Şimdi Ara

Seat leon aracıma ses sistemi tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Seat leon marka aracım var aracımda şu an 4 kapı da tiz ve normal hoparlor olmak şartı ile 8 üstüne 1 tane torpido üstünde merkez hoparlor seat sound da standart geliyor üstüne arka bagajımda jbl gt4-12 woofer ve pioneer ts-s20 tweeterlerim var ses şu an gayet güzel ancak kapıdaki hoparlorler güçsüz gelmeye başladı yani bass ve tiz oranı çok iyi ayarladım ancak şarkılarda sesden çok müzikler duyulmaya başladı arka panzinota birşeyler yapmak istemiyorum orjinal dursun dışarıdan görünmesin istiyorum kapılara 4 tane normal hoparlorleri değiştirip ses almak istiyorum ancak sanırım anfim yetersiz kalacak diamond DA-406.4AB anfim var 2 kanalı woofer a güç sağlamakta 1 kanalda ts-s20 lere güç vermekte 1 kanal boşum var anfimi değiştirmem gerekiyor mu yoksa mono bass anfisi alıp woofer i oraya çeksem kapıları besleyebilirmiyim veya hiçbirini yapmayarak kapıya takacağım hoparlorleri direk teypden alsam teyp çıkışları yetersiz gelecek sesde bir fark duyamayacağım heralde anfimi değiştirmek istemiyorum maliyetlerden dolayı bu anfi ile yapabileceğim şeyler de kısıtlı sanırsam önerilerinizi bekliyorum.

• Ön ve arka kapılara midrange öneririm, elinde tss20 var ve aracın orjinal tizleri ile ses uyumlu olacaktır. Mono amfi almana gerek yok o bass için 1 adet daha aynı amfiden 4.80 olan modelinden alabilirsin.
    1. Amfiye 4 adet midrange
    2.amfiye 2 tiz 1 bass bağlı olacak

YADA tek amfide bitirelim işi dersen tss20leri çıkarırsın sistemden 4 midrange 1 bass bağlanır amfine o şekilde kapıdaki orjinal tizlerle yetinirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.