Şimdi Ara

ACER NITRO 5 ANA KONU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
37
Favori
46.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• https://www.amazon.com/gp/product/B08777BH1B?pf_rd_r=M46XCWYJPVT6V71T6G74&pf_rd_p=edaba0ee-c2fe-4124-9f5d-b31d6b1bfbee

Acer Nitro 5 Gaming Laptop, 9th Gen Intel Core i7-9750H, NVIDIA GeForce RTX 2060, 15.6" Full HD IPS 144Hz Display, 16GB DDR4, 256GB NVMe SSD, WiFi 6, Waves MaxxAudio, Backlit Keyboard, AN515-54-728C

900 Dolar arkadaşlar bana çok uygun geldi sizce nasıl
  • https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-intel-core-i7-10750h-16gb-512gb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q7pey-002-p-HBV00000VHU8W?magaza=BOZDAN Teknoloji

Bu laptop 1660 Ti Max Q mudur ? Boşa yüksek fiyat vermek istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimateFB

Beyler aşağıdaki linkteki ürün alınır mı sizce? https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/acer-i7-10750h32-gb1-tb-ssd144-hzgtx-1660ti6-gbnhq7pey003-P437277783
    Aldınız mı ?https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-intel-core-i7-10750h-16gb-512gb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q7pey-002-p-HBV00000VHU8W?magaza=BOZDAN Teknoloji ben de yakın zamanda alacağım ama ekran kartı max q tasarım mı ondan emin olamadım. Yoksa bu fiyat verilmez.

• cellat_006 kullanıcısına yanıt
    Almadım hocam omen 15 aldım 2070 kartlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ultimateFB kullanıcısına yanıt
    Ne kadara aldınız ve ne zaman ? Ben bu Acer'ı aldım, kargoda.

• cellat_006 kullanıcısına yanıt
    12.000 tl ye geldi hocam.
  • Arkadaşlar konu da açtım ama gerçekten çok değişik bir duygu içindeyim. Yukarıda dediğimi aldım ancak olaylar şu konudaki gibi gelişti.

https://forum.donanimhaber.com/m_145474540/tm.htm

• Ben hayatımda WINDOWS 10 Kadar problem çıkartan bir işletim sistemi kullanmadım. Arkadaşlar bir sorun yaşıyorum ama o kadar aptalca bir sorun ki yani böyle aptalca bir sorun ancak böyle aptalca bir sistemde olurdu.

Acer nitro 5 an515-43 model laptop kullanmaktayım. Bilgisayarın işlemcisi ryzen 3550H, ekran kartıda RX560X. Bilgisayarıma bir türlü AMD'nin en güncel sürücüsünü oturtamadım. Ben AMD sitesi üzerinden en güncel sürücüyü indirip yüklememe rağmen bu aptal işletim sistemi ne yapıp edip o 2019 yılında yayınlanan sürücüyü tekrar geri yüklüyor.

DDU ile komple kaldırdım, yeni sürücüyü yükledim. Bilgisayarı kapatıp açtığımda koduğumun sürücüsü yine eskiye dönmüş.
    Microsoftun tavsiye ettiği güncelleyici uygulaması üzerinde driver'ı güncellemeye yarayan wushowhide.diagcab uygulaması ile o sürücüyü gizledim ama YOK YİNE ESKİYE DÖNÜYOR
    AYARLARDAN OTOMATİK SÜRÜCÜ YÜKLEMEYİ DEVRE DIŞI BIRAKTIM AMA ALLAHIN BELASI YİNE ESKİYİ YÜKLÜYOR. GERÇEKTEN FİTİL OLDUM, ALDIĞIM LAPTOPU DUVARDAN DUVARA VURMAMA RAMAK KALDI. Allah rızası için bir yardım edin. Hafta içi konuyla ilgili Microsoftuda arayacağım.

ACER Firmasına mail atmama rağmen tenezzül edip geri dönüş bile yapmadılar. Muhtemeln dönüş yapsalar bizim sorunumuz değil diyeceklerdi. Gerçekten çıldırmak üzereyim.

OTAMATİK OLARAK SÜREKLİ KURDUĞU ESKİ SÜRÜCÜ !!!!!!!!!!!!
    ACER NITRO 5 ANA KONU

• Resimlerde mouse yeri hep kırmızı klavye ile aynı renkte oranın ışığını kapatabiliyor muyuz ?

• düştükbeabi D kullanıcısına yanıt
    Orası ışıklı değil hocam, o touchpad etrafında kırmızı çizgi var o yüzden hep kırmızı. Klavyede ki harf tuşların yanlarıda aynı şekilde + ışık var oralarda.
  • Arkadaşlar herkese tekrardan selamlar.

