Şimdi Ara

ACER PREDATOR Z35 200Hz G-SYNC (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
11.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Çok pahalı ürün hepsiburada da 4800 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIREWALL

Bu fiyattan daha aşağısına alabiliyorsan al. Alamayacağın şeyler içinde boş yapma...

Kan benim damar benin

• Monitöre küfreder gibi çözünürlük koyarak yazık etmişler. Ayrıca arkadaş +1000TL yüksek fiyatla sattığının farkında değil sanırım :)
  • çözünürlüğü görünce şok oldum. bu büyüklükteki bir moni full hd nedir allah aşkına ? 640x480 gibi görünür..
  • sardemir kullanıcısına yanıt
    Öyle gorünmüyor, bende ilk basta senin gibi dusunuyordum.

• Öncelikle hayırlı satışlar hocam, ben 27" kullandım Acer' ın. Çok büyük geldi 24" bakıyorum yani masam da duran bir ekran olduğu için yakın mesafeden 35" i düşünemiyorum bile. Bu monitör için nasıl masa planı olmalı onu bile bilmeden odama böyle bir ekran alırsam çok büyük olur. Sizler ne düşünüyorsunuz ? Klasik masası olan biri için büyük bir monitör değil mi ? Ya da masa planı nasıl olmalı ?

Teşekkürler.
  • acer predator 24 " gsync 180 hz oc li monitörüm var. acer almaz olaydım. ekranda yatay gri çizgileri var 120 hzde bile belli oluyor. acer ürünü aldığım yer haricinde kabul etmeyeceğini belirtti. aldığım yer sen yolla deyip duruyor. 5 aydır elimde arıza 4 aydır var. yardım edecek bir muhatap bulamadım. lanet olsun acer. aldığım güne pişman oldum

• Gentlement39 G kullanıcısına yanıt
    Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Hertürlü markanın her cihazı arıza yapabilir bunlar sonuçta elektronik parçalar.

Daha önce Acer Monitörde kullandım fakat arızlanmadığı için sizin yaşadığınız kötü tecrübeye tanık olmadım. Arkadaşımın monitöründe 1 sene sonra stuck pixel'ler oluşmuştu ve çok hızlı servis işlemi ile yenisini vermişlerdi. Acer Monitörler (A/B/BM/BE/BX/CB/KA0/V/VA-serileri) 3 Yıl serviste onarım ve (D/E/ED/FT/G/GD/H/K/KA1/P/R/S/T/X/XB/XF/XG/XR/XZ/Z serileri) 2 Yıl serviste onarım durumlarına sahipler. Acer'ın sayfasından ürününüze ait seri numarasını girip işlem yapabilirsiniz veya 0850 222 22 37 numaralı telefondan kendilerine ulaşabilirsiniz.

Aldığınız yer haricinde işlem yapamayız diye bir saçmalık olamaz çünkü aldığınız yerde oraya gönderecek sonuçta. Bence siz birdaha arayıp kendileri ile durumu detaylı izah edip kendi aracınızla elden bizzat cihazı götürün.

• quote:

Orijinalden alıntı: FIREWALL

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Hertürlü markanın her cihazı arıza yapabilir bunlar sonuçta elektronik parçalar.

Daha önce Acer Monitörde kullandım fakat arızlanmadığı için sizin yaşadığınız kötü tecrübeye tanık olmadım. Arkadaşımın monitöründe 1 sene sonra stuck pixel'ler oluşmuştu ve çok hızlı servis işlemi ile yenisini vermişlerdi. Acer Monitörler (A/B/BM/BE/BX/CB/KA0/V/VA-serileri) 3 Yıl serviste onarım ve (D/E/ED/FT/G/GD/H/K/KA1/P/R/S/T/X/XB/XF/XG/XR/XZ/Z serileri) 2 Yıl serviste onarım durumlarına sahipler. Acer'ın sayfasından ürününüze ait seri numarasını girip işlem yapabilirsiniz veya 0850 222 22 37 numaralı telefondan kendilerine ulaşabilirsiniz.

Aldığınız yer haricinde işlem yapamayız diye bir saçmalık olamaz çünkü aldığınız yerde oraya gönderecek sonuçta. Bence siz birdaha arayıp kendileri ile durumu detaylı izah edip kendi aracınızla elden bizzat cihazı götürün.

hocam uzun telefon trafiği sonunda acer türkiye'ye satın aldığım firmayı şikayet ettim. 1 gün içinde firma bana maille geri dönüş sağladı. bugün ups kargo ile ürünü aldığım itopya adlı yere yolladım onlar kendileri yollayacakmış servise.

facebook sayfalarında sorunumu defalarca belirtmeme rağmen beni sayfadan engellemişlerdi.

kablodan kaynaklı olabilir diye amazondan accell marka dp kablo bile aldım 20 dolara ( piyadaki en kaliteli dp kablo)

180 hzde 10 gün boyunca oc ki olarak çalıştırdığım için panelde problem olabilir diye düşündüm.

ekran kartım evga gtx 1070 ftw bu monitörü siz olsanız alır mıydınız?

