Şimdi Ara

ACER NITRO 5 ANA KONU (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
687
Cevap
36
Favori
46.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bi screen testi yapın hocam oyunun ayarlarıyla ilgili gözüküyor farklı yerlerde problem yoksa , oyundan kaynaklıdır. Bende warzone oynuyorum hiç denk gelmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akcura kullanıcısına yanıt
    Bios güncellemesi ile ilgili tecrübeniz yoksa döküman klavuz vs ile o işe girmeyin derim telafisi güç sonuçlara yol açabilir. Windows falan gibi format atar geçerim bişey olursa demeyin benden size tavsiye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    MErhaba sitesinden biosu indirip çift tıklayı kuru nkendisi kuruyor zaten. Gayet kolay
  • tlserkan kullanıcısına yanıt
    2 gündür yok hocam düzeldi anlamadım ki bende başka bir yerde yapmıyor cod da yapıyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okko

MErhaba sitesinden biosu indirip çift tıklayı kuru nkendisi kuruyor zaten. Gayet kolay
    Şimdi kafam karıştı hocalar Sitesindeki şeyi gördüm bende uyarı var diye çekince oluştu tabi. Eğer program üzerinden temiz oluyorsa deneyeyim diyorum ama son bir yorum alayım dedim. Ne dersiniz?
    Hocam sitesinden indirdim. Çİft tıkladım kendşi kuruyor zaten. Korkacak birşey yok yine de pc şarja takılı olsun.
  • 2020 Modeller yavaştan eklenmeye başlanmış acer Türkiye'de
    https://www.acer.com/ac/tr/TR/content/model/NH.Q7PEY.001
    https://www.acer.com/ac/tr/TR/content/model/NH.Q7PEY.003
    https://www.acer.com/ac/tr/TR/content/model/NH.Q7PEY.002

Yeni kasalarda klavye RGB seçeneğide var, sarj soketi arkaya taşınmış. Eski modellerde fanı kapıtıyordu sarj girişi iyi olmuş bu şekilde

Yeni seriler Temmuz ayında satışa çıkacakmış Türkiye'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EinsteininTorunu -- 10 Haziran 2020; 15:46:27 >
  • EinsteininTorunu kullanıcısına yanıt
    144 hz, RGB Klavye, 10.Nesil, 1660ti ekran kartı, 10 bin ₺ den aşağı olmaz muhtemelen

Videosuda Var:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlserkan -- 10 Haziran 2020; 16:14:17 >
    11-12bin tl civarından başlar dediginiz modeller

• Merhaba arkadaşlar. Bugün bir sıkıntı olmazsa Acer Nitro 5 9300H - 1660ti - 16gb ram - 512 gb ssd’li modeli sipariş edeceğim. Sormak istediğim birkaç soru var. Bilgisayarda öyle kronik bir sıkıntı var mı? Bir de 512 gb ssd m2 mi yoksa sata mı? 512 gb ssd’nin üstüne 512lik daha ssd almayı düşünüyorum. Eğer alacağım yeni ssd için slot varsa, bu ssd’yi takmak garantiyi bozuyor mu? 8800 civarına asus tuf a15 4800h ve 1660ti’li modeli alacaktım ama ısınma problemleri ve 60hz’den dolayı vazgeçmiştim. En en üst limitim 8500 TL ve bu fiyat sınırında bu modelden daha iyi bilgisayar var mı? Teşekkürler şimdiden.

• Merhaba acer serisinin ülkemizde yeni satışa sunduğu bu modelle ilgili ne düşünüyorsunuz?
    https://www.acer.com/ac/tr/TR/content/model/NH.Q6ZEY.005

5800 civarına satılıyor şuanda. Bu fiyata daha iyisini alabileceğimiz bir model var mıdır yoksa bu f/p olarak iyi midir?
  • lester22 L kullanıcısına yanıt
    Hocam 120 Hz mı acaba ben baktım bulamadım.

• 60 olması lazım.

Merhaba bende yeni aldım.Bendeki model 60 hz sadece o fark var.Nasıl şuan bilgisayar.Memnun musun? Bir sorun yaşadın mı hiç?Kötü yorumlar görüyorum ve iade mi etsem diyorum.Bilgilendirir misin?
  • Muzaffer1903 M kullanıcısına yanıt
    Aldığımdan beri hiçbir sorun çıkmadı şükür. Tek eksiği hoparlör. Ses kalitesi ve yüksekliği iyi değil ancak ben kulaklıkla kullanıyorum kendi hoparlörünü kullanmıyorum. Onun haricinde ısınma her bilgisayarda oluyor ki kendini soğutabilmesi önemli. Oyun oynarken fanlar full çalışıyor. Haliyle ses yapıyor tabiki kulaklıktan duyulmuyor sesler problem yok.
    Acer lar genel olarak fiyat performans zaten.
  • Anladım :) Hangi oyunları oynuyorsun ve hangi kulaklığı kullanıyorsun.Bende bir kulaklık alıcam şöyle ses kasılabilicek birşey istiyorum ben.
  • Muzaffer1903 M kullanıcısına yanıt
    Rainbow Six, COD Warzone, Valorant oynuyorum çoğunlukla. Urbanears Plattan 2 var bende ses kasmak için baya iş görüyor.

• aradaşlar merhaba acer Nitro AN515-52 laptopa sahibim

geçen günler de undervolt yaptım ama laptop bazen anlık donuyor,aşağıda gördüğünüz gibi anlık cpu kullanımı yüzde yüze çıkıyor.
    ACER NITRO 5 ANA KONU

undervolt ayarlarım da aşağıdaki gibi

ACER NITRO 5 ANA KONU
    ACER NITRO 5 ANA KONU

diğer bir sorum bios update yapmak istiyorum en son updateimi yüklemem gerekli yoksa tek tek yüklemeli miyim?
  • Merhaba en son update i yükleseniz yeterli olacaktır. Diğer sorununuzla ilgili bir fikrim yok açıkçası devam ederse format atmayı deneyeiblirsiniz belkide bir yazılım sıkıntı çıkarıyor.
  • Yeni acer nitro 5 serileri hakkinda bir gelişme var mi? Temmuz ayi içinde gelir mi kesin?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.