Şimdi Ara

Abra A5 V.1.1.2 Control Center Tusu Çalışmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
5.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktada söylediğim gibi tuş çalışmıyor. Fiziksel olarak hiçbir sorun yok ilk gün ki hissi veriyor. Laptop elime ilk geçtiğinde gayet güzel çalışırken ertesi gün çalışmamaya başladı.(aradaki sürede sadece Windows 8.1 updeteleri ve ekran
    kartı updatelerini yaptım başka bir şey kurmadım. işletim sistemi Windows 8.1 seçerek satın almıştım laptobu)
    Monsterın sitesindeki ilgili sürücüyü indirip tekrardan kurdum sorun aynı. Varmı yardımcı olabilecek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batdal Gazi -- 4 Temmuz 2014; 22:35:03 >

• O tuş çok hassas bende dikkatli başlıyorum hiç beklediğimiz gibi çıkmadı daha sağlam olabilirdi basiyosun bastinmi basmaddinmi belli değil ve 20 sn sonra açılıyor anında açılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen söylediğin gibi çok kötü bir tuş . benim anlamadığım tuşta herhangibir fiziksel sorun yok ve tuşa basınca ilk gün ki gibi basış hissi almama rağmen hiçbir tepki vermiyor
  • İllaki biliyorsunuzdur ancak ben yinede hatirlatiyim, içinden çıkan cd de Hotkey driver var kurdunuz değilmi ? Çünkü benimde dalgınlığıma geldi unuttum az kalsın bozuk bilgisayar verdiler diye iade edicektim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batdal Gazi

Başlıktada söylediğim gibi tuş çalışmıyor. Fiziksel olarak hiçbir sorun yok ilk gün ki hissi veriyor. Laptop elime ilk geçtiğinde gayet güzel çalışırken ertesi gün çalışmamaya başladı.(aradaki sürede sadece Windows 8.1 updeteleri ve ekran
    kartı updatelerini yaptım başka bir şey kurmadım. işletim sistemi Windows 8.1 seçerek satın almıştım laptobu)
    Monsterın sitesindeki ilgili sürücüyü indirip tekrardan kurdum sorun aynı. Varmı yardımcı olabilecek ?

Bilgisayarınız ile gelen driver cd'sinden Hotkey yazanı kuruyorsunuz, ardından kaydedildiği yere gidip bir kere çalıştırıyorsunuz ardından o tuş işler hale geliyor. İyi günler, hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.