önerebileceğiniz başka model varsa söyler misiniz!! tekrar teşekkür ederin iyi çalışmalar

• Gentlement39 G kullanıcısına yanıt
    Şimdi benim anlamadığım şu

Siz önce diyorsunuzki satın aldığım yer haricinde biz yardımcı olamayız diye Acer Türkiye söylemiş sonra ürünü aldığınız itopya mağazasını Acer Türkiyeye şikayet ettikten sonra itopya size geri dönüş yapmış ve ürünü tarafınızdan almış.

Siz tam olarak nereden şikayetçisiniz? Acer Türkiyenin ilgisizliğinden ve söylediği şeydenmi yoksa İtopyadanmı?
  • ROG SWIFT PG348Q yoksa Acer mı ?

Oneriniz hangisi olur ?

• Vamferden V kullanıcısına yanıt
    Tabiiki Z35 :)

• Gerçek 200hz ürün değil , oc ile 200 hertz e çıkartıyorsunuz ben alacaktım zamanında sırf bu yüzden vazgeçtim , piyasada gerçek 240 hertz monitörler var tabi onlar da da bazı özellikler eksik mesala curved değiller alacak olan arkadaşlara tecrübemi paylaştım :)
  • Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    Sırf gerçek 200hz desteklemediği için bu monitörden vazgeçtiyseniz çok yanlış yapmışsınız derim.

200Hz'i 144hz ile ayırt edebilmeniz çok zor zira gerekte kalmıyor..Bunda curved açısı şuan hiçbir monitörde yok..
  • ACER PREDATOR Z35 200Hz G-SYNC

• Tok satıcı tanımını baştan yazacaksınız hocam Tam 1.5 senedir bu ilanı görüyorum.
  • JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    Ürünü şuan Amazondan alabiliyorsunuz 5500 TL bedel ödeyerek. Ben Türkiye faturalısını 4600 TL'den veriyorum. Alan olmassada hiç sorun değil kullanıyorum 10 numara monitör
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vamferden

ROG SWIFT PG348Q yoksa Acer mı ?

Oneriniz hangisi olur ?
    2tane pq348q vermis biri olarak asus rog.. birkere ozelligi tasarimi 2yonden farkli...

Birkere asus 4k tam 4k olmasada  3440 x 1440 dir 21/9dur.

Satan arkadasdaki 2k ordan bile fark var istedigin kadar ugras coznlugu artiramiyordun kartlari 4k bitiriyor 2k icin gtx 1070 yetiyor...

Bizdeki asusdan hatta birtanesini bu arkadasimizin kankisine vermisdim bilir beni kendisi :))

• 2560x1080 wide hd dir arkadaslar yuksekligi 27 inch civarına tekabul eder sadece enden geniştir ve 1920 piksel yerine uzayan kısma eklenen piksellerle 2560 olur doldurmak icin

yani ekranda gordugunuz netlik 27 inch kaliteli bir ekranda gordugunuz 1080p dir yani hd dir.

bu tarz monitorlere 24 ler gibi yakından bakamazsınız goruntuye hakim olmak icin masa derin sizde geride olmalısınız 1.5 metre bence ideal

monitor bu mesafeye cekilincede sizin piksel gorme sansınız kalmaz yani 640x480 diyen arkadasa soyluyorum ozellikle goruntu gayet akıcı ve net

cozunurluk konusuna gelince bundan buyuk cozunurlukleri wide ekranda saglayabilmek icin yani 4k oyun oynamak icin 2x1080 de yetmez 2x2080 belki

iki kartı beslicek yuksek işlemci anakart ve power ihtiyacınıda ekleyin kasanızın olması gereken maliyetini karsılayamazsınız

bende lg 34uc79gb var 144hz 1 ms ve 144 hz i besleyip doyurmak icin oyun ici fps nizin 130 civarı ve uzeri olması gerekiyor yani tek 1080ti ile ben ryzen 1800x dr4 3000 16 ram ve m.2 + ssd ile 140 fps alıyorum ucucuna ultrada

ki kartım asus oc 11gb 1080ti ve oc li profil !!!!

goruntu tereyağı gibi akıyor ama bu kasa bu monitorun nimetlerini ucucuna besliyor sanırım anlatabilmişimdir

180-200 hz bir monitoru anca 200 fps atabilen bi kasayla cs go da oynayınca farkı anlarsınız onun dısında mesela pubg de 120 fps atıyorsa kasanız 100 yada 120 hz monitorunuz olsa yeterli bunu hd icin soyluyorum ustelik

uzun lafın kısası 34-35 inc serisi bir monitorde 4k nin pesine dusenlerin 20.000 tl lik kasası olması gerekiyor anlatabiliyormuyum bilmem 10.000 tl lik kasayla fantazilerin doruk noktası 2560x1080 monitorler ve 144 hz dir ....... NOKTA

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.