Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (83. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.822
Cevap
57
Favori
149.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bundan önceki oyun olan syndicateyi 20 saatten fazla oynayamamıştım hikaye bitince bi kaç yan görev yapıp bırakmıştım şuan originsde 100.saati geçtim hidden ones dlcside bitti curse of pharaosu bekliyorum dört gözle bi oyunda ilk kez 100 saati gördüm hayatım boyunca o kadar çok içine çekti ki bu oyun beni assassins creed 2 den sonra en sevdiğim oyun oldu origins

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evladı fatihan -- 25 Ekim 2018; 22:32:38 >
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    Aynen artık bitmedi mi diye isyan ediyordum. Daha yan görevlerin bir kısmı ve dlc ler de duruyor. Sanırım onlara vaktim olmaz.
  • Hala çıkmadı mı dlcnin yaması
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccguven

Aynen artık bitmedi mi diye isyan ediyordum. Daha yan görevlerin bir kısmı ve dlc ler de duruyor. Sanırım onlara vaktim olmaz.
    Ben Olabildigince Yan görevleri bitiriyorum. Haritanin yarisina gelmiş sayilirim daha. ve beni acayip yordu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Ben Olabildigince Yan görevleri bitiriyorum. Haritanin yarisina gelmiş sayilirim daha. ve beni acayip yordu :D

Alıntıları Göster
    Yani gerçekten oyunun hakkını vermişler diyebilirim ve bunu böyle hiç dile getirmezdim (özellikle de Ubisoft için) ama şimdi söyleyeceğim; tebrikler Ubisoft! tüm parasını övgüleri neyse her şeyini hak eden hiç acımadan saatlerimizi gömdüğümüz bir "Assassin's Creed oyunu" yapmışsın kutlarım. 'AC oyunu yapmışsın' derken her ne kadar (burada referanslarım tabii ki efsane AC.1, AC.II, AC:B ve AC:R olacak) eski AC'lere göre AC:Origins'de "AC" havası gereğinden fazla azaltılmış olsa da, hele senaryosu gidişatı (Aya&Bayek olayları) sonu çok kötü bağlanmış diye serzenişler yapılsa da ne bileyim gayet sevdim AC:Origins'i seriye yakışmış bence. Ayrıca firavunlar dönemi antik Egypt/Mısır zamanına (hikayelerine, oyunlarına, filmlerine, kitaplarına) ortamlarına hayran aşık birisi olduğum için de böyle düşünmüş olabilirim.

AC.1, AC.II, AC:B ve AC:R benim için şaheser değerinde muhteşem ötesi tam anlamıyla "AC oyunu dediğin işte budur!" dediğim efsane oyunlardır her birini ayrı ayrı severim takdir ederim. Origins'den önce en son (geçen yıldı sanırım) AC:Unity bitirmiştim bu oyun da inanılmaz hoşuma gitti acayip sevdim. Bilirsiniz herkes AC:Unity'den dert yanardı yerden yere vururdu kötü olmuş şöyleymiş böyleymiş, hiç de bile valla hiç söylendiği kadar kötü berbat bulmadım gayet yerinde güzel bir "AC" oyunu olmuş dedim. Belki 1700-1800'lü yılların Fransa/Paris havasına atmosferine kapıldığımdan Tapınak Şövalyeleriyle (Templars) Assassins'leri işleyen senaryosundan gerçekçiliği yüzünden sevmişimdir bilemiyorum hiç sıkılmadan oynadım bitirdim. Şimdi AC.III, AC.IV ve AC:Syndicate oyunlarını soracaksınız da valla "ne siz sorun ne ben söyleyeyim" no comment deyip olayı kapatayım :D yani bunlar nedense seride hiç sevemediğim alışamadığım başlayıp da ıkına sıkıla sonunu getirebildiğim ve hemen unuttuğum oyunlar oldular, fakat AC:Unity'nin kalbimde yeri apayrıdır Unity'e laf ettirmem üste bahsettiğim gibi.

Her neyse işte AC:Origins'i de böyle AC:Unity gibi büyük bir keyifle oynuyorum hatta bu kadar olacağını ummazken fena kaptırdım bazen bir oturuşta 3-5 saat gömmeden kalkmıyorum. Mesela daha ana senaryo Anı/Bölüm 3'e gelmeden 50 saat yapmışım (AC serisi, Fallout, Skyrim, Witcher vb böylesi oyunlarda 'Fast Travel' olayı beni biraz bozuyor da FT ile işim olmaz) İskenderiye'yi etrafını keşfetmek araştırmakla sağdan soldan yan görev yapmakla pilaki kesmekle meşgulüm, ortamlar mekanlar Firavunlar diyarı antik Egypt atmosferi harika olmuş Ubisoft hakkını vermiş. SIWA ile Iskenderiye'den sonra şu an GIZA bölgesine yeni ulaştım (level sınırı yüzünden mecbur böyle yavaştan ilerliyoruz, çoğunlukla Fast travel noktası kullanmıyoruz) daha bakalım nasıl hangi maceralar keşifler bizi bekliyor olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 28 Ekim 2018; 11:31:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

