Şimdi Ara

Aboov bu ses yalıtımı ne kadar önemliymiş (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
9.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Kaygerya

jettayi 30 bin feetten asagiya atsaniz 200u gecemez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsi geçen araç jetta tdi ise, dizel motorun gürültüsünden rüzgar sesi duyulmuyor olması doğaldır.
  • cihanabana kullanıcısına yanıt
    Hocam maliyet kaygisi diyorsun da arada da uçurum yok üç aşağı beş yukarı ayni fiyat bunlar. O zaman yapsın trilyonluk bir şey degil yaa!

Bunlar beceremiyo bence!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu efsane yorumlar dahada efsane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kajmeran89 -- 17 Kasım 2017; 2:8:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amasseia

Hocam maliyet kaygisi diyorsun da arada da uçurum yok üç aşağı beş yukarı ayni fiyat bunlar. O zaman yapsın trilyonluk bir şey degil yaa!

Bunlar beceremiyo bence!

onu bilemiyorum sonuçta her araç aynı şartlarda ar ge araştırmaları yapılarak üretiliyor. beceremiyecekleri bir şey yok ancak reno işte yapmıyo adamlar.
  • Normalde Jetta son hızda bile hiç ses almıyor ama sırf müşterileri kendilerini yabancı hissetmesinler diye aracın özel 7+1 ses sisteminden motor ve lastik sesi veriyorlar içeriye. Gerçeğiyle aradaki farkı kesinlikle anlayamazsın, o derece.
  • cihanabana kullanıcısına yanıt
    O halde Reno berbat, kalitesiz, teneke, motor sanki kucağımda çalışıyor... gibi söylemler Renult'un hosuna gidiyor yani kendi adini lekeletmeyi seviyor yapabildiği halde yapmiyorsa!

• başka biri bu konuyu açsa çoktan konu dışına atılmış,üyede banlanmış olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

başka biri bu konuyu açsa çoktan konu dışına atılmış,üyede banlanmış olurdu

[

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

başka biri bu konuyu açsa çoktan konu dışına atılmış,üyede banlanmış olurdu

Yav he he senin gibi tipler konu dışına döndürüyor bu bölümleri

• Beyler. Bende 2016 Clio var. Memnunum ama aile arabası almak için değiştireceğim. Her arabaya bakıyırum. Bugün aklıma Jetta takıldı. 1. 2 çocuklu bir aile arabası olarak alınır mı? 2. Yalıtım nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: husamsdu

Beyler. Bende 2016 Clio var. Memnunum ama aile arabası almak için değiştireceğim. Her arabaya bakıyırum. Bugün aklıma Jetta takıldı. 1. 2 çocuklu bir aile arabası olarak alınır mı? 2. Yalıtım nasıl?

Clionuz dizelse uzay mekiğine binmiş gibi olursunuz. Ben jettayı da kullanıyorum arada cliodan sonra havada süzülüyormuşum gibi geliyor. Bizim jetta benzinli o yüzden motor sesi rölantide içeriye hiç gelmiyor. Bazen giderken araba stop mu etti falan diyorum. Tabi bunları bmw den inip jettaya bindiğim için değil cliodan jettaya bindiğim için diyorum.

Otomatik vites var bizde 1.4 150 beygir olanı. Yakıt tüketiminden çok memnunuz. Şehir içii çok sıkışık olursa 7 litre civarı. Şehir içi ara ara dur kalk yapınca 6 litre civarı. Şehir dışında istanbul kocaeli arası sabit 100 kmh hızla 4.2 lt yaktığım oldu. Dizel clioda bile 3.8 3.7 falan yakıyorum izmit istanbul arasında. Bence alın derim . Bakmayın boş konuşanlara trim sesi yok yol tutuşu aşırı güzel. Genişliği deseniz yeterli bence. Frenleri çok çok güzel. Yalıtım da gayet güzel. Ses sitemi zaten vw klasiği çok güzel. Daha ne olsun.

• Night Stalker Batman kullanıcısına yanıt
    Bababmın 2004 Polosunu kullandım. O da öyle. Hiç ses gelmiyor çalışırken. Ama önemli olan uzun yol.
  • bende clio surme firsati buldum. eski renault 9 lardaki hissi birebir yasatti. sadece direksiyon daha hafifti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.