Şimdi Ara

ACER PREDATOR Z35 200Hz G-SYNC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
11.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 ACER PREDATOR Z35 200Hz G-SYNC
    Ürün 35" G-SYNC 200Hz 2560x1080 çözünürlüğe sahip piyasının en iyi oyuncu monitörürüdür.

Takas ile hiçbir şekilde ilgilenmiyorum.

Fiyat : 3000 TL

ACER PREDATOR Z35 200Hz G-SYNC
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Harika ürün, hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReklamVitrinim

Harika ürün, hayırlı satışlar.

ürün harika fakat fiyat bomba
  • Seni anlamak prk zor Nusret. Ne ara aldın niye satıyorsun :) neyse kolay gele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monitör çok iyi hayırlı satışlar
  • Screabus kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • 5800 ??? fatura rakami nedir ?

• ariftanis kullanıcısına yanıt
    Bu fiyattan daha aşağısına alabiliyorsan al. Alamayacağın şeyler içinde boş yapma...
  • Yaw he he

• ariftanis kullanıcısına yanıt
    Hadi yandan yandan..yandan yandan
  • ürünü 3899 tl'ye sattık mediamarktta. Fiyat abartı.
  • Gamble93 kullanıcısına yanıt
    Bu ürün Türkiyeye sadece birkaç adet geldi ve birtaneside bende. Sizin dediğiniz model XZ35'tir. Oda 144hz FreeSync monitördür ve bugün güncel fiyatı en ucuz 4019 TL'dir.

O fiyata satılması imkansız. Amazonda bile 1000$ vergisiz ve kargosuz fiyatı. Birşeyi bilip bilmeden atıp tutmayınız lakin gülünç duruma siz düşüyorsunuz.
  • FIREWALL kullanıcısına yanıt
    Ergen forum zâbıtaları. Bu hareketleri bir AVM'de filan yapsalar dayak yerler. Şikâyet edin geçin hocam.

Hayırlı satışlar...
  • amazondan alsan kargo ve gumruk vergısınıde koysan ıstedığın fıyat kadar bı rakam cıkmaz kardesım yanlıs anlamada :D
  • jackal_28 J kullanıcısına yanıt
    Koy ve almayı dene bakalim, 6 bin liradan fazla para tutuyor. Ayrica benimkisi Türkiye garantili. Hadi daha az tutuyor varsayalım, mal benim istediğim fiyata satarım kimse gocunmasın.

• FIREWALL kullanıcısına yanıt
    Ben varsayım üzerine konuşmam kardeşim olmasa bir bildiğim emin değilim diye eklerim %100 bu fiyat altına o ürün yurtdısından alınır ,mal senındır istediğin fiyata koyabılırsın tabiki ,yalnız açtığın ilanda bizim yorum yapmamıza engel teşkil edicek herhangi bir durum yok bu tarz yorumlar senı rahatsız edıyorsa ilanı yoruma kapatmak en mantıklısı ,ürün ile soruları olan ztn sana pm den yazıyorlardır burdan yazmazlar.Şuanki piyasaya baktığımızda garanti konusunda tr veya yurtışı garanti olmuş çok bişey farketmıyor ,tr de satış yapan birçok firmanın zaten bu tarz meblası yüksek miktarda olan ürünlerin içini acıp bakıcak donanıma sahip servisi yok ,sen şuan o monitörü servise versen (aldığın yere bağlı) ya sana para idaesi yaparlar ya hediye cekı verırler ,yada ellerinde varsa 0 verirler ,çünkü acıp bakıcak donanım yok, senden alıp onlarda yurtdısına göndericek zaten ,yani burdaki kilit nokta zaman ,burda aldığın urunlerın cözümü daha hızlı olur ,ama şunuda belirteyim yurtdısından aldığım yer sağlam ise hicbir sıkıntı yaşamazsın garanti konusunda nasıl bu kadar eminsin diceksın .Tr de (firamyi vermeyeceğim) 1 yıl önce aldığım toplama kasada bir sıkıntı cıkmıstı,bende bütün parcaları servise gönderdim adamlar i7 4790k değişim,zotac 980ti ekran kartı ve msı anakart iade aldılar,hatta 4790k yıda bu forum üzerinde sattım , diyeceğim şudur aldığın yurtdısı yeri iyi ise tr den almışşın yurtdısı almışşın zaman harici başka farkı yoktur bilesin.

• Valla bana kalırsa mantıksız bir ürün mantıksız bir fiyat bence kullan ( kullanmaya devam et ) daha iyi. bu ürüne taksit olmadan alacak bi arkadaş binde bir çıkar cidden.
  • Ürün çok güzel, fiyat da normal. Widescreen kullanmayan anlayamaz. :)
  • Keşke benim olsa

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.