Şimdi Ara

ACER ASPIRE ONE D255 / D260 / HAPPY KULLANICILARI || GENEL BAŞLIK || (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
4
Favori
86.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba,dün bende AOHappy modelinden aldım.Cihazla ilgili bir sorum olacak.Harddiskin 250 gb olması lazım ancak bilgisayarımdan baktığımda C: sürücüsü 215 gb olarak görünüyor, birde android için bir alan ayrılmış oda 4 gb yani toplam 219 gb oluyor.Normalde 232 gb civarında olması gerekmez mi?
  •  ACER ASPIRE ONE D255 / D260 / HAPPY KULLANICILARI || GENEL BAŞLIK ||

everestte farklı digerinde farklı sıcaklık gösteriyor.Hangisi doğru anlamadm.

bu sefer makinayı zorladım. 720p film Chrome da 5 pencere acık paint acık msn acık Böyle test ettim.Everest mi doğru acaba yoksa hmonitor mu doğru?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuchan -- 3 Ocak 2011; 17:44:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: end76

Arkadaşlar merhaba,dün bende AOHappy modelinden aldım.Cihazla ilgili bir sorum olacak.Harddiskin 250 gb olması lazım ancak bilgisayarımdan baktığımda C: sürücüsü 215 gb olarak görünüyor, birde android için bir alan ayrılmış oda 4 gb yani toplam 219 gb oluyor.Normalde 232 gb civarında olması gerekmez mi?

Paragon ile baktığımda 13gblık bi alan görünüyor. Sanırım windows kur ve sürücüler programlar falan için ayrılmış. Bilgisayarı ilk açtığımızda buradan kuruyor heralde. yani o 13gb la dediğin gibi 232 oluyor.

ACER ASPIRE ONE D255 / D260 / HAPPY KULLANICILARI || GENEL BAŞLIK ||

• şakamı bu yahu, 550 liralık acer aohappy n550 2gb ddr3 Modelinden bahsediyor değilmi herkes ?

ozaman almaya gerek yok, netbook dediğin ısınırmı yahu..ben elimdeki lg x130 u sıcaklıgı (60derece) ve fanı yuzunden bırakmayı dusunurken yenisi ondan beter olcaksa kalsın..
  • AOHAPPY ve AOD255 modellerinin sıcaklık değerlerini, kullanan diğer arkadaşlar da teyit edebilirler mi? Herkeste böyleyse, sorun büyük demektir.
  • D255 kullanıp ısınma sorunu olduğunu söyleyenler

cenkozgen
    Cossie
    batuchan
    NEPORTA

D255 kullanıp ısınma sorunu olmadığını söyleyenler

buzluo

Sanırım D255'te ısınma problemi var arkadaşlar.D260'ta yoktu öyle birşey halbuki aynı kasayı kullanıyorlar ama anlamadım bende. Şuan HAPPY modeli alan 1 arkadaş var o da end76.Happy serisinde aynı şekilde bir ısınma sorunu var mı bilgilendirirse çok iyi olur.

Bu arada buzluo kullanıcı adını kullanan arkadaş da bir açıklık getirebilir mi?
  • arkadaşlar aohappy n550 işlemcili modelini almak üzereyeim adam gibi birisi açıklama yapsın artık, hw monitor adlı programının sonuclarını koysun şuraya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

arkadaşlar aohappy n550 işlemcili modelini almak üzereyeim adam gibi birisi açıklama yapsın artık, hw monitor adlı programının sonuclarını koysun şuraya...

Akşama HW Monitör ile kontrol edip ekran görüntülerini koyacağım. Benimki N450 gerçi ama aynıdır herhalde.
  • Arkadaşlar ben de bu happy modelinin pembesini gördüm ve bayıldım almak istiyordum ama yorumlar beni olumsuz etkiledi..Asus notebookum var eşimde de toshiba var ikisinden de son derece memnunuz ama bana çantamda kolayca taşıyabileceğim bir netbook lazım world yazı işleri için arada müzik dinleyip dizi seyredebileceğim birşey arıyorum max 600 lira verebileceğim pembe renkli bir netbook önerir misiniz bana?Bu happy modeli beni yarı yolda bırakır mı?Acer notebook kullanmadım bundan önce ben dell eşim hp notebook kullanmıştı,acer nasıldır?Bir de samsung ve lg nin pembe modellerini görmüştüm ne önerirsiniz?Teşekkürler..
  • bugun teknosada happy modelinin 2gb ram ve N550 olanını gördüm inceledim...yanımdaki flashta hwmonitor cpuz vs vardı taktım inceledim. işlemci boşta 40 dereceydi, burdakiler ya sallıyor yada cidden şanssızlar. yemin ederim alet buz gibiydi. bu yorumlarınız yuzunden bimeksten 540 liraya alacaktım almadım nasıl üzülüyorum.........şuan en ucuz 615 lira, bende gittim pavilion dm1 aldım kısmet değilmiş. ama teknosada bütün gün açıkta duran n550 modelini inceledim özetle buz gibiydi.
  • Evet arkadaşlar,
    N450 işlemcili AO Happy modelinin sıcaklık değerlerini HW Monitör ile kontrol ettim.Makina 1 saattir açık ve sadece internete bağlandım başka bir işlem yapmadım, şu an işlemci sıcaklığı 54 C . Ekran görüntüsünü koymayı beceremedim, tarif ederseniz koyarım.
    Ne diyorsunuz normal mi yoksa fazlamı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

bugun teknosada happy modelinin 2gb ram ve N550 olanını gördüm inceledim...yanımdaki flashta hwmonitor cpuz vs vardı taktım inceledim. işlemci boşta 40 dereceydi, burdakiler ya sallıyor yada cidden şanssızlar. yemin ederim alet buz gibiydi. bu yorumlarınız yuzunden bimeksten 540 liraya alacaktım almadım nasıl üzülüyorum.........şuan en ucuz 615 lira, bende gittim pavilion dm1 aldım kısmet değilmiş. ama teknosada bütün gün açıkta duran n550 modelini inceledim özetle buz gibiydi.

