SinekliBakkal
SATIŞTA

İhtiyacı olan bir gariban için DDR2 ram lazım

Sevgili DH üyeleri,

Bir garibanın PC sini kuvvetlendirmek istiyorum. Elimde 512 mb ekran kartı vardı onu taktım çocuk ohm board kullanıyordu. Ekran kartı meselesinin iyi kötü hallettim. Fakat RAM konusunda sıkıntı var. Makinada 1 gb + 512 MB DDR2 ram var. Anakart 4 ram slotlu elinizde kullanmadığınız hibe ram var ise bana dönüş yaparsanız sevinirim. PM üzerinden dönerseniz dönüş yaparım size

PC si eski iki çekirdek AMD ama okul dersleri ve ufak oyunlar için işini görecektir. HDD si 80 gb eğer sağlam daha yüksek kapasiteli HDD olan varsa o da işimize yarar. Bu form üzerinden bir çok kişiye hibe malzeme yolladım umarım şimdide benim talep ettiğim malzemelerden elinde işine yaramayan varsa dönüş yapan olursa sevinirim.

Tercihen Ankara olursa sevinirim. Çünkü çocuğun kargo verecek parası dahi yok ben karşılayacağım ama benim de bu ay maddiyat sıkıntı onun için kargoyu hiç bulaştırmayı düşünmüyorum.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

HP 23 inç PİVOT Monitor Takas ya da Satış

Slm DH üyeleri,

Elimde iki adet HP marka PİVOT Monitor bulunmaktadır.

HP Compaq LA2306x ve HP Elite Display E231i monitör var.

Ölü piksel iki monitördede ypk. İsteyene wats up tan foto atabilirim. Monitörler sadece Ankara içi elden teslim.

Kutu, fatura, ölü piksel, tamir ve ışık süzmesi yani hiç bir şey yok :) sadece monitör var.

Takas olarak DDR4 ram Ekran Kartı M2 SSD İntel i5-i7 8. nesil işlemmci ya da Anakart işlemci set ile takas olur. Altı üstü konuşuruz.

Tek monitör için alım Pazarlıksız 500 (takasta fiyat değişir) İki monitor alımına 900 lira istiyorum. Takasta fiyat yine değişir.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

JBL T450 MİKROFONLU YARI PROFESYONEL KULAKLIK

Merhabalar arkadaşlar ürünü Kasım ayında aldım yanlış hatırlamıyorsam vatan bilgisayardan alındı faturası kutusu herşeyi mevcut üç dört kere kullandım sıfır kondisyona sahip ürün fiyat olaraktan 140 lira düşünüyorum ufak bir pazarlık vardır

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILDI Uygun fiyatlı Q8400 lü sistem

Selam olsun bütün değerli forumdaşlara fazlalıktan kenarda duran komple kasayı satışa çıkarmaya karar verdim sistem g31 anakartlı üzerinde Q8400 işlemcisi 2Gb DDR2 667 rami ve hd4650 1Gb ekran kartı 250gb Seagate hddsi mevcut fiyat performans ürünüdür üzerinde midtower casperin önü parlak siyah çok hoş bir kasası mevcuttur kasa çok temizdir bir iki yerinde çizik vardır sadece formatı atılı herşeyi test edilmiş sorunsuz sahibine hazır vaziyettedir benim fiyat olarak aklımdan aslında

SATILDI

Kelepir bilgisayar

Merhabalar elimde fazlalık bulunan sistemi satıyorum özellikler şu şekilde parça parçada satabilirim.

Anakart: Msı-MS7255 LGA 775 pin DDR2
İşlemci:İntel E2140 Çift çekirdek işlemci
Ekran kartı: ohm board
Ram:3GB DDr2 666 Ram
HDD: 80 GB sata HDD
ITX Siyah kasa
psu 300watt psu
işlemci fanı biraz ses yapıyor işlemci ısındıgında normal kullanımda ses pek yok diyebilirim. fiyat konusunda hepsine 125lira istiyorum parça satışı ve takas imkanı vardır.. resimler eklenecek.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6

Dükkan Sahibi Hakkında

cesiaga

Teğmen

İsim: Sercan
Katılım zamanı: 29 Temmuz 2013 19:53:57
Durum: Forumda değil
Son giriş: 11 Mayıs 2021 04:20:56
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:          
Ürün: REFERANS İÇİN
Alıcı: merin1478
Tarih: 28 Ağustos 2018 22:58:14
Yorum: Satıcı çok ilgili ve alakalıydı. Hatta aldıktan sonra bile yardımcı oldu. Hızlı şekilde kargoladı ve elime ulaştı. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz arkadaşlar
Genel Puan:          
Ürün: Satılık ya da Takaslık Powerlar
Alıcı: assassinchn47
Tarih: 12 Şubat 2018 01:18:52
Yorum:
Genel Puan:          
Ürün: Yine Ben Yine BEDAVA !!!!
Alıcı: cemall058
Tarih: 23 Aralık 2017 01:20:53
Yorum: Kendisine çok teşekkür ederiz :) Köy okulumuz için masa üstü bilgisayar parçaları gönderdi. O sayede 2 bilgisayarımızı kullanılabilir hale getirdik. Allah razı olsun.
Genel Puan:          
Ürün: İhtiyacı olana bedava !!!
Tarih: 23 Aralık 2017 01:20:33
Yorum: Köy okulumuz için masa üstü bilgisayar parçaları gönderdi. Bu sayede 2 bilgisayarımızı kullanılabilir hale getirdik. Allah razı olsun.
Genel Puan:          
Ürün: Her telden lazımlık
Tarih: 23 Aralık 2017 01:20:16
Yorum: Kendisine çok teşekkür ederiz :) Köy okulumuz için masa üstü bilgisayar parçaları gönderdi. O sayede 2 bilgisayarımızı kullanılabilir hale getirdik. Allah razı olsun.
Sayfa

[1]

[ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ]
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.