Şimdi Ara

Acer Predator X27 Vesa Mount Yüksek Fan Sesi Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Acer Predator X27 monitör kullanıyorum. Daha önce kendi ayakları ile kullanırken hiç fan sesi problemi olmazdı. Fakat şimdi Monitör askısı aldım. Arka taraftaki fan vesa yüzünden kapanıyor sanırım. Bu yüzdende tam hava alamıyor. Monitörü açar açmaz fan yüksek sesle çalışmaya başlıyor. Bu konuda bir önerisi olan var mı?

• rahat nefes almasını sağlayın. zaten o model sıkıntılı tasarım hatalı bir model. ordaki fan ın hem yuksek fan sesi hemde rahat nefes alamadıgı icin fanların yuksek devirde donmesinden dolayı o ses cıkıyor. mumkunse vesa kullanmayın.

• Gizli panele ulaşıp geçici çözüm yapabilirsin.

Sağ taraftan En alttaki tuştan başla seri seri

Numaralandırayım hatta :

1 -O

2 -O

3 -O

4 -O

2 defa 4 , 2 defa 3 , 2 defa 2 yaptığında gizli panel açılacak oradan , Smart Fan kapatıp , bir altında bulunan fan hızını mauel olarak düşürebilirsin. Dikkatli ol ülkemiz sıcaklıklarında 65 75 derece arasına çıkacaktır. Bu aralık güvenli mi değil mi diye bende NVDIA' ya ticket attim umarım sorun yaşamadan kullanırsın.

Ek olarak benimde şöyle bir problemim varmış yeni farkettim sizde de var mı sanki panelin ön camına birisi içten parmak değdirmiş gibi :) kirli gibi

• SefirEmre kullanıcısına yanıt

Selamlar Hocam benim kutudan Vesa Mount aparatı çıkıyormuş. Kutuları kurcalarken bir baktım aparat var. Aparatı takınca ses kesildi çıt çıkmıyor.

Ekrandaki sorununuza gelince bende öyle bir iz yok fakat sol üstte çok ufak siyah nokta var ben alıştım. Monitörden çok memnun olduğum için sorun yapmıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.