Yani gerçekten oyunun hakkını vermişler diyebilirim ve bunu böyle hiç dile getirmezdim (özellikle de Ubisoft için) ama şimdi söyleyeceğim; tebrikler Ubisoft! tüm parasını övgüleri neyse her şeyini hak eden hiç acımadan saatlerimizi gömdüğümüz bir "Assassin's Creed oyunu" yapmışsın kutlarım. 'AC oyunu yapmışsın' derken her ne kadar (burada referanslarım tabii ki efsane AC.1, AC.II, AC:B ve AC:R olacak) eski AC'lere göre AC:Origins'de "AC" havası gereğinden fazla azaltılmış olsa da, hele senaryosu gidişatı (Aya&Bayek olayları) sonu çok kötü bağlanmış diye serzenişler yapılsa da ne bileyim gayet sevdim AC:Origins'i seriye yakışmış bence. Ayrıca firavunlar dönemi antik Egypt/Mısır zamanına (hikayelerine, oyunlarına, filmlerine, kitaplarına) ortamlarına hayran aşık birisi olduğum için de böyle düşünmüş olabilirim.

AC.1, AC.II, AC:B ve AC:R benim için şaheser değerinde muhteşem ötesi tam anlamıyla "AC oyunu dediğin işte budur!" dediğim efsane oyunlardır her birini ayrı ayrı severim takdir ederim. Origins'den önce en son (geçen yıldı sanırım) AC:Unity bitirmiştim bu oyun da inanılmaz hoşuma gitti acayip sevdim. Bilirsiniz herkes AC:Unity'den dert yanardı yerden yere vururdu kötü olmuş şöyleymiş böyleymiş, hiç de bile valla hiç söylendiği kadar kötü berbat bulmadım gayet yerinde güzel bir "AC" oyunu olmuş dedim. Belki 1700-1800'lü yılların Fransa/Paris havasına atmosferine kapıldığımdan Tapınak Şövalyeleriyle (Templars) Assassins'leri işleyen senaryosundan gerçekçiliği yüzünden sevmişimdir bilemiyorum hiç sıkılmadan oynadım bitirdim. Şimdi AC.III, AC.IV ve AC:Syndicate oyunlarını soracaksınız da valla "ne siz sorun ne ben söyleyeyim" no comment deyip olayı kapatayım :D yani bunlar nedense seride hiç sevemediğim alışamadığım başlayıp da ıkına sıkıla sonunu getirebildiğim ve hemen unuttuğum oyunlar oldular, fakat AC:Unity'nin kalbimde yeri apayrıdır Unity'e laf ettirmem üste bahsettiğim gibi.

Her neyse işte AC:Origins'i de böyle AC:Unity gibi büyük bir keyifle oynuyorum hatta bu kadar olacağını ummazken fena kaptırdım bazen bir oturuşta 3-5 saat gömmeden kalkmıyorum. Mesela daha ana senaryo Anı/Bölüm 3'e gelmeden 50 saat yapmışım (AC serisi, Fallout, Skyrim, Witcher vb böylesi oyunlarda 'Fast Travel' olayı beni biraz bozuyor da FT ile işim olmaz) İskenderiye'yi etrafını keşfetmek araştırmakla sağdan soldan yan görev yapmakla pilaki kesmekle meşgulüm, ortamlar mekanlar Firavunlar diyarı antik Egypt atmosferi harika olmuş Ubisoft hakkını vermiş. SIWA ile Iskenderiye'den sonra şu an GIZA bölgesine yeni ulaştım (level sınırı yüzünden mecbur böyle yavaştan ilerliyoruz, çoğunlukla Fast travel noktası kullanmıyoruz) daha bakalım nasıl hangi maceralar keşifler bizi bekliyor olacak...

Alıntıları Göster
    Kesinlikle Cok iyi Özetlemişsin. Misiri Öyle Bir aciga Cıkarmişki PES dedim.. Böylesi GENİŞ BİR Dünya Haritasi.. gercekten ubisof bir ŞAHeser Adeta bir Devrim Yapmiş. Yenilikler Olaganüstü Hikaye ve Yan Görevler.. ana görevler Kadar Önemliydi.. O degilde Yapayzeka beni Etkiledi. Hayvanlar , Doga Ortami GERCEKTEN ikna oldum.. Bu Oyun Son Zamanlarda BENİ Hala Şaşirtmaya devam ediyor... Heleki Cember Daraldikca Hikaye Derinleşiyor. bu Oyunu Oynamayan COK ŞEY KAYBEDER. acaba Yeni Oyunun hikayesi yenilikleri nasil.. SABİRSİZLİKLA bekliyoruz..

