Şimdi Ara

Acıbadem'de işe alındım :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
4
Favori
55.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan içim çok garip beyler Acıbadem'de işe alındım.

-1450 net maaş. Sigorta 1950 üzerinden yatıcak.
    -Lojman veriyor.(erkeklere veren nadir hastanelerden biri)
    -İlk 2 ay deneme süresi ondan sonra tamam mı devam mı :)
    -3. ve 6. ay yarım maaş ikramiye.
    -Haftalık 50 aylık 200 saat mesai.
    -Fazla mesai artı para.
    -2. aydan sonra ayda 4 kez gece yada gündüz nöbetine kalabiliyorsun. Gece 140 gündüz 100 TL
    -1 yıldan sonra net maaş 2 bin küsüre çıkıyor artı performans/memnuniyet puanına göre 200-300-400 TL fark

Sizce şartlar nasıl beyler. Onlar Temmuz 8'de gelin başlayın dedi. Son karar bende sizce şartlar nasıl. Bide Acıbadem Üniversitesinde okucam çalışma saatlerini ona göre ayarlıcaklar. Öğrenci için sizce nasıl. Kabul etmelimiyim.

Şimdiden Teşekkür ederim.

• mükemmel :)
  • Sartlar harika ne yapcan amelelik mi
  • Cumartesi ve Pazar çalışmayacağını düşünürsek günde 10 saat eder ki Türkiye şartlarında bu kadar az çalışma saatine göre iyi bir para. şimdiden hayırlı olsun
  • Çocukça gelecek ama erkeklere veren nadir hastanelerden biri cümlesine ciddi anlamda güldüm

Edit ; Şartlar çok iyi ,hayırlı işler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slyvia -- 30 Mayıs 2013; 0:00:52 >
  • Mükemmel ötesi :) :) hayırlı olsun :)
  • ne olarakcalisicaksin
  • tam olarak işin ne?
  • Şartlar iyi
  • Şartlar çok iyi , maaş ideal. Kabul etmelisin kardeş kesinlikle. ne iş yapacaksin ama onu da yaz ona göre onun da etkisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bradley Cooper

tam olarak işin ne?
    şartlar iyi. sanırım hademe olmuşsun ama olsun...dışarda söylemezsin kimseye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-02A24E073

Bu mesaj silindi.
    hayırlı olsun kabul et tabiki beklemen hata . kelço fen edebiyat mezunları , eğitim fakültesi mezunları iibfliler işsiz gezerken türkiye şartlarında çok iyi maaş ve iş . vizyon sahibi insan kendini belli ediyor her yerde .
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGR9

Cumartesi ve Pazar çalışmayacağını düşünürsek günde 10 saat eder ki Türkiye şartlarında bu kadar az çalışma saatine göre iyi bir para. şimdiden hayırlı olsun
    Hayırlı olsun. Lojman için para verecekmisin? Meslek nedir?

Özel bir üniversitede çalışıyorum ben de. Kütüphaneciyim. Ayda 200 saat mesai yaparsan maaşının iki katını mesai olarak alırsın nerdeyse. Ben 40 saat mesaiye 500 Tl civarı alıyordum. Senin mesailerini saymazsak şartlarım daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [C_a_N_e_R] -- 30 Mayıs 2013; 0:03:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Wittmann

şartlar iyi. sanırım hademe olmuşsun ama olsun...dışarda söylemezsin kimseye...

Alıntıları Göster
    Ne hademesi beyler ACİL TIP TEKNİSYENİ olarak giriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bradley Cooper

tam olarak işin ne?
    güzelmiş kardeş :D acıbadem üniversitesi yeni yer yapıyor bizim evin oraya istanbul-anadolu yakasında istanbul'da oturuyorsan kardeş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Özel bir üniversitede çalışıyorum ben de. Kütüphaneciyim. Ayda 200 saat mesai yaparsan maaşının iki katını mesai olarak alırsın nerdeyse. Ben 40 saat mesaiye 500 Tl civarı alıyordum. Senin mesailerini saymazsak şartlarım daha iyi

Alıntıları Göster
    bence ambulans şoförü arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit_1991

Alıntıları Göster
    allah işini bozmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

lojman bedava hocam. Meslek acil tıp teknisyenliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: seko5454

Şuan içim çok garip beyler Acıbadem'de işe alındım.

-1450 net maaş. Sigorta 1950 üzerinden yatıcak.
    -Lojman veriyor.(erkeklere veren nadir hastanelerden biri)
    -İlk 2 ay deneme süresi ondan sonra tamam mı devam mı :)
    -3. ve 6. ay yarım maaş ikramiye.
    -Haftalık 50 aylık 200 saat mesai.
    -Fazla mesai artı para.
    -2. aydan sonra ayda 4 kez gece yada gündüz nöbetine kalabiliyorsun. Gece 140 gündüz 100 TL
    -1 yıldan sonra net maaş 2 bin küsüre çıkıyor artı performans/memnuniyet puanına göre 200-300-400 TL fark

Sizce şartlar nasıl beyler. Onlar Temmuz 8'de gelin başlayın dedi. Son karar bende sizce şartlar nasıl. Bide Acıbadem Üniversitesinde okucam çalışma saatlerini ona göre ayarlıcaklar. Öğrenci için sizce nasıl. Kabul etmelimiyim.

Şimdiden Teşekkür ederim.

dostm hangi bölmde okuyosun meslek nedr tıpmı okuyosn ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit_1991

Alıntıları Göster
    yahu bunlarda çakmamış adam 1000 lerce doları verip zaten acıbadem de okuyo özel üni baba parasıyla canlarım bu devirde tuzu kuru olana çalışma şartlarda aheste oluyor hayat zengine elite sınıfı olana güzel git fukara öğrenci halinle kapıdan sokuyolarmı alemsiniz!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 30 Mayıs 2013; 0:09:51 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.