Şimdi Ara

Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
52
Favori
200.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biri artik incelesin lutfen su sesini duyalim aletin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acer ile Lenovo kıyaslanabilir,fakat bu kıyaslamaya MSI koyulmaz.MSI ve Asus gibi üreticiler kendi donanımlarını üretip cihazlara ekstra teknolojiler katan şirketlerdir.Fiyat anlamında kafadan 250$ fazladır zati.Acer bence çıtayı yükseltmiş,resimlerden gördüğüm kadarı ile malzeme kalitesi iyi.Menteşe kısımları ve soğutma ızgaralarının bulunduğu kısımın metal olması akıllıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

beyler bendehttp://www.gold.com.tr/acer-vn7-791g-57bp-notebook_u modelini almayı düşünüyorum bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim..

1- bu modele ilerde ssd takabiliyormuyuz?
    2- 8 gb ram var şayet ilerde istersek ne kadar ram daha ekleyebiliyoruz?
    3- Birde de ips panelin oyunlardaki tepki süresi nasildir ?
    4- bu ürün paralel ithalat olabilirmi?

hocam sanırım Notebook check sitesiydi ips panellerin tepki süresinin tn panellerden fazla olduğu yazıyordu fakat bence kullanımı (günlük) etkilemez

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    İps panellerin tercih sebeplerinin başında gölgelenmeleri ortadan kaldırması görüş açısı çok geniştir kenardan bakan biri ekranı görür tft panellerde bulanıktır yada görünmez.
  • arkadaşlar dün media markt'ta ürüne baktım. yani ürün boşta çalışırken bile ısı değeri gerçketen aşırı yüksekti. Kafama çok takıldı bu konu. Alan arkadaşlar bir inceleme yapsada bizde bi rahatlasak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukfdan

arkadaşlar dün media markt'ta ürüne baktım. yani ürün boşta çalışırken bile ısı değeri gerçketen aşırı yüksekti. Kafama çok takıldı bu konu. Alan arkadaşlar bir inceleme yapsada bizde bi rahatlasak.

kaç dereceydi hocam birde onu yazsaydın? artı çift fan yok muydu ya iki fanın bile soğutamadığı ne var içeride acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

İps panellerin tercih sebeplerinin başında gölgelenmeleri ortadan kaldırması görüş açısı çok geniştir kenardan bakan biri ekranı görür tft panellerde bulanıktır yada görünmez.

bunu bana neden yazdın ben zaten bu yazdıkların yok demedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

beyler bendehttp://www.gold.com.tr/acer-vn7-791g-57bp-notebook_u modelini almayı düşünüyorum bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim..

2- 8 gb ram var şayet ilerde istersek ne kadar ram daha ekleyebiliyoruz?
    3- Birde de ips panelin oyunlardaki tepki süresi nasildir ?

hocam sanırım Notebook check sitesiydi ips panellerin tepki süresinin tn panellerden fazla olduğu yazıyordu fakat bence kullanımı (günlük) etkilemez

bunlar önemli )))

acer laptopların paraleli yok galiba zaten;
    o z aman

• Dostlar alipta inceleme yapan yok mu yahu PC alma arefesindeyim ve acerin bu modeli ile lonovonun y50 70 i5 4 GB ram gtx860 li modeli arasında kaldim. İsi durumu nasil acerde. Çünkü mağazada sağ altta hddnin olduğu kisimda bariz isi vardi.

