yakınlarıma da sordum beğendiler onlar da G.i.T yi. Parfümler ve kalıcılıkları güzel diyebilirim. Açıkçası pek anlamam parfümden ama bana hoş geldi ve yorumlara bakarak almıştım. Bir sonraki siparişim muhtemelen bir süre sonra olur çünkü elimde 3 hiç kullanılmamış (önceki siparişlerden de kalan 2 şişeyle son siparişimde 1 şişe daha eklendi) ve 2 tane çeyrek şişe var. Malum öğrenci olmanın sıkıntısından dolayı da çok sık alım yapamıyorum elimde mevcutken. Ama sonraki siparişimde Prive serisinden bir parfüm denemek istiyorum açıkçası.

Bilmiyorum pek faydası olur mu almak isteyenlere çünkü dediğim gibi parfümden pek anlamam şu baharatlıymış veya şunda şu koku var gibi pek yorum yapamam. Burada okuduğum yorumlara istinaden ve kör alım yaparak verdiğim siparişler sonucunda beğenip beğenmediğimi yazmak istedim.
    Daha önce parfüm tecrübem de olmadı pek. Orijinalleri hakkında bir fikrim yok ama benim yorumum olumlu parfümler hakkında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theARSLANN

Givenchy - Gentlemen Only kokuyu yorumlayabilcek ustalar varmıdır ?

Dostum ben Eser bey'den 1 adet sipariş vermiştim.
    Çok çok beğendim. Tam bir karizmatik erkek kokusu. Şöyle takım elbise veya klasik bir giyim tarzına tam uyar.
    Bahar ayları için kullanıma çok uygun.
    Kessinlikle tavsiye ederim.
  • Yeni Parfümlerim geldi Prive no.4 Vintage (Clive Christian No.1 Men ) çok iyi 9/10
    Prive no.3 Ambre (Serge Lutens – Ambre Sultan) çok iyi )9/10
    Le Labo - Santal 33 Beklediğimden çok daha güzel 8.5/10
    Ve asıl bomba Prive no.6 Leather ( Dior Homme - Parfum ) intense ve homme ile akrabalığı olmayan parfüm
    bence en iyi dior 9/10
  • Eser hocam bu creed aventus hem prive serisinde var hem delux serisinde, farkı nedir ?

• Esanslarinin fiyatından dolayı. Orjinale benzerlik konusunda prive biraz daha ileride. Kalicilik vs aynidir sanirim karsilastirip ince bir ölçüm yapmadim ama birileri olcmustur muhtemelen, kendileri yazarsa sevinirim. Aventus yapi olarak orjinali de dahil cok uzun kalan bir koku değil. 50 tl veriyorum kalsin derseniz baska birsey bakin derim. :)

• eternalsun kullanıcısına yanıt
    haklısınız hocam sanırım bu parfümü alıca
  • 
Sayfa: önceki 11321133113411351136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.