Şimdi Ara

ACER NITRO 5 ANA KONU (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
37
Favori
46.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teknoseyir
    https://www.youtube.com/watch?v=TOJLKG9_2KA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maksimu_s -- 13 Ağustos 2020; 20:22:34 >
  • Ram takanlar hangi rami taktı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çıtır Para kullanıcısına yanıt
    Merhaba şuanda modelin satışta olduğu bir site bulamadım.Siz nerden ve kaç tl ye aldınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Calvados08 C kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada 6900 . Şu an stok bitti hocam 7000 altı bulmak imkansız artık stok gelirse 7600 den başlayacak bence .

• merhaba arkadaşlar

acil bir bilgisayar ihtiyacım doğdu

haftanın 6 günü günde ortalama 12 saat çalışacak

işyerinde hem muhasebe programı çalıştıracam web de gezinti
    hemde boş zamanlarda gta5 pes 2020-21 artık yeni çıkan oyunlar oynayabileceğim bir laptop arıyorum

şu 2 modelde takıldım sizce hangisi mantıklı ?https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-54-734m-intel-core-i7-9750h-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q59ey-00c-p-HBV00000PJLQ5https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-intel-core-i5-10300h-16gb-512gb-ssd-gtx1650ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q7jey-001-p-HBV00000VFUAS

2 side acer

biri eski biri yeni nitro ama özellikleri kıyaslarsanız hangisi mantıklı sizce
    teşekkürler0||Bu mesaja 1 cevap geldi

• Acer Nitro 5 kullanıcısıyım ben de ürünü aldım eski laptoptan kalma hdd var onu takmak için içini açsam garanti biter mi bilen var mı

• Acere sorun seri noyla hangi model siziki

• An515-54 olan hocam i5 9300h gtx 1650 ,birazdan acere sorarım zaten de, burda hiç içini açıp parça takan var mı diye merak etmiştim

• Acer Care Center uygulamasında sorun yaşayan var mı? Henüz başlatılıyor diye uyarı alıyorum fakat hiçbir şey başlamıyor enteresan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proportions -- 18 Ağustos 2020; 1:40:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacob Robbins

An515-54 olan hocam i5 9300h gtx 1650 ,birazdan acere sorarım zaten de, burda hiç içini açıp parça takan var mı diye merak etmiştim
    Ben açıp ram takıp kapattım hocam. Servis kargoyla gönderin illaa diyor dedim gönderemem gelip orada yapın alıp gideyim yok dediler o zaman ben kendim değişştiriyorum dedim değiştirdim.
  • okko kullanıcısına yanıt
    Hâlâ garanti kapsamında oluyor mu hocam

• Arkadaşlar PC yi kuralı 2 hafta olacak neredeyse bişi fark ettim sürücüler kısmında driverların olduğu 5 gb lik bir sürücü var bu ne işe yazıyor driverların güncellemeleri burada mı tutuluyor ? işe yaramaz ise nasıl silerim bu sürücüyü ?
  • HDMI 144 Hz destekliyor mu bilginiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacob Robbins

Hâlâ garanti kapsamında oluyor mu hocam
    Garanti dışı bırakabilecekleri hiçbir neden olamaz. ELektriksel müdehale etmiyorum ki pc ye. İnş yaşamayız ama yaşarsak tüketici mahkemesi çözer olayı:)
    Ram i soran olmuş makine ierisindeki rma ile aynı ram bu
    https://www.n11.com/urun/kingston-kvr26s19s88-8-gb-ddr4-2666-mhz-notebook-ram-1111145?magaza=elmacik

• Çıtır Para kullanıcısına yanıt
    Bu kısım bilgisayar freedos geldiği için yaratılmış ve driverları buraya atılmış. Sadece driver yükleme dosyaları var yani. Bu kısmı ben ilk yüklemede flasha almıştım, sonra tekrar format atmak gerekti. Format atarken rahatlıkla silinebiliyor. Eğer format atma ihtiyacınız yok ise, HDD MANAGER uygulamaları var. Bununla sürücüyü silebilirsiniz. Boş kısmıda diğer sürücüye ekleyebilirsiniz. En çok tercih edilen Paragon HDD Manager uygulaması olması lazım.
    İyi o zaman hocam elimdeki hddyi takarım yarın

Bende takıcam hocam artık vakit olmadı göndermeye pc ile tasarım çalışması yapamıyorum, Adobe illustrator ve Photoshop aynı anda açık olması lazım, birde chrome açılınca bilgisayar kapandı vallahi

Herhangi bir güvenlik bandı vs yoktu dimi? garantilik durum olunca rami söker göndeririz
  • Bende Nitro AN515-42 modeline RAM takmak istiyorum. Hangi modeli takmak uygun olur tavsiye var mıdır?
  • Merhabalar , Acer Nitro 5 (Acer Nitro 5 Intel Core i7 10750H 32GB 1TB SSD GTX1660Ti Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NH.Q7PEY.003) alma niyetindeyim ancak okuma yazma hızı hakkında herhangi bir bilgi yok. cihaza sahip arkadaşlardan biri okuma yazma hızı hakkında bilgilendirebilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.