Şimdi Ara

2+1 - 2.0 Hi-Fi - 600 TL Öneri (2 haftadır bakıyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 3 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • nasahay (5 mesaj) enverrss (1 mesaj) aydinsakaryali (1 mesaj) darkerdi (1 mesaj) orhanyor (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> Stereo Ses Sistemleri >> 2+1 - 2.0 Hi-Fi - 600 TL Öneri (2 haftadır bakıyorum)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    55 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Selamlar arkadaşlar.

Ses sistemi, hi-fi müzik sistemleri falan uzmanlık alanım değildir.
    Zaten bu nedenle 2 haftadır inceliyorum ve henüz hala kara veremedim. O yüzden bu konularda BİLGİLİ olan uzman kardeşlerimizden ÖNERİ bekliyorum.

Arkadaşlar limitim 600 TL. Bir kuruş fazlasına çıkamam. Hİ-Fİ denilince "600 liraylamı" diyenleri duyar gibiyim, ne yapalım elde olan bu.

İstediğim, daha doğrusu aradığım PC/LAPTOP için 2+1 veyahut 2.0 bir ses sistemi. Benim derdim ultrabass falan değil arkadaşlar. Net ve kaliteli ses duymak istiyorum. En kısık sesde dahi tüm enstrümanları duyabilecek cinsden.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    2 haftadır yıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasahay -- 14 Kasım 2016; 22:57:46 >

|
    |
    WiFi/Bluetooth hoparlörde olabilir arkadaşlar.

Misal:http://www.sesvegoruntusistemleri.com/PlayConnect-Wireless-Audio-Adaptor,PR-2939.html
    |
    |
    Arkadaşlar yardım edecek yok mu?

Bu paraya Creative T-40,T-50 yada 1000TL civarlarına çıkarım dersen AudioEngine A+2 yada A+5...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    nasahay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Stereo: Marantz PM-14MK2 KI Signature / Analog Players: Thorens TD321 MKII Turntable, SME 3009 II Arm, Sumiko Blue Point Special EVO III Cartridge & Teac V-8030S Cassette / Digital Players: TEAC DAT R9 / JVC XL-Z611 AV Receiver: Onkyo TX-NR818 / Projection & Screen: Panasonic AT-6000, Specta Tensioned Contrast Grey 110'' / Blu-Ray & DAC: Oppo BDP-105D / Equalizer: Jvc Sea-M770 / Speakers: Dynaudio Contour s5.4, Dynaudio Focus 200C Center, Aon 2, ForceField 4 Subwoofer / Power Conditioner: Monster HTS5100 Signature / System Cables: Furukawa Elect. by Oyaide Power Cords (3pcs) / CVT Terminator 2 by MIT Speaker Cable, MIT Terminator 2 (3pcs) &; Oyaide Tunami Terzo XX V2 XLR, Audioquest King Cobra Interconnect's
  • Çavuş
    55 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: aydinsakaryali

Bu paraya Creative T-40,T-50 yada 1000TL civarlarına çıkarım dersen AudioEngine A+2 yada A+5...

Creative Hİ-Fİ değil sanırım. Haklısınız aslında 600 tl'ye çok şey istiyorum sanırım.

Peki şundan 2 tane alsam(dual play stero olarak çalıyor) tatmin eder mi? Yoksa yine Creative'mi dersiniz?
    (http://www.hepsiburada.com/lg-np7550-dual-play-bluetooth-ses-sistemi-p-EVLGNP7550 )

Birde şu var:http://www.sesvegoruntusistemleri.com/NXB-150-Bluetooth-Hoparlor,PR-3224.html
    Birde şu:http://www.compel.com.tr/P/2-10-5480
    |
    |

• Binbaşı
    1565 Mesaj
    Sifir cihaz istiyosan bu paralara cok zor. Ki burda insanlar binlerce dolarlik sistem kuruyolar yine de surekli arayis icindeler. Ikinci el amfi ve raf tipi hoparlor leri arastir derim daha guzel sonuc alirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

Sifir cihaz istiyosan bu paralara cok zor. Ki burda insanlar binlerce dolarlik sistem kuruyolar yine de surekli arayis icindeler. Ikinci el amfi ve raf tipi hoparlor leri arastir derim daha guzel sonuc alirsin.

Anladım. İkinci ele pek sıcak bakmıyorum.
    Son birşey daha soracağım. Harman Kardon Onyx Studio 2 alınır mı 600 TL'ye? Hİ-Fİ olmasa bile sanırım yakın bir seviyede.
    Hem bluetooth var, kablosuz bağlantılı. Önerir misiniz?
    |
    |
    Amazondan SMSL SA50 amp ve Micca MB42X (X olanı 12Db crossovera sahip.) giriş seviyesi bütçeniz içinde bir sistem kurabilirsiniz. Micca MB42X için önümüzdeki cumaya kadar biraz bekle black friday indirimleri başlar. Şuan gümrük vergisi de çıkıyor gerek yok. 79$'a düşürürlerse gümrük vergisi de ödemezsin. Eğer fiyatı inmezse SMSL SA50 yanına Türkiye'den Magnat 102 alabilirsiniz.
    quote:

Orijinalden alıntı: Iced

Amazondan SMSL SA50 amp ve Micca MB42X (X olanı 12Db crossovera sahip.) giriş seviyesi bütçeniz içinde bir sistem kurabilirsiniz. Micca MB42X için önümüzdeki cumaya kadar biraz bekle black friday indirimleri başlar. Şuan gümrük vergisi de çıkıyor gerek yok. 79$'a düşürürlerse gümrük vergisi de ödemezsin. Eğer fiyatı inmezse SMSL SA50 yanına Türkiye'den Magnat 102 alabilirsiniz.

bu bahs ettiginiz Micca MB42X hakkinda cok olumlu yorumlar var. bu hoplari acaba turkiyeden temin etmek mumkun mu?
    |
    |

|
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Bitcoin
Radyo Dinle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.