Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
57
Favori
149.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bir bağışsa sınırı olmaması lazım madem öyle. Örneğin TL olarak bir alt limit belirlenir. O limit ve üstü insanların gönlünden ne koparsa onu gönderirler yamaya da sahip olurlar. Arkadaşında dediği 3. sınıf siteler bile TL kullanıyor. Herkes kredi kartı kullanmıyor herkesin doları da yok madem Türkiye'de yaşıyoruz o zaman bırakında bir zahmet TL ile alışveriş yapalım.
  • bmfnk26 B kullanıcısına yanıt
    Bu alışveriş değil yardım edeceksen et etmiyorsan sus.

Said çıkıp Uganda para birimi istese yine yollarız burada 100 küsür kişinin yolladığı para tl'ye dönünce ekonomi düzelecek de değil ve üstte sormuşsun insanları mesajına göre mi değerlendiriyorum ? senin gibiler ise evet..
  • Merhaba arkadaşlar,

Oyunun DLC içerikleri çevrildi ve yama yayımlandı mı ? Ücretli mi ediniyoruz ? Bedava yayımlanacak mı ?
  • borealatis kullanıcısına yanıt
    the hidden one dlc si türkçeleştirildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihat3457 -- 22 Ekim 2018; 21:29:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

Merhaba arkadaşlar,

Oyunun DLC içerikleri çevrildi ve yama yayımlandı mı ? Ücretli mi ediniyoruz ? Bedava yayımlanacak mı ?
    hayır 3 dolara sahip olabilirsiniz dlc 'ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihat3457

the hidden one dlc si türkçeleştirildi
    The Hidden One ile birlikte beraberinde The Curse of the Pharaohs bekliyorum sonrasında 3-5-10 $ gönlümüzden ne koparsa öderiz alırız. Yalnız şu konuda bilgi almak isterim: AC: Origins'i Türkçe yamasıyla oynarken üstüne bu DLC yamalarını nasıl kuracağız? Ana oyun için indirdiğimiz yama dosyasına DLC yamaları da dahil edilmiş olacak mı? AC: Origins yaması için yaptığımız gibi oyunun kendi klasörüne ayrı olarak DLC yama dosyasını atıp bırakacakmıyız nasıl olacak?.
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    Bak kardeşim kelimelerini seç de konuş tamam mı. Kime konuşup kime susacağıma da karar verecek insan evladı sen değilsin bu bir. Senin gibi insanlar oldukça tabii ki ekonomi bu hale gelir o yüzden sen böyle takılmaya devam et daha neyi eleştirdiğimi bile anlayacak akla sahip değilsin anladığım kadarıyla senden ekonomiye bi faydan olmanı bekleyemem o yüzden.
  • DLC çevirilerini 1$ bağışçılar için belirli bir süre sonra paylaşmayı düşünüyor musunuz?
  • Grandekin@ks kullanıcısına yanıt
    AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com]
  • evladı fatihan kullanıcısına yanıt
    eyvallah. sitede bir açıklama bulamamıştım.
  • bmfnk26 B kullanıcısına yanıt
    Ekonomi benim gibiler yüzümden kötü demek he he sende ki kafa baya uçuk bir kafa neyse troll insanlar ile fazla uğraşamam..
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    Senin kafa bayağı bir normal kafa demekki de daha neyi eleştirdiğimi idrak edememiş hemen savunma pozisyonuna geçmişsin. 2733 mesajı da boş beleş yazmışsındır eminim neyse senin o muhteşem uçuk olmayan kafanla iyi forumlar arkadaş...
  • Dostum amacın nedir niye dolar vermemiz zoruna gidiyor üst mesajlarda Said açıklamış niye dolar bazlı üyelik ile devam ettiklerini nedir bu ısrar. Burada bağış yapan bizlerin verdiği paralar niye sizlere batar niye işin içine ekonomiyi sokuyorsun ne alaka yani garip kaçıyor. Şu yama konularına girip ortalığı o kadar sulandırmaya çalışan yeni üyelikler var ki seninde direk konuya abanıp bunları söylemem birçok kişinin garibine gitmesi de çok normal. Bu konuda Square Enix çalışıp 5 bin sterlin maaş almış ve yamaları beğenmeyen troller gördük hala gelip uğraşmayın artık bu konu ile. Amacın yapıcı olmak ise zorlama şu ısrarını şahsen beni rahatsız etmiyor dolar ile ödemek zaten ödemede yapmıyoruz bağış üstünden üyelik ile birçok oyuncunun işini görecek tr yamalar için para veriyoruz bir zahmet rahat bırakın bizi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

The Hidden One ile birlikte beraberinde The Curse of the Pharaohs bekliyorum sonrasında 3-5-10 $ gönlümüzden ne koparsa öderiz alırız. Yalnız şu konuda bilgi almak isterim: AC: Origins'i Türkçe yamasıyla oynarken üstüne bu DLC yamalarını nasıl kuracağız? Ana oyun için indirdiğimiz yama dosyasına DLC yamaları da dahil edilmiş olacak mı? AC: Origins yaması için yaptığımız gibi oyunun kendi klasörüne ayrı olarak DLC yama dosyasını atıp bırakacakmıyız nasıl olacak?.

Alıntıları Göster
    Başka bir data dosyası var dlc klasörlerinde, bu sefer onu değiştiriyorsun. Ana oyun yaması gibi yani, ikisini de yapacaksın.

Curse of the Pharaohs'un ilerleme durumu ne acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

Ubisoft'ta inat, AC serisine Türkçe yama çıkarmaya devam ediyorsunuz. Kolay gelsin.
    Bu inat olmuyor ki, bedavadan sattırmış oluyorsun oyunu. Önemli olan orjinal satın almamak türkçe olmayan oyunları, o zaman belki durup düşüne bilirler.
    Satışlar iyi nasılsa diye, hatta korsan her makine olmuyor diye sony-tr bile boşladı yavaş yavaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 24 Ekim 2018; 3:46:42 >
  • nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    Biz vardık sen yoktun.gereksiz is yapma uret öyle konuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu .forge dosyalarını hangi programla açıyorsunuz yazar mısınız lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flatronx

bu .forge dosyalarını hangi programla açıyorsunuz yazar mısınız lütfen.
    http://www.tbotr.net/modules.php?mod=Downloads&op=download&sid=4&ssid=1&dlid=40
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Origins yazmıyor diye yüklememiştim daha önce teşekkürler.
  • Yahu Bu Oyunun Uzunlugu beni Şaşirtiyor. Hikayesi Muazzam. Belkide Assasin Serisinin EN İYİ serisi Budur. Burdan Bütün Cevirmenlerin Ellerine Saglik diyorum. Muazzam Ceviri Olmuş :) ellerinize saglik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 25 Ekim 2018; 20:14:2 >
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.