Şimdi Ara

ACER ASPİRE 6935G DERNEĞİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.627
Cevap
21
Favori
427.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cidden sende biraz şanssızlık var elektronik konusunda
    Değişim hakkın varsa değiştirmeyi dene istersen yol yakınken ( 7 gün)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcebeci -- 18 Mart 2009; 19:04:31 >
  • Arkadaşlar çok kek 3 sorum var ve sanırım ben de katılacağım aranıza :)

1. kamera kalitesi nasıl ?
    2. teknosada mağazadan nakit alınca 100 TL hediye çeki veriliyor mu ? yoksa internetten mi almak lazım ?
    3. eğer ürünü alırsak taşıma çantası ve mouse da önerir misiniz :) kablolu veya kablosuz fark etmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvarlik -- 18 Mart 2009; 19:20:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tcebeci

@disasterx

Cidden sende biraz şanssızlık var elektronik konusunda
    Değişim hakkın varsa değiştirmeyi dene istersen yol yakınken ( 7 gün)

Deniycem abi bi yarın gidip soracağım.

@lvarlik

1Birazdan cameradan çekilmiş foto eklerim. web camda baya kaliteli.
    2Teknosa hediye çeki sadece online alışverişte geçerli.
    3Çanta olarakta caselogicde öneririm. Mouse de logitech v220 yada v450 alabilrsin bütçene göre
  • kamera görüntüsü geliyor mu acaba ?
  • internetim çok yavaş upload edemiyorum malesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: sulo61gun

@intensifier
    aynı ürün değil onlar teknosadakinin 4650 ekran kartı 9600gs den çok daha iyi.diğerinin ise işlemcisi p8600 daha iyi

Haklısın hocam. Linki kaldırdım ben de...
  • quote:

LAPTOP ALACAK ARKADAŞLARA UYARI!!!

Arkadaşlar Acer 6930 Ati 4650 ekran kartlı modeli çıktı. Fiyatı 1800 civarı.
    Testlerde 9600M GT 5100 puan alırken HD 4650 ise 6900 puan alıyor. Yeni alacak arkadaşlara duyurulur

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125030866&CS_Category=_SBA_63_1662_444_2103&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_NOTEBOOK63

ya laptop ei de fiyatta var sonucta
    10 x 196,66 TL = 1.966,60 TL
    6935 1630

• şimdi alanlar genel olarak mutlumu? ya bana gta 4 deki performans lazım yanı oyunda donma oluyomu varsa bunu almıycam
  • touchpad hata verip kapanıyor bende siz karşılaştınızmı hiç o sorunla
    bide dün undercoveri full grafik takılmadan oynuordum şimdi takılıyor nedense
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogguzko

quote:

LAPTOP ALACAK ARKADAŞLARA UYARI!!!

Arkadaşlar Acer 6930 Ati 4650 ekran kartlı modeli çıktı. Fiyatı 1800 civarı.
    Testlerde 9600M GT 5100 puan alırken HD 4650 ise 6900 puan alıyor. Yeni alacak arkadaşlara duyurulur

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125030866&CS_Category=_SBA_63_1662_444_2103&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_NOTEBOOK63

ya laptop ei de fiyatta var sonucta
    10 x 196,66 TL = 1.966,60 TL
    6935 1630

Aynı özelliklerde başka markaların laptoları çok daha fazla fiyattadır. Başımı taşlara duvarlara vuruyorum şimdi

• bence 1600 e 6935 iyi baya bana gore tabi daha fazla verebilen alır tabiki ustmodeli daha iyidir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: disasterx

touchpad hata verip kapanıyor bende siz karşılaştınızmı hiç o sorunla

gta4 u denedınmı bu cevap cok onemli
  • 16"e uyumlu adaptörüyle birlikte rahat sığan çanta alan var mı acaba aranızda ?

30 40 TL civarına bu cihazla uyumlu güzel bir çanta bulamaz mıyız acaba ?
  • Benim cihazımda bugün geçti elime.Artık beni de yazabilirsiniz listeye.

Yalnız birkaç tane soru var kafama takılan.Bunlar sizlerde var mı diye merak ettim:
    1-Ekran açılıp kapanırken hafif bir sürtme sesi var.

2-Touch panel de ses ayarı hassas değil daha çözemedim olayı.Gerçi birkaç arkadaşta benzer şeylerden bahsediyor.

3-Subwoofer biraz güçlü bir bas ses geldiği zaman patlak gibi ses veriyor.Özellikle bu durum çok canımı sıktı.Sizde durum nasıl?Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3s3sM4NY4X

quote:

touchpad hata verip kapanıyor bende siz karşılaştınızmı hiç o sorunla

gta4 u denedınmı bu cevap cok onemli

denemedim dvd lerim yok yanımda şuan ama deneyen arkadaşımız var
  • quote:

Orjinalden alıntı: mhecc

Benim cihazımda bugün geçti elime.Artık beni de yazabilirsiniz listeye.

