Şimdi Ara

Aboov bu ses yalıtımı ne kadar önemliymiş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
9.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: commandx

Jettadan önceki aracınız massey ferguson muydu?

• quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

vw temel araçları 200 görüyor,, 220 de pek bir hız değil,, günümüzde 200 görmeyen marka yok,,

Ben kestane kasa corolla ile 175 180 i çok rahat görebiliyorum (daha yukarısını denemedim ama gidebilirdi) yeni nesil araçlar da bi zahmet sizin dediğiniz gibi 200 ü görsünler.
  • Siz hangi yolda 200 görüyorsunuz arkadaş? Daha dün antalyadan bursaya gittik geldik, araç 140ı bulunca öndeki aracın içinden geçmek zorunda kalıyorduk. Sonunda mecburen 110a sabitleyip öyle gittik.

Bir anlık bir yerde gördüğünüz rakam olmasın o 220?
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Jettadan önceki aracınız massey ferguson muydu?

efsane kasa diye gezilen 1.6 ies honda civic çöpüydü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: urugakhina

Siz hangi yolda 200 görüyorsunuz arkadaş? Daha dün antalyadan bursaya gittik geldik, araç 140ı bulunca öndeki aracın içinden geçmek zorunda kalıyorduk. Sonunda mecburen 110a sabitleyip öyle gittik.

Bir anlık bir yerde gördüğünüz rakam olmasın o 220?

Yok çeşme otobanı var 4 şerit ve uzun bi yol

• quote:

Orijinalden alıntı: atakom52

Keşke orda vw jetta yerine “c sınıfı sedan bir araç” deseydiniz

Honda civic veya hyundayi accent desem şimdi doluşurdu “haklısın abi zaten civic 400 kmh de bile ses almıyo” diyecekler

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    havadayken vurun
  • 200 km/saat hıza eğimli yollarda kısa süreli ulaşılabilir ama o hızda yolculuk yapmak ve üzerine de ses almıyor demek derin dekoltedir hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordplanett

200 km/saat hıza eğimli yollarda kısa süreli ulaşılabilir ama o hızda yolculuk yapmak ve üzerine de ses almıyor demek derin dekoltedir hocam.

Mesajımı başka yere çektiler yukardaki kanser tayfa. Ben renaulta kıyasla çok az dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Stalker Batman

quote:

200 km/saat hıza eğimli yollarda kısa süreli ulaşılabilir ama o hızda yolculuk yapmak ve üzerine de ses almıyor demek derin dekoltedir hocam.

Mesajımı başka yere çektiler yukardaki kanser tayfa. Ben renaulta kıyasla çok az dedim.

Jetta için ölçünüz Megane olmalıydı öncelikle. Clio dediğiniz aracın da öyle 150-160 km hızla otobanda yardırsın diye üretildiğini düşünmüyorum. Ben de insigniaya binip otoyolda polo ile kıyaslasam burada vw için neler yazarım neler.
  • Sadece gülüyorum 😂

• Vallaaa ben arabaya binince kendi sesimi özlüyorum,önüme kıranlara ne dediğimi bilmek, duymak istiyorum.Insan bu kadar da yalıtmazki kardeşim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: falken34

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Jetta 220km hızla içeriye çok az rüzgar ve yol sesi alıyordu

220

Mercedes S Class’tan bile iyi araba yapmış VW tebrik ediyorum. S classta bile 160’dan itibaren başlıyor ses ama Jetta harikalar yaratmayı başarmış

Jetta neymiş böyle ya. Ben farklı bir cettaya bindim sanırım

Yine kanser fanboylar inceden inceden gelmeye başlamış. Ben orda renaulta kıyasla çok az yazdım. Bi renaulta bin de ne demek istediğimi anla. Neyse blok sizin gibi alaycı konuşan kanser tiplerle hiç muhattap olamıyıcam

Diğer yorumlarına bakıyorum da hep vw konularında millete çamur atmışsın. Yok vw 3 litre yakıyor falan filan diye. Az kıskan birader. Araban ne bilmiyorum ama yolda vwcilerden tokat yedikçe hasedinden kuduruyosun galiba :d

arabam yok ki bilader

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falken34 -- 15 Kasım 2017; 19:48:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JanKlod

2 yıldır polo kullanıyorum 1995 model otobanda 222 km/h ile gidiyorum ister inanın ister inanmayın içeriye ne yol sesi ne lastik sesi hiç bir şey almıyor.

Lakin geçen gün talismana bindim 22km/h ile gidiyorum aracın içinde bir uğultu var adeta içeride hortum var gibi anlatılmaz yaşanır ben böyle bir şey ne gördüm ne duydum.

Meğersem ne kadar önemliymiş yalıtım bir kez daha anladım vw nin ne kadar iyi marka olduğunu 95 model araç bile 2017 model reno dan daha iyi

Sesten kulaklar tıkanmıştır o yüzden duymuyorsunuzdur hocam

• jettayi 30 bin feetten asagiya atsaniz 200u gecemez.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    hüss şampiyon, traktörüme laf sületmem bea. Kıçına üç ton tanker takıyom da banamısın demiyor, yav cidden cettanın mabadına taksak o üç tonu nolur yol sesi acap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Jetta için ölçünüz Megane olmalıydı öncelikle. Clio dediğiniz aracın da öyle 150-160 km hızla otobanda yardırsın diye üretildiğini düşünmüyorum. Ben de insigniaya binip otoyolda polo ile kıyaslasam burada vw için neler yazarım neler.

Adam clio sınıfına göre kötü dememiş zaten. Ses yalıtımı ne kadar önemliymiş demiş.

Clioda gerçekten yalıtım çok kötü.

• Kaygerya kullanıcısına yanıt
    iki iks bölü ge eşittir te kare, buradan t yaklaşık kırk kırkbeş saniye arası çıkar. V eşittir ge çarpı te dersek havasız ortamda dörtyüz kilometreyi görecektir ama atmosferde V_limit gireceği içün işin içine, ikiyüs kilometre bölü püskevit kare ile cettanın kütle merkezindeki vektörün gösterdigi noktadaki ocak başında içmeye gidiyorum. Çıkışta muhtemelen yürüyerek 222 kilometre hıza ulasıp caretta cettalara toz yuttururum, byz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• çok vw fanboyu gördüm ama böylesini ilk defa görüyorum

• gecen yine jettayla gidiyoruz....
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.