• Yav aylardır silmeyip de yama için beklettiğim AC oyununun (1.2.1 sürümü) yaması çıkmış bari yama çaıklamalarına bakayım dedim. "Bu yama en son sürüm (1.5.1) ile uyumludur. Lütfen kurmadan önce gerekli güncellemeleri yapın." maddesine kanım oyunu silip 66 GB'lık The Curse Of Pharaohs sürümünü indirdim. ForgePC dosyasını orijinal dosyasıyla değişitirince oyun açılmıyor ve exe dosyası bir süre sonra (15-20 sn) kendini sonlandırıyor. Ama orijinal dosyada hemen açılıyor. Sonra açıklamada baktım ki "Kopya Sürüm 1.2.1 için :" diye not düşülmüş. Lan arkadaş ben onca gün boşuna mı indirdim bu oyunu ya.

Edit: Steam sürümünü denedim oldu sanırım. Zor zahmet açıldı. Ümitsizliğe düştüm valla. Bakalım hata mata almazsak iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 27 Ekim 2018; 18:57:30 >

• Merhabalar bir sorum olacaktı. AC Origins Türkçe Yamayı (orjinal sürüm için) indiriyorum ama rar dosyasının içi boş gözüküyor. Hiç bir şey çıkartmıyor. Acaba nedendir ?
  • çeviri için teşekkürler
  • emekleriniz için teşekkür ederim!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuzgun39

Merhabalar bir sorum olacaktı. AC Origins Türkçe Yamayı (orjinal sürüm için) indiriyorum ama rar dosyasının içi boş gözüküyor. Hiç bir şey çıkartmıyor. Acaba nedendir ?
    7zip programı ile açabilirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyunun en son sürümünde çıkan dlc türkçe yaması ile birlikte oyunu korsan olarak oynayabiliyormuyuz sitesinde kopya sürümüne 1.2.1 için demiş ama güncel sürümdede çalıştırabilen varmı varsa nasıl
  • rasul12 R kullanıcısına yanıt
    Evet. Sitede anlatılan yönergeyi takip et. Ve eğer oyunun son sürüm yani V1.5.1 ise orjinal için olanı uygula.
  • arkadaşlar The Hidden Ones DLC si için indirilen dosyayı dlc_30 klasörüne atın diyorlar ama oyun içinde öyle bir dlc_30 klasörü yok 29 en son bunu tam olarak nereye atmam gerekiyor bi yardımcı olur musunuuz ?? sitesinde de konunun altına mesaj olarak yazıldı fakat cevap verilmedi malesef.
  • Said kardeşim. Anamesajı güncellemişsin demin. Yamayla ilgili bir güncelleme ya da versiyon yükseltme hata düzeltme tarzı önemli bir durum mu oldu acaba?
  • @Saidsrc hocam ben de merak ediyorum konuda ilk mesajı güncellemişsiniz şu anki ana oyun yamasına bir değişiklik mi oldu ne oldu zahmet olmazsa bilgi alabilsek.

Benim asıl öğrenmek istediğim şuydu; diyelim şu an AC:Origins'i (215 MB'lık 23 Temmuz 2018 tarihli görünen) Türkçe yamasıyla oynuyoruz 10-20 saat 40-50 saat 3-5-10 bölüm her neyse geçmişiz ilerliyoruz diyelim, peki DLC yamalarını bunun üstünü kurunca hani sorunsuzca hatasız şekilde devam edebilecek miyiz nasıl olacak ve AC:Origins + DLC çevirisi bir arada tek dosya olarak mı sunup paylaşacaksınız yoksa DLC yamalarını ayrı olarak mı indirip kuracağız? (Uplay/Steam, oyunun kurulduğu dizine ana klasöre).
  • Arkadaşlar ana mesajı güncellememin yama ile alakası yok. Yama aynı merak etmeyin. DLC görevleri de tamamen ayrı bir haritada geçtiği için DLC yaması mevcut oyun kayıtlarınızı etkilemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

Arkadaşlar ana mesajı güncellememin yama ile alakası yok. Yama aynı merak etmeyin. DLC görevleri de tamamen ayrı bir haritada geçtiği için DLC yaması mevcut oyun kayıtlarınızı etkilemez.
    dlc_30 klasörü yok oyunumun içinde dlc patchini nereye atacağım acaba ?
  • ramcho_35 R kullanıcısına yanıt
    eğer gerçekten tüm dlclere sahipsen bu klasörlerin olması gerekiyor muhtemelen sende dlcler yok

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com]
  • evladı fatihan kullanıcısına yanıt
    tüm dlcler yok sadece the hidden ones mevcut görüldüğü üzere

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.