Şimdi Ara

-»●ACEMİ WII'ciler Kulübü●«-Wii'de Acemilerin DAYANIŞMASI (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.361
Cevap
22
Favori
110.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar soft modlu 2 kollu wii satan var mı eşim ile oynamak için düşünüyorum ve grubunuza dahil olmak istiyorum :) nintendo switch çok pahalı kırık olanlar o zaman dedim şimdilik bundan başlayalım. Birde son olarak 4k TV de çok kötü mü durur ekran acaba.. 😞 Merak ettiğim bu internette araştırdım ama video bulamadım hiç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar hocam. (Öncelikle wii satmıyorum onu belirtmek isterim). Ben de aynı niyetle almıştım. Önce soft mode yaptım sonra oyun kurmayı denedim ama olmadı. daha sonra da zamansızlıktan kenara kaldırmıştım. Bu zor günlerde evden çalışmaya geçince tekrar açıp bir şekilde usb loader işini de kısmen hallettim. Şimdilik Mario ile başladık. Henüz içerik kısmını tamamlayamadım. 55" Samsung 4K TV de yaklaşık 3mt den oynuyorum hiç sıkıntı çıkarmıyor. Ama grafik olarak zaten beklentinin düşük olması gerek. Oynanabilirlik güzel. Ben wii için hdmi aparatını almıştım oldukça başarılı. Ayarlardan da HD TV 16:9 seçiyorsun sorun kalmıyor. Umarım temiz bulabilirsin.
  • metulen kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün nintendo switch aldım 🙂biraz daha iyi grafik kalitesi 🙂sağolun yorumunuz için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tam denk gelmiş, aldığınız gün yazmışım
    Güle güle kullanın. Switch'teki grafikler wii ile kıyaslanmaz tabi ki.
  • wii de gc oyunları nasıl açılır
  • Wii zaten full hd grafik ve güncel oyunların makinesi değil ama soft mod ile hala harika zaman geçirten bir alet baş köşede duruyor ailece bu aralar iyi eğleniyoruz

Evdekal günlerinde emektar psp'yi tekrar çıkardım yanında wii nostalji patlaması
  • Arkadaşlar merhaba Wii konusunda bilgili olan arkadaşlara birkaç sorum var?

4.3 versiyon Ntsc bir Wii sahibiyim. Cihazı yumuşattım. İki sorun yaşıyorum.
    1- Bazı oyunlardan çıkarken cihaz kendini resetleyip donuyor. Wii üzerinde yeşil ışık yanıyor ama hiçbir şekilde tepki vermiyor. Mecburen güç tuşuna 10 sn. basılı tutuyorum.

2- Wiiware oyunlarını yükledim hepsi ntsc-u olmasına rağmen sadece birkaç tanesi çalıştı diğerleri çalışmadı.

Not: Yumuşatma işlemini mehmetinwiisi sitesindeki paketle yaptım. Eksik cios-ios mu var anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt
    Wiiware oyunlarında bende de öyle oluyor. Ama ilk maddeyi bilmiyorum.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    İlk maddeyi usb loader üzerinden “return to” ayarıyla çözdüm ama ikincisine çözüm bulamadım.

Bence ikincisinin çözümü yok. Wiiware oyunları bende bozuk bozuk çalışıyor veya çalışmıyor.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Ben de bir heves her şeyi dört dörtlük yapayım dedim. Oyunları yükledim hepsini kanal olarak ana sayfaya ekledim. Emülatör ve wiiware işinde tıkandım. Gerçi oynayacağım oyunlar belli ama işte rahat durmuyoruz

Hafıza kartındaki oyunları ana ekrana kanal olarak nasıl ekliyoruz hocam? Her seferinde cfg loader'a girmek zor oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • plt13 kullanıcısına yanıt
    http://www.wiidewii.com/read.php?10,8489

Bu rehberi uygulayarak yapabilirsiniz. Ben HDD deki oyunlar için kanal oluşturdum. Crap ile Wi-Fi üzerinden kurulum yapıyorum çok rahat oluyor. Banner brick riski çoook düşük ihtimal olmasına rağmen mevcut. Her ihtimale karşı priiloader yüklü olsun 👍🏻

Bir de ben Crap’in son versiyonunu ve USB Loader GX r1262 sürümünü kullanıyorum. Crap’i Wii’ye yollarken iOS 222 yapıyorum sorunsuz çalışıyor.

Bir sorun olursa bana mesaj atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hana-MicHi__ -- 29 Ağustos 2020; 22:19:23 >
    Teşekkürler hocam. Forumun bayağı faydası olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben de yeğenlere, oyalansınlar diye, wii hediye etmek istiyorum. youtube'da gördüm, dans ettikleri bir oyun var, dance mat'ın üstündeki oklara ayaklarıyla basarak dans ediyorlar oyunda. wii konsolu ve oyunu bulabiliriz belki ama o dance mat göremedim alışveriş sitelerinde. o dance mat nerede satılır arkadaşlar ?

bir sorum daha var, wii olmasa bile, yine böyle motion controllü, tv'ye bağlanan android oyun cihazları var mıdır ? belki tv'ye bağlanan android box'larda olabilir eğlenceli oyunlar, hem dance mat, hem android box için tavsiye verebilecek arkadaşlar, çok makbule geçer
  • arkadaşlar bir üstteki soruma cevap verebilecek arkadaşlar, çok makbule geçer. şu dance mat nerede satılır, nerede bulunur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerryyyy -- 12 Eylül 2020; 23:15:51 >
  • jerryyyy J kullanıcısına yanıt
    Wii eski bir konsol olduğu için aksesuarlarını sıfır bulmak zor. Aliexpress te ve ikinci el sitelerinde bulabilirsiniz. Wii çocuklar için eşsiz bir konsol bence motion kontrollü android box ben hiç görmedim şahsen olsa bile oyunlar desteklemeyeceği için bir anlamı kalmayacaktır. Wii ve wii fit board alırsanız hem spor yaparlar hem de eğlenirler tavsiyem dans matından önce fit board almanız yönünde olur. Just Dance oynu için falan mata ihtiyaç duyulmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atar123

Wii eski bir konsol olduğu için aksesuarlarını sıfır bulmak zor. Aliexpress te ve ikinci el sitelerinde bulabilirsiniz. Wii çocuklar için eşsiz bir konsol bence motion kontrollü android box ben hiç görmedim şahsen olsa bile oyunlar desteklemeyeceği için bir anlamı kalmayacaktır. Wii ve wii fit board alırsanız hem spor yaparlar hem de eğlenirler tavsiyem dans matından önce fit board almanız yönünde olur. Just Dance oynu için falan mata ihtiyaç duyulmuyor.
    teşekkürler
  • Merhaba Arkadaşlar,

Daha önce Wii kullanmıştım, şimdi 2. el bir tane aldım şöyle bir sıkıntım var kumanda dan kanallar üzerine gelince kumanda titriyor ama sabit durmuyor ve istemsizce hareket ediyor. 2 adet motion plus inside kumanda da benzer durum var ve zaman zaman çıldırtırcasına titretiyor. Bu sıkıntı sensör den kaynaklanabilir mi ? Emin olamadığım için hangi parçayı değiştireceğimi bilemiyorum.

Diğer bir sorum WifiBackupManager ile usb HDD ye oyunlarımı attım ancak bazıları çalışmıyor WiiFlow da benzer işlemi mi görüyor bir fark var mı ? Onu mu denemeliyim.

tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• Gelmiş geçmiş en efsane konsollardan biri,zaman çabuk geçiyor.

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.