Laptopu nisan civarı almıştım lakin son 1 buçuk aydır fanlardan bazen garip sesler geliyor sanki bir şey çarpıyor gibi ya da ortasındaki bilyeler var da yalpalıyor gibi.
    Başta yapmıyordu nedenini çözemedim bir türlü. Açtım baktım hiçbir şey görünmüyor. Çok kurcalamadım geri kapattım ama ses ara ara devamlı ediyor "tırrrr" gibi.

Servise göndermeyi düşünüyorum. sizde de böyle bir problem var mı?

Bahsettiğim şey yüksek fan sesi değil "tırrr" gibi farklı bir ses ara ara oluyor.

Servis tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok minnettar kalırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msboughrea -- 13 Eylül 2020; 17:35:40 >
  • Windows tuşu sizde çalışıyor mu?
    ,
    Edit
    Nitro Sense uygulamasından düzelttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goterror -- 20 Eylül 2020; 15:24:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msboughrea

Arkadaşlar herkese tekrardan selamlar.

Laptopu nisan civarı almıştım lakin son 1 buçuk aydır fanlardan bazen garip sesler geliyor sanki bir şey çarpıyor gibi ya da ortasındaki bilyeler var da yalpalıyor gibi.
    Başta yapmıyordu nedenini çözemedim bir türlü. Açtım baktım hiçbir şey görünmüyor. Çok kurcalamadım geri kapattım ama ses ara ara devamlı ediyor "tırrrr" gibi.

Servise göndermeyi düşünüyorum. sizde de böyle bir problem var mı?

Bahsettiğim şey yüksek fan sesi değil "tırrr" gibi farklı bir ses ara ara oluyor.

Servis tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok minnettar kalırım.
    Ben yaşadım bu durumu. Servise gönderdiğimde gelen raporda sadece BIOS güncellendi, donanımsal sorun bulunamadı yazıyordu fakat ses sorunu düzelmişti.

• Hocam merhaba nitro 5 kullanıyorum. Dün kaspersky yükledim kurdum. Sonra laptop açılıyor ekran siyah fare imleci var hareket ediyor. Görev yöneticisi açılıyor ama ekran sade siyah. Nasıl düzeltilir biliyor musunuz

• Selamlar.. Acer Nitro 5 AN515-52 var bende. Şarjı çok hızlı bitiyor. 1.5 saat civarı gidiyor. Basit şeyler çalışıyor, chrome ya da firefox, belki excel-word bazen. Buna rağmen şarjı hızlı bitiyor. Daha 1 yıllık cihaz. Hem Ssd, hem 1tb disk var. 1 tb olanı bios'tan iptal ettim, yine de hızlı bitiyor şarjı. Şarjın neden hızlı bittiğini nasıl öğrenirim ve nasıl önlerim bunu?

Windowstan battery report oluşturdum, şu şekilde çıktı (%73 performansta çalışıyor gibi, ki ona rağmen 1-1.5 saat az geliyor bana):

BATTERY 1
    NAME PABAS0241231
    MANUFACTURER LG
    SERIAL NUMBER 41167
    CHEMISTRY Li-I
    DESIGN CAPACITY 48.944 mWh
    FULL CHARGE CAPACITY 35.690 mWh
  • Arkadaşlar benim klavyedeki S tuşu soyulmaya başladı. Bununla ilgili ne yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d_darko

Selamlar.. Acer Nitro 5 AN515-52 var bende. Şarjı çok hızlı bitiyor. 1.5 saat civarı gidiyor. Basit şeyler çalışıyor, chrome ya da firefox, belki excel-word bazen. Buna rağmen şarjı hızlı bitiyor. Daha 1 yıllık cihaz. Hem Ssd, hem 1tb disk var. 1 tb olanı bios'tan iptal ettim, yine de hızlı bitiyor şarjı. Şarjın neden hızlı bittiğini nasıl öğrenirim ve nasıl önlerim bunu?

Windowstan battery report oluşturdum, şu şekilde çıktı (%73 performansta çalışıyor gibi, ki ona rağmen 1-1.5 saat az geliyor bana):

BATTERY 1
    NAME PABAS0241231
    MANUFACTURER LG
    SERIAL NUMBER 41167
    CHEMISTRY Li-I
    DESIGN CAPACITY 48.944 mWh
    FULL CHARGE CAPACITY 35.690 mWh
    Bilen ya da benzer durum yaşayan yok mu?
  • d_darko kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde full pilde Netflix word gibi şeylerle takıldım 4-5 saat arası gidiyor sarjı.
    Bir servise danışın kontrol etsinler olmazsa.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.