Şimdi Ara

-»●ACEMİ WII'ciler Kulübü●«-Wii'de Acemilerin DAYANIŞMASI (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.362
Cevap
22
Favori
110.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Genelde rar dosyası şeklinde olabiliyor sorun olacağını sanmam ama ben buradan indiriyorum güzel bir sitehttp://www.portalroms.com/en/isos/wii
  • Çok teşekkür ederim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar wii online oyun oynayacak arkadaşlar arıyorum ilgilenen benim açtığım konuya bakıp firends codunu yaza bilir ordan haberleşelim
  • Sonunda bir oyunu başarı ile attım ama diğer bütün oyunlar gitti :)
    Wii Backup Manager ile yapacaktım sadece bir kere çalıştı naapsam ne etsem bir daha hdd yi görmedi
    wbfs yi indirdim onun ile attım ama bu seferde diğer tüm oyunlar gitti bu wbfs bütün oyunları toparlayıp 1 kerede atmayamı yarıyor yardımlarınızı beklerim.

Teşekkürller.
  • Wii Backup Manager bu iş için çok kolay ve sorunsuz bir program. Taşınabilir boş hd yi takın sürücü 1 kısmından seçince zaten uyarı vericek wbfs klasörü oluşturulsunmu diye evet diyerek onaylayın sonra files kısmından oyun seçip transefere basın tüm oyunları artık bunun içine atıcak sorunsuz oynayabilirsiniz.

Detaylı kullanımı var burada,

https://www.youtube.com/watch?v=qruvoIFWbaA
  • Eski oyunları ve belki de bir kaç yeni spor oyunu kullanmak için wii almayı düşünüyorum. Oyun delisi değilim ama eski atari oyunlarını oynamak keyif veriyor. Evde PS3 yatıyor ama açmıyorum (oyun sıkıntısı yok).

İkinci el bir Wii alırken nelere dikkat etmemi tavsiye edersiniz? Hangi seri (siyah-beyaz) ve hangi sürüm almak iyi olur. Soft Mode için neye dikkat etmek lazım, versiyon veya devoloper farkı var mı?

Şimdiden teşekkürler.

Not: İsteyen olursa PSP Slim ile wii takası konuşabiliriz.
  • RiiConnect24'ü deneyen var mı? Arada girip Everybody Votes Channel'dan anketlere katılıyorum, güzel sorular oluyor bazen :D Arkadaş ekleme falan filan da varmış, Wii Speak Channel falan. Yeni channel'lara destek vereceklerini de söylüyorlar.

• ikinci el wii aldım fakat kolları motion plus özellikli değil. çin sitelerinden falan bakıyorum hep yan sanayi parçalar ve pahalı. orjinal nintendo kol olup da 2. el alabileceğim bir yer var mı acaba? ya da forumda sadece bu parçaları satacak bulabilir miyim? 2 adet wii motion plus ve 2 nunchuck lazım.
  • Merhabalar birkaç güne Wii almayı planlıyorum, kollarda motion plus olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Ya da çok önemli mi bu motion plus?

• Bazı oyunlar motion plus özellikli kumanda olmadığında çalışmıyor tavsiyem almışken tam teşekküllü almanız olacaktır. İki çeşit motion plus özellikli kumanda görürsünüz biri dahili diğeri harici olarak. Dahili kumandalarda aşağıda motion plus yazar. Harici olarak da aparat yardımı ile normal kumandaya bu özellik kazandırılmış oluyor kumandanın altında ek bşr parça varsa bu olur muhtemelen, kumandayı epey uzun gösteriyor normalden.

• atar123 A kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim hocam. Ben de almışken Board falan tüm set alayım istiyorum çünki satmayı falan düşünmüyorum tekrar. Hem çocuklar eğlensin, hem de retro oyun oynarım diyorum.

• Just Dance 2019 Wii için çıktı. Alıp deneyen var mı? Edindiğim bilgiye göre online özelliğini kaldırmışlar. Önceki oyunların da sunucuları kapatılacakmış. Ayrıca oyunda yeni bir Türkçe şarkı var :)

• Bu iso oyunları indirirken pal ya da ntsc olması farkediyor mu?

• westberlin kullanıcısına yanıt
    Cihazın sistemine tüm oyunları oynamak için ayar çektiyseniz hiç fark etmez
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    Cihazı yeni aldım yumuşatılmış şekilde bu yeterli olur mu?

• westberlin kullanıcısına yanıt
    Cihazı o şekilde aldıysanız istediğiniz bölgeye ait oyunu indirip oynayabilirsiniz hiç fark etmez Güzel bir oyun arşivi yapın hepsini doldurun taşınabilir hd'ye wii eski olmasına rağmen hala tek yada ailece keyifle oynan çok güzel bir konsoldur zamanın tüm oyunları bu konsola çıkmıştı.
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum. Evde PS4 olmasına rağmen çocuklarla oynamak için bu konsolu aldım, tabi arada sırada anıları canlandırmak amaçlı retro oyunları da oynarım tabi ki :) özellikle neo geo tarzı arcade oyunlarını bu konsolda nasıl oynayabilirim bunu da sorayım sizi yakalamışken, eğer bu tarz bilgilerç paylaşmak yasaksa mesaj olarakta alabilirim

• wii mi satıyorum meraklısına giderse sevinirim :)

https://forum.donanimhaber.com/sorunsuz-wii-ve-aksesuarlari--135600342#135600342
  • Arkadaşlar merhaba wii sonunda elime geçti, çokça oyun indirdim usb'den oynuyorum fakat şöyle bir konu var. USB Loader üzerinden açıyorum oyunları, ana ekrana nasıl ekleyebileceğimi basitçe anlatabilecek var mı? Sanırım Channel diyorlar ana ekrandaki kutucuklara, işte o kutucuklara yerleştirmek istiyorum oyunları

• Yurtdışından wii u geldi o bana bakıyor ben ona 2.el katalog kitapçık vs bişey yok. Nerden başlamalı ne yapmalı?

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.