Kaç liraya aldın bilmiyorum ama DM1 denen cihaz, AOHAPPY'yi falan cebinden çıkarır performans olarak. Bu kadar üzülmeye gerek yok. 3G desteği de cabası.
  • arkadaşlar aspire one d255 alacaktım ta ki şu son sayfadaki ısınma problemini okuyana kadar.dm1 gibi bi cihaza ihtiyacım yok. word umu excel imi pdf imi 10 tane bile açsam kasmadan çalıştıracak, internete girip, multimedya kullanabileceğim bişi arıyorum.keşke 500 u geçmese ama 600 ye kadar da verebilirim. bu şartlarda happy serisinde sayılanlar da cok ii ama...
    teknik destek te onemli. onerisi olan var mı ? acer ın onemlı eksikleri var.burda zikredilenler hem ısınıyor, hem teknik destek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ammocihe -- 5 Ocak 2011; 1:51:15 >
  • yukarda dediğim gibi teknosada acıkta d255 vardı usbmden hw monitoru attım kontrol ettim 45 dereceydi. ısınma sorunu yoktu benden demesi
  • Arkadaşlar acer netbooklarda tek tuşla fabirka ayarlarına geri dönme olayı nasıl oluyor? yada oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yns 

D255 kullanıp ısınma sorunu olduğunu söyleyenler

cenkozgen
    Cossie
    batuchan
    NEPORTA

D255 kullanıp ısınma sorunu olmadığını söyleyenler

buzluo

Sanırım D255'te ısınma problemi var arkadaşlar.D260'ta yoktu öyle birşey halbuki aynı kasayı kullanıyorlar ama anlamadım bende. Şuan HAPPY modeli alan 1 arkadaş var o da end76.Happy serisinde aynı şekilde bir ısınma sorunu var mı bilgilendirirse çok iyi olur.

Bu arada buzluo kullanıcı adını kullanan arkadaş da bir açıklık getirebilir mi?

selamlar sureklı takıp edemıyorum bıraz gec cevap yazmıs oldum kusruma bakmayın. 1 saattir pc'm acık ve 57 derecelık bır sıcaklk var. Ben ısınmasından rahatsız olmuyorum cünki daha önce el değmeyecek kadar ısınan makinelere şahit olmuştum onların yanında bu buzzzzz gibi kalıyor =) sol tarafta ekstra bir ısınma var bu ileride sorun yaratırmı bilmiyorum ama şimdilik benim için değil. oradaki vga çıkışı bazen çok ısınıyor ama bu bazen hangşi durumlarda ona da açıklk getireyim yatarken yorganın ya da kıyafetımın uzerıne koydugumda yanı duzgun bir havalandırmaya engel zemınlerde. bence en buyuk sorun soldakı fan cıkısının yanına takılmıs usb cıkısı oldukca mobıl bır makıne de bence 2 cıkıs yeterlı olurdu soldaki usblerden biri olacagına daha cok havalandırma cıkısı olsaydı (keşke) daha iyi olurdu. ve yazım bıterken 53 dereceyi gösteriyor ki bence çok çok normal bir sıcaklık. hayvani bir fanla soğuttuğum masa üstüm bile şu anda 33 35 derece seviyesinde küçücük bir alana şıkıştırılmış bir pc de bence şu anda gösterdiği 49 derece oldukça normal

ACER ASPIRE ONE D255 / D260 / HAPPY KULLANICILARI || GENEL BAŞLIK ||

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buzluo -- 5 Ocak 2011; 18:08:51 >

• ben de d255 aldım arkadaşlar. hızı biraz yavaş gibi geldi.takılıyor explorer acılınca falan. ram i 2gb yapacam. o kesin.ama ısınma problemi yok. şarjı da iyi. tavsiye ederim. şimdilik iyi gibi. ama dediğim gibi biraz takılıyor.
  • Arkadaşlar ben buhttp://bimeks.com.tr/urun/1321/115663/acer-aohappy-n558qb2b-lu-sdj08-009-.aspx ürünü almaya niyetlendim ve yarın almaya gidecektim ama burdaki yorumlar beni biraz tedirgin etti ne diyorsunuz pişman olmayayım sonra??
  • quote:

Orijinalden alıntı: v.demiralp

Arkadaşlar ben buhttp://bimeks.com.tr/urun/1321/115663/acer-aohappy-n558qb2b-lu-sdj08-009-.aspx ürünü almaya niyetlendim ve yarın almaya gidecektim ama burdaki yorumlar beni biraz tedirgin etti ne diyorsunuz pişman olmayayım sonra??

Bimeks internet sitesinden alınan ürünlerde 7 gün içinde iade var beğenmezsen iade edebilirsin.İade edeceğini de sanmıyorum çok ince ve güzel görünümlü bir cihaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Yns 

quote:

Orijinalden alıntı: v.demiralp

Arkadaşlar ben buhttp://bimeks.com.tr/urun/1321/115663/acer-aohappy-n558qb2b-lu-sdj08-009-.aspx ürünü almaya niyetlendim ve yarın almaya gidecektim ama burdaki yorumlar beni biraz tedirgin etti ne diyorsunuz pişman olmayayım sonra??

Bimeks internet sitesinden alınan ürünlerde 7 gün içinde iade var beğenmezsen iade edebilirsin.İade edeceğini de sanmıyorum çok ince ve güzel görünümlü bir cihaz...

tabi görünümde önemli ama benim için performansı önemli

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.