Şimdi Ara

Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
52
Favori
200.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ses kalitesi konusunda ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

ses kalitesi konusunda ne düşünüyorsunuz?

Elbette daha iyileri vardır ama ilk ses denememde o hoparlör ızgaralarından o sesin geldiğine şaşırdım açıkçası. İyi bir ses deneyimi sunuyor bir dizüstü için.standardın çok üstünde.

• gholen kullanıcısına yanıt
    hocam öncelikle ışıklı klavye değil mi?
    ses sizce yeterli mi?
    ve ben lenovo y50 alacaktım i5 li bu konuyu görünce bir durdur. çünkü artık büyük ekran istiyorum ve aydınlatmalı klavye sesi iyi ve bundan önceki laptopum gibi beni en az 5 sene idare edecek bir laptop lazım. hocam ssd değişimi zor mu? bu konuda da bilgi verir misiniz?-
  • Laptopu henüz almadığım için yorum yapamam ama toplam 8 Watt'lık hoparlörler gayet iyi, fakat Toshiba'da Harman Kardon hoparlörler var ve bu hoparlörler bayağı iyi sanırım. V17'nin Toshiba'dan daha kaliteli ses sistemi var mıdır bilmiyorum.

Klavyesi de kırmızı ışıklı, Lenovo gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puente -- 16 Kasım 2014; 15:27:43 >
  • Klavye ışıklı,ses sistemi bana göre standartların çok üstünde. Ssd montajı işi bildikten ve temiz iş yaptıktan sonra çok basit. Ekranı siyah dengesi harika. İps bir paneli var. Bugün mağazada inceleyen tüm müşteriler sadece görüp dokununca tek bir fikirde buluşuyorlar. Çok kaliteli bir hissiyatı var. Acerden hiç beklemediğim türden bir cihaz. Ama lenovo y50de iyi bir laptop. Acer daha şekil duruyor. Bide eleştireyim: Gaming bir laptopa yakışmayan yön tuşu büyüklüğü.

Hocam suzce 15 inchlik model getirilirmi ??

Hdd ,ram lere ulasmak için arkakapak yerine ön taraf klavye kismini mi sokuyoruz??

Isinma ,throttling durumu nasil ??
    Tesekkurler ayrica iyi günlerde kullanin hatirli olsun

• alan arkadaşlar sesi ve diğer özelliklerini kapsayan bir video atabilirlerse duacı olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

Hocam suzce 15 inchlik model getirilirmi ??

Hdd ,ram lere ulasmak için arkakapak yerine ön taraf klavye kismini mi sokuyoruz??

Isinma ,throttling durumu nasil ??
    Tesekkurler ayrica iyi günlerde kullanin hatirli olsun

15inclik model gelir bence. Isınma hdd bölümü ılık sadece .sol taraf oyun oynarken bile buz gibi. Üst tarafta abartmadan gerektiği kadar ısınıyor rahatsız etmez. O paraya alınır arkadaşlar ben yinede biraz daha kurcaliyim yardımcı olurum ama. Şüpheniz olmasın cihaz iyi

• Sesi test eden bir inceleme videosu vardı aslında Youtube da rus sitesi galiba eleman oynuyodu müzik eşliğinde

buraya koyabilir misin sana zahmet?

hocam teşekkürler ,

eğer gelmezse 15 lik, 17 yi zorlarım belki...

şu aşamada tek sıkıntı (benim için) fan ,hdd ve ramlere arka kapaktan ulaşılamaması zira her her mevsim fan temizliği yapan biri olarak bayağı endişelendirir beni , hdd değişimini de illa servise yaptıracağız herhalde ram lerde keza öyle...

darısı başımıza bakalım ,tekrar tekrar hayırlı olsun

güle güle kullanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

hocam teşekkürler ,

eğer gelmezse 15 lik, 17 yi zorlarım belki...

şu aşamada tek sıkıntı (benim için) fan ,hdd ve ramlere arka kapaktan ulaşılamaması zira her her mevsim fan temizliği yapan biri olarak bayağı endişelendirir beni , hdd değişimini de illa servise yaptıracağız herhalde ram lerde keza öyle...

darısı başımıza bakalım ,tekrar tekrar hayırlı olsun

güle güle kullanın...

Açılışı basit görünüyordu ama ben işteyim şuan abim evde ssdyi takmış imajı acronis true image ile almış canavar oldu diyor ama işte olduğum için henüz son halini göremedim.

• Ama o dandik hdd ile olmaz bence. Hem yavaş hem sıcak hemde güç tüketiyor. 256 oldu depo alanım ama tadından yenmez şimdi o.

kardeşim resimli videolu incelemeni bekliyoruz
  • msata ssd takılabiliyor mu yoksa var olan hdd'yi mi çıkarıyoruz ssd için ?
  • Bu aralar yoğunum umarım en kısa zamanda birkaç performans testi yapabilirim

• Arkadaşlar canli canli gördüm pcyi acil ve net acerin piyasaya sunduğu urun tam bir bomba. Malzeme olarak plastiktercih eedilmiş ama gayet kaliteli. Beni benden alan asil mevzu full hd 17 Inc mat panel ki çok iyi. İlaveten sağ alt köşede HDD var büyük ihtimal orasi doğal olarak ilik ama diğer yerlerinde isidan eser yok. Bilmiyorum ama yazilimla mi ilgili ama toucpadi begenmedim. İnşallah sogutmasida uzmezse donanimiyla birlikte rakiplerine fark atar.

• ader54 A kullanıcısına yanıt
    Fiyati ne kadardi ve nerde gördünüz?

• quote:

Orijinalden alıntı: farukfdan

Fiyati ne kadardi ve nerde gördünüz?

Goldta i5 ki olani 2499 liraydi hocam

• Acronis true image ile ssdye bütün imajı almama rağmen recoveryi çalıştıramıyor bilgisayar. Sistemi kullanabiliyorum sorun yok ama recovery çalışmıyor bu durumu bi çözemedik. Önceki ultrabookta da durum aynıydı. Bunun basit bir yolu varmı recoveryi etkin hale getirmenin. Bilen varmı arkadaşlar. Araştırdım ama her telden ayrı ses geliyor. Bir netlik yok kafamda.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.