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    bir arkadaş ssd taktığını söylemişti bir kaç yazı önce
  • burada fotoğrafları mevcut cihazın.
    Ayrıca oyunlarda verdiği fps değerleride mevcut.
    http://www.notebookcheck-tr.com/Kisa-inceleme-Acer-Aspire-V17-Nitro-VN7-791G-759Q-Notebook.126753.0.html
  • sendemail kullanıcısına yanıt
    Bilgisayari arkadasim cok merak etti bir kac gunlugune ona gonderdim begenirse aynisindan alacak:) gelsin bakarim degerlere paylasirim burda. 8.1 iyi hosda gec acilmasi benim icin buyuk bi sorun. Olmadi windows 10 gelene kadar 7 kullanirim

• Arkadaşlar çok yoğun çalışıyorum. Kafamı kaldırıp bir organize olamadım. Bu akşam sesini çekebilirsem yayınlarımda.ısınmasını şöyle söyliyim biraz ilkel olacak ama kucağımda 1saat bf3 max setting oynadım. Isındı ama bacağımı rahatsız edecek seviyede değildi soğutma oldukça başarılı. Hemen saçma bir yanını söyliyim. Pes fifa gibi oyunlarda çapraza pas atamadım çapraz yapınca pas tuşu kilitleniyor. Yani klavyesinde ya bir ayar var yada gerçekten çöp bir klavye. Henüz çözemedim

• gholen kullanıcısına yanıt
    3 tuşa boş bir word dosyasında aynı anda bassana hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: gholen

Arkadaşlar çok yoğun çalışıyorum. Kafamı kaldırıp bir organize olamadım. Bu akşam sesini çekebilirsem yayınlarımda.ısınmasını şöyle söyliyim biraz ilkel olacak ama kucağımda 1saat bf3 max setting oynadım. Isındı ama bacağımı rahatsız edecek seviyede değildi soğutma oldukça başarılı. Hemen saçma bir yanını söyliyim. Pes fifa gibi oyunlarda çapraza pas atamadım çapraz yapınca pas tuşu kilitleniyor. Yani klavyesinde ya bir ayar var yada gerçekten çöp bir klavye. Henüz çözemedim

hocam hemen bi konsol alıver , üst tuşa ve sol arka üst tusa bas, havadan ara pasını at

• merak eden varsa panel modeli bu arkadaşlar http://www.panelook.com/LP173WF4-SPF1_LG%20Display_17.3_LCM_overview_21056.html (notebook check sitesine göre) 262k renk bir ekran..16m teknolojisi laptoplarda neden yok anlamıyorum ufacık cep telefonu ekranları bile yıllar önce 16m a döndü..birde ses kalitesine yetersiz demişler sanırım biraz daha bekleyeceğim en azından bir arkadaş şöyle bir test videosu hazırlasa bizde baksak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetgox -- 19 Kasım 2014; 18:06:47 >
  • gholen kullanıcısına yanıt
    o tuş sorunu klavyeyle ilgili değil. Bios güncellemesi yaparsan sorunu çözersin. Yalnız dikkat et yanlış bios yükleme yoksa kilitlenir pc.
  • Arkadaslar alan varsa bi inceleme yapsin bütün bir inceleme herkezin kafasindaki meraklarini giderir. Burdaki çoğu kişi incelemeye göre alicak veya almayacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah aşkına mesajı gören cevaplasın,acil notebook almam gerekiyor,1 aydır araştırıyorum,lenovo y50 demiştim ama bunu farkettim kafam çok karışık
    yeni başlık açtım fikirlere ihtiyaç var

BLACK EDİTİON VN Adlı modeli varmış bu seride acer'ın,bu model black edition mı acaba,acer sitesine girip bakın detaylarda ekstra özellikler modelden modele değişir diyor,mesela yeni SOĞUTMA teknolojisi falan sadece v17'ye özgüdür falan diyor,Benchmark testlerinde black edition kullanılmış acaba GOLD MAĞAZADA satılan ürün bu ekstraları içeriyor mu?

bahsettiğim ürün 3200 tl i7 işlemci olan lütfen şu konuyu açığa kavuşturalım eğer model black edition ise yurtdışı forumlarda ve incelemelerde çok övgüyle bahsediliyor,cumartesi ya bunu ya lenovo y50 modelini alacağım lütfen destek olunuz :)
  • tekno peder T kullanıcısına yanıt
    Goldtaki black edition , kasasında yazılı olarak gördüm ...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.