Şimdi Ara

Accent Era Ses Sistemi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar accent era aracımız var.Aslında kendi orjinal hoparlörleri gerçekten tatmin edici.Arkadaki pandizottaki hoparlörler pasif durumda.Ses kalitesini biraz daha arttırmak istiyorum.Bass ağırlıklı değilde daha çok mid ağırlıklı istiyorum.Yanlardaki hoparlörlere dokunmadan ses kalitesini nasıl arttırabilirim?

• Ses kalitesinde ana ünite çok önemlidir ana ünite ne kadar iyi olursa ses kaliteside o kadar iyi olur eğer kendi hoparlörleri kalacaksa sadece teyp işinizi görecektir eğer daha kaliteli temiz bir ses elde etmek istiyorsanız amfide şart bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: valley4891_sony

Ses kalitesinde ana ünite çok önemlidir ana ünite ne kadar iyi olursa ses kaliteside o kadar iyi olur eğer kendi hoparlörleri kalacaksa sadece teyp işinizi görecektir eğer daha kaliteli temiz bir ses elde etmek istiyorsanız amfide şart bilginize

Hocam sadece arkalara oval takarak ve amfi takarak ses kalitesini değiştirmem mümkün müdür? Orjinal teybe ve yan kolonlara dokunmadan?
  • Pegalot P kullanıcısına yanıt
    Sistemde amfi olunca ses kalitesi fark eder hocam yalnız şöyle birşey var aracın kendi hoparlörleri ile amfide bağlı hoparlör arasında ses kalite farkı olacağı için akustik olarak ses dengesini etkiler ovaller ses olarak üstünlük sağlar ses olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, ses kalitesini bir tık iyileştirmek için ilk adım olarak Alpine, Pioneer sony marka teyplerden biri ile başlayabilirsiniz. Mümkünse Alpine olsun insan sesi ve tonlamada bana göre daha ön planda ve başarılı oluyor diğerlerine göre. Daha sonra tercihe göre hoparlör eklenmesi veya mevcut olanların değişimi şeklinde ilerleyebilirsiniz.
  • audiocu kullanıcısına yanıt
    Hocam ana üniteye dokunmadan birşeyler yapmak istemiştim fakat pek mümkün gözükmüyor gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.