Şimdi Ara

-»●ACEMİ WII'ciler Kulübü●«-Wii'de Acemilerin DAYANIŞMASI (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.362
Cevap
22
Favori
110.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar bende ikinci el alarak aranıza katıldım. Sport pack arıyorum zamanında gamemaster 600 ve 650 packler 10tlydi. şimdi okadar aradım bulamadım. Silah alıp cod oynamayı planlıyorum. Aksesuar ucuz alabileceğim yer bilen varmı arkadaşlar?
  • arkadaşlar şu Playstation kolu ile oyun oynamak için olan aparat Türkiye'de yok mu acaba?
  • tolga68 kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1 sene önce gg dan almıştım. Şimdi var mı bilmiyorum.

Ama en kötü çinden alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EmreBngll kullanıcısına yanıt
    Silah aparatıyla cod oynamak çok zevkli oluyor Sahibinden, gittigidiyor ve n11'den araştır nerede varsa ve uygunsa artık çok fazla satan yer kalmadı wii aparatlarını
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreBngll

Merhabalar bende ikinci el alarak aranıza katıldım. Sport pack arıyorum zamanında gamemaster 600 ve 650 packler 10tlydi. şimdi okadar aradım bulamadım. Silah alıp cod oynamayı planlıyorum. Aksesuar ucuz alabileceğim yer bilen varmı arkadaşlar?

Ben amazon.com'dan almıştım, burayı düşünebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

Yaklaşık 1 sene önce gg dan almıştım. Şimdi var mı bilmiyorum.

Ama en kötü çinden alabilirsiniz.

Hocam acaba fiyatını hatırlıyor musunuz? 5 li paket alacağım 29 dolara AliExpressde

• tolga68 kullanıcısına yanıt
    yanlış olmasın ama tanesi 15-20 tl civarı bir şeydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Silah aparatıyla cod oynamak çok zevkli oluyor Sahibinden, gittigidiyor ve n11'den araştır nerede varsa ve uygunsa artık çok fazla satan yer kalmadı wii aparatlarını

Benimde dikkatimi çekti cod deneyeceğim bende uygun silah bulursam. Family tranier mat aldım ondan sıkılınca silah alıcam uyguna. Gerçekten ozamana göre çok güzel oyunlar var. ama görüntü yerlerde o başka:)
  • Su S kullanıcısına yanıt
    merhaba, wii yi araştırırken sanki bir çok modeli var gibi bir izlenim almıştım kafam karışmıştı en sonunda aldım artık bir tane. teşekkür ederim ilginiz için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddiibb

merhaba, wii yi araştırırken sanki bir çok modeli var gibi bir izlenim almıştım kafam karışmıştı en sonunda aldım artık bir tane. teşekkür ederim ilginiz için

Hayırlı olsun arkadaşım. Bende senin gibi yeni wiiciyim. Mario serileri gerçekten çok güzel voleybol basketbol ve tenis favorim sana tavsiye ederim.
  • wii de oynanan oyunlar nasıl kayıt edilir acaba? özellikle mario oyunları için wii için özel wii memory card mı alacağız yoksa softmod edilen hafıza kartına mı kayıt edip devam edeceğim acaba?

ek olarak da ;
    gamecube oyunlarını nasıl oynarım acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga68 -- 11 Şubat 2017; 22:4:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga68

wii de oynanan oyunlar nasıl kayıt edilir acaba? özellikle mario oyunları için wii için özel wii memory card mı alacağız yoksa softmod edilen hafıza kartına mı kayıt edip devam edeceğim acaba?

ek olarak da ;
    gamecube oyunlarını nasıl oynarım acaba?

Wii'ye özel hafıza kartı yok. Oyun kayıtları SD kartta tutuluyor.

Orjinal GCB oyunları için bir tane GCB kol alman yeterli ama HBL varsa o zaman Nintendont indirip HBL ekle yine GCB koluna ihtiyacın olacaktır.
  • Aradığım bir sürü soruya cevap buldum teşekkür etmek istedim yazan herkese.
  • ikinci el wii almıştım. bugün de wii2hdmi adaptör aldım. görüntüde iyileşme oldu bulanıklık gitti 4k tvde oynuyorum. smg, donkey kong filan çok zevkliymiş cidden super mario bros wii'yi ise beceremedim. bu oyun çok mu zor sanki. oyunda geçtiğim bölümleri kaydetmemiş saçma bir save sistemi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: drilldozer

ikinci el wii almıştım. bugün de wii2hdmi adaptör aldım. görüntüde iyileşme oldu bulanıklık gitti 4k tvde oynuyorum. smg, donkey kong filan çok zevkliymiş cidden super mario bros wii'yi ise beceremedim. bu oyun çok mu zor sanki. oyunda geçtiğim bölümleri kaydetmemiş saçma bir save sistemi var

Wii de bölüm geçince nasıl kayıt oluyor acaba? Kayıt ettikten sonra oyundan mı çıkıyor acaba?

• her oyunda değişiyor oyunun ,optıons kısmında otomatık save seceneğini acarsan zaten kendisi kaydedıyor ekstra bişey yapmana gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: last blade

her oyunda değişiyor oyunun ,optıons kısmında otomatık save seceneğini acarsan zaten kendisi kaydedıyor ekstra bişey yapmana gerek yok

wii options-data management-save data-wii-(buradan oyunu seçmek /yada kanalı seçip ) move copy erase bölümünden move yada copy den biri mi seçilecek acaba?
  • yok orası wii nin saveleri tutuğu bölum ,oynadığın oyunun içinde optıons kısmında otomatık save load kısmı oluyor onu açmalısın,hatta bazı oyunlarda o bölum yok dırek olarak oyun otomatık olarak kaydediyor,açar açmaz senın sectığın ayarlar ve kaldığın yerden başlıyor oyun,bazılarındada başlarken kendi mii ni seciyorsun kayıt o şekıl oluyor wii nin ana ekranında yaptığın bir mii olmalı,yoksa mutlaka kendine bir mii oluştur
  • quote:

ikinci el wii almıştım. bugün de wii2hdmi adaptör aldım. görüntüde iyileşme oldu bulanıklık gitti 4k tvde oynuyorum. smg, donkey kong filan çok zevkliymiş cidden super mario bros wii'yi ise beceremedim. bu oyun çok mu zor sanki. oyunda geçtiğim bölümleri kaydetmemiş saçma bir save sistemi var

wii2hdmi adaptörü nerden kaça aldın? Link verebilir misin_
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganreis

quote:

wii2hdmi adaptörü nerden kaça aldın? Link verebilir misin_

https://tr.aliexpress.com/item/2016-Professional-For-Wii-to-HDMI-Wii2HDMI-Adapter-Converter-Support-Full-HD-1080P-3-5mm-Audio/32605086010.html?spm=2114.13010608.0.0.QKELfm

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.