Şimdi Ara

Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
52
Favori
200.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • i5 li modeli beni yarı yolda bırakırmı çok oyun oynamıcam film fln izlerim i5-4210H nasıldır bir de kaç çekirdekldir
  • İki kart arasında fark olur ben o tablolara pek itibar etmiyorum birde kendi yaptığın test önemli hangi sürücülerle yapıldı sistem güncellemesi oyun güncellemesi bunu şundan diyorum önceden bazı modellerde de bu soruyu sorduk mesela notebookchech sitesinden alıntı yaparlardı arkadaşlar ama bilgisayarı alıp deneyen arkadaşların daha yüksek fpsler aldığını gördük 850 kartla 860 arsında cüzi farklar olmaz gözle görülür fark görülebilir bu oyun grafiklerine göre değişkenlik gösterir
  • Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    O sıcak zeminde oraya gelecek oksit bakterisinin kafasına tüküreyim
  • i5 işlemciler çift çekirdeklidir ve yarı yolda bırakacağını hiç sanmıyorum.
  • i5 lisinin siparisini verdim pazartesi veya sali elimde olur ilk laptopum olacak hadi hayirlisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İ5liyi akşam eve giderken götürücem eve. Bakalım gider gitmez bide 256 crucial i takalım görelim sonra oyunlara bakarım notumuzu veririz. Ama o dandik wd 1tblik hddyi barındırmam o kasada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

O sıcak zeminde oraya gelecek oksit bakterisinin kafasına tüküreyim

Bazı bakteriler 100lerce dereceye dayanabiliyor diye biliyorum zira vga boruları oksitlenmezdi dayanamasaydı bide bakteri mi oksite neden olan? Biyolojim zayıftır

• Alan arkadaşlardan hem videolu hem yazili inceleme kutu acilim bekliyoruz :D

• İnceleme yapacak yok galiba

• Aldım şimdi eve götürüyorum. Bismillah. Birkaç güne yazılı ve resimli incelerim. Şuan arabadayım yanımda duruyor kutusunda

• quote:

Orijinalden alıntı: gholen

Aldım şimdi eve götürüyorum. Bismillah. Birkaç güne yazılı ve resimli incelerim. Şuan arabadayım yanımda duruyor kutusunda

Hayırlı olsun hocam sabırsızlıkla bekliyoruz incelemeni
  • gholen kullanıcısına yanıt
    Tabiki bakırdaki yeşil oksite bakteri neden olur demirdeki pasa materyaller üzerindeki değişimlere hepsinde bakteriler görev alır.
  • Teşekkür ederim. Yalnız ilk intiba olarak çok kaliteli şık ve belliki performanslı bir cihaz ama o hddyi sökücem. Hiç alışık değilim bu gecikmelere. Cihazın en saçma şeyi hdisk olmuş. Neyse diğer yönden şunu diyebilirim ki; sadece dokunulduğunda bile cihazın verdiği his oldukça Premium. Kadifemsi doku sayesinde. 9000tlik rog da bile o his yok. Acer iyi bir iş başarmış.

• gholen kullanıcısına yanıt
    Kardeşim hayırlı olsun. Sabirsizlikla bekliyoruz incelemeni.

• quote:

Orijinalden alıntı: gholen

Teşekkür ederim. Yalnız ilk intiba olarak çok kaliteli şık ve belliki performanslı bir cihaz ama o hddyi sökücem. Hiç alışık değilim bu gecikmelere. Cihazın en saçma şeyi hdisk olmuş. Neyse diğer yönden şunu diyebilirim ki; sadece dokunulduğunda bile cihazın verdiği his oldukça Premium. Kadifemsi doku sayesinde. 9000tlik rog da bile o his yok. Acer iyi bir iş başarmış.

Hayırlı olsun laptopnuz . Hdd yi değiştirmek için kasayi actiginizda garanti için bir sorun olmuyor mu? Birde bu laptoplarda m2 sata yada m sata girişi bulunmuyor mu?
  • http://www.gold.com.tr/acer-vn7-791g-57bp-notebook_u

bundaki ekran ips mi ve kasa alüminyum mu emin miyiz? birde cpu boss sitesine göre (güvenilir olup olmadığını bilmiyorum) işlemciler hemen hemen aynı puanı almış yani benim gibi bilgisayarda de maksimum pes,stronghold tarzı oyun oynayacakları en az 5 sene götürebilecek bir işlemci gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puente

Y50'nin 3000 TL civarında geldiğini düşünürsek bunun daha pahalı olacağını düşünüyorum.
    Ayrıca laptopta 4 adet 2 Watt'lık hoparlör de bulunuyor.
    Laptopun ülkemize ne zaman geleceği hakkında bilgisi olan var mı?

hocam 2 watt yeterli mi?şu anda toshiba a300 20p kullanıyorum çok kaliteli sesi var acaba bana bu kullandığım bilgisayarı aratır mı?

• Şöyle söyliyim: Kasa alüminyum değil fan ve arka bölüm metal. Kasa böyle kadifemsi bir hissiyata sahip. Cihaz üzerinde metro 2033 crysis 2 battlefield 3 denedim az evvel 15er dakika oynadım. Pürüzsüz oynanıyor. Tek pürüz hdd. Kasa açılınca garanti normalde gider. Ancak bu işi temiz bir şekilde yaparsanız bişey anlaşılmaz hiç yapmadığım şey değil. Hdd yi olduğu gibi saklıycam zaten. Isınma durumuna gelince. Isınmıyor demek isterdim ama bu imkansız tabi. Herşey arka ve üst kısımda oluyor siz hissetmiyorsunuz. Ve çok normal bir ısı bu rahatsız edici değil. İşlemci oyunlar için yeterli görünüyor. Gayet güçlü. Ama kaygınız var ise i7si 650 tl daha pahalı.ben gerek duymadım.onun yerine kasko yaptırdım.Garanti kapsamında herhangi bir sorunda iade edebiliyorum. Gerçi iadeyi de kendime yapıyorum ya neyse Daha detaylı kullanıp paylaşırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

http://www.gold.com.tr/acer-vn7-791g-57bp-notebook_u

bundaki ekran ips mi ve kasa alüminyum mu emin miyiz? birde cpu boss sitesine göre (güvenilir olup olmadığını bilmiyorum) işlemciler hemen hemen aynı puanı almış yani benim gibi bilgisayarda de maksimum pes,stronghold tarzı oyun oynayacakları en az 5 sene götürebilecek bir işlemci gibi

Ekran ips. Açı 178derece renkler tok siyahlar çok iyi.mat panel ayrıca.

• quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

windows var mı içinde acaba ,freedos mu yoksa ben göremedim ??

sence 15.6 inchlik modeli de getirirler mi ?? mağazalarda stok yok demekte şu an için web üzerinden al demekte , tayvan da mı getırecekler ne yapacaklarsa...

bu arada sistemini umarım hızla değerlendirirsin ...

kolay gelsin ,

windows 8.1 ile geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.