Yalnız birkaç tane soru var kafama takılan.Bunlar sizlerde var mı diye merak ettim:

2-Touch panel de ses ayarı hassas değil daha çözemedim olayı.Gerçi birkaç arkadaşta benzer şeylerden bahsediyor.

3-Subwoofer biraz güçlü bir bas ses geldiği zaman patlak gibi ses veriyor.Özellikle bu durum çok canımı sıktı.Sizde durum nasıl?Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Ekliyorum hemen arkadaşı.
    1.Sürtme sesi biraz gelebilir kapanan yerler birbirine değiyordur.
    2. Touch panelde ses ayarı biraz kötü tam ayarlayamıyorsun ama alışırsın biraz kullanınca.
    3.Subwoofer de ses ayarlarından olabilir

• quote:

Orjinalden alıntı: 3s3sM4NY4X

quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

İlk izlenimlerim gayet olumlu..
    Visya puanu 4.9 ama öyle anlam veremedim..
    Açılış hızlı ..Şarj süresi şimdi 2.5 saatte bitti.Şimdi 8 saat dolmak üzere şarja koydum..Sonra yedeklemeyi yapacağım..
    Zaten Acer yedekleme programı ikide bir hatırlatma yapıyor yedekleyin diye..

Yalnız internete bir türlü bağlanamadık.Nerede sorun var onu da anlamadım
    Wirless modemin 4 işiğı değil 2 işiğı yanıyor sadece.bütün adımları uyguladım ama 4 adımda onay verdikten sonra kablosuz modemlerinizde ağ bulunanmıyor gibi bir uyarı var..Sonra kullanıcı ad ve şifreyi de girdimHatta kendi adıma ağ oluşturup şifre bile atatım tam o sırada Airties in sayfasına girdi ,bilgileri kaydet demem ile sayfa görüntülenemiyor uyarısı geldi.Bir daha da göremedik sayfayı..
    Bakalım akşama tekrar denyecğeim.Çok basit işlem ama neden olmuyor anlamadım

++ Bu arada ilave edeyim ; Smartdisc harici hdd çalışmadı Acer de..Şaştım kaldım..Tanımadı birtürlü.Sorun mu var diye Flash belleği denedik anında ok

alıcaktım benı vazgecıreceksın. baska pc de calışıyormu?hala calışmazsa yazarmısın buraya _ bide arkadas 6930 demiş 1950 lira olan sizce onu almaya degermi? 300 lira fazla vermek

Valla bu sorunlar sadece bende oldu.Yarın da olacak demek değil,düzelir elbet.
    Ama Harici hdd neden çalışmadı halen aklım almıyor ?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mhecc

Benim cihazımda bugün geçti elime.Artık beni de yazabilirsiniz listeye.

Ekliyorum hemen arkadaşı.
    1.Sürtme sesi biraz gelebilir kapanan yerler birbirine değiyordur.
    2. Touch panelde ses ayarı biraz kötü tam ayarlayamıyorsun ama alışırsın biraz kullanınca.
    3.Subwoofer de ses ayarlarından olabilir

İki saattir deniyorum şarkılarda bazen resmen patlak gibi ses veriyor subwoofer.Natural bass ı kapattıktan sonra biraz düzeldi bu durum ama hala devam ediyor.Bazı şarkılarda ise hiçbirşey yok.Gidip bir teknosada denemek daha iyi olur herhalde.

• Arkadaşlar bu yanında verilen Mcafee security center benden etkinleştirme için parola veya anahtar istiyor.11 gün sonra süresi bitecekmiş galiba.Bunu şundan soruyorum makineyi cumartesi aldım.Bildiğim bu tip koruma programlarının ya 1 aylık ya da 3 aylık süreleri olur.Bu neden olabilir? Şayet makine ben almadan önce kullanılmışsa bunu anlamak için herhangi bir yol var mıdır?
  • quote:

Orjinalden alıntı: delton

Arkadaşlar bu yanında verilen Mcafee security center benden etkinleştirme için parola veya anahtar istiyor.11 gün sonra süresi bitecekmiş galiba.Bunu şundan soruyorum makineyi cumartesi aldım.Bildiğim bu tip koruma programlarının ya 1 aylık ya da 3 aylık süreleri olur.Bu neden olabilir? Şayet makine ben almadan önce kullanılmışsa bunu anlamak için herhangi bir yol var mıdır?

Mcafee yi etkinleştirdikten sonra 2 aylık deneme sürümü açıldı bende. Mail adresini falan giriyorsun bu işlemi yaptınmı??
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.