Şimdi Ara

Accent era dizel otomatik fiyat nasıl arkadaşlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -ottoman- (2 mesaj) codemaster42 (2 mesaj) Akhilleus (1 mesaj) Guest-72878BAA5 (1 mesaj) Attorney58 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-yetkili-saticisindan-garantili-94649630/detay

Arkadaşlar ilandaki araç 110 beygir(abs-esp-dij klima-eps) accent era dizel otomatik.Artık üretimi yok,Konya hyundai bayisinin kendi aracı.

1-Bayiden araç alınır mı?
    2-Dizel otomatik bu fiyatlara tavsiye edebileceğiniz başka bir araç var mı?
    3-Sıfır otomatik tüplü(brc) 32 000 tl fiyat aldım hangisi daha mantıklı sizce

Teşekkürler şimdiden.

|
    |
  • o arabada esp yok,bunu unutmayın,illa alacaksanız sanayiye veya başka bir bayiye götürün.
  • Benzer ilanlarda yazıyordu esp bende var sanmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: codemaster42

Benzer ilanlarda yazıyordu esp bende var sanmıştım.

2012 modellerinde var arkadaşım onlarda donanım olarak,start,mode ve prime diye geçer.
  • Sıfır tüplüyü alırdım ben olsam.Mazot gene 4 liraya dayandı.Bunların otomatiği 4 ileriydi sanırım.O yüzden yakıtı daha ucuz olana yönelirdim.Her şeyiylede 0 km olacak hem ne güzel.
  • fiyat pahalı 24-25 TL eder
  • Bende 2009 yılında 1.6 otm olanı vardı yakıtı bildiğin içiyordu 12-13 lt kalitesiz bir şanzıman hem gücü kullandırtmıyor yokuşlarda felan saçmalıyor biraz.Hemde yakıtı içiyor.bunun düz viteslisi 6 lt yakar bu da 8-9 lt yakar yani bilindik bir markanın (misal honda jazz) ın benzinli otm i bundan iyidir.
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.