Şimdi Ara

Abimin arabasını çalıdlar ,kaza yaptılar,çalan serbest????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle adalet olurmu çarşamba gece saat 3 :00 gibi arabasını 17 yaşında bir ..... çalmış polis kovalamış kaldırıma vurmuş,ön alt takım ve şanzıman dagılmış,bugün çalan .... serbest 17 yaşında 5 sabıkası var.Adaletmi bu dürüst yaşamak zorlaşmaya başladı,zaten araba renault 12 1978 model masraf 1000 tl araba kendisi 2500 tl ;mahkemeye vermiş abim.
    Sorum şu arabayı tamirmi ettirisn ,yeni evlendi borç gırtalkata yoksa huradyamı versin? 2. el fiyatları malum,kışın borçlarını haifiletince 2. el 7000 tl lik araçmı alsın....dürüst yaşamaya çalışan herkese selam olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enigmatr01 -- 12 Ağustos 2011; 21:45:26 >

• Cok gecmis olsun allahindan bulsun

O araci calan

Bu ulkede malasef adalet yok
  • Bu ülkede sadece adalet değil; hiç bir şey yok tiksiniyorum resmen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRummer

Bu ülkede sadece adalet değil; hiç bir şey yok tiksiniyorum resmen...

• geçmiş olsun, malesef ülkemizdeki kanunlar suçlular bizzat da hırsızlar tarafından yazılmış gibi
  • hırsıza borçlu bile çıkabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEŞELİMEŞEODUNU

hırsıza borçlu bile çıkabilirsiniz

ALLAH razı olsun arkadaşlar,hapcıymış çocuk ailesine gitsek ne olacakki sanki o satte 17 yaşında dışarda ne işi var?tavuk gibi dogurmak olmuyor egitim şart,nasrettin hoca misali,bende korkmaya başladım borçlu çıkarız diye....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enigmatr01 -- 12 Ağustos 2011; 22:29:52 >
  • birde şu var lüks bir araba olsaydı ve sahibi arkası olan biri olsaydı o cocuğu gene bırakırlarmıydı bakalım
  • bu ülke çekilmez bir hal aldı.ban yemeyeceğimi bilsem ağzıma geleni sayardım ama neyse...

fırsatını bulursanız göçün başka ülkelere,başka çaresi yok...
  • Buyuk gecmis olsun
    bnce abiniz biraksin arabayi kullandikca moralide bozulur artk zaten ancak bu zamanda araba deistirmekte sorun yeni arac maliyetini guzelce hesaplamak gerek allah kolaylik versin ne diyelim
  • Nasıl böyle birşey olabiliyor inanamıyorum. Nasıl serbest kalır abiniz şikayetçiyim dedikten sonra?
  • öncelikle geçmiş olsun. bizim yasalar maalesef daima suçlu tarafında oluyor. mahkeme hırsızın avukatını tutuyor , ama canı yanan kişi kendi avukatını tutmak zorunda. suç işleyen kişiler hep aynı kişiler, aynı suçu 50 kez işlese de serbest bırakılıyor. nasıl bir ülke???? anlayamıyorum bir türlü.
  • yaştan bırakmışlardır herhalde (o da nasıl oluyorsa artık), böyle bir şey insanın başına gelse o namussuzu gebertmemek için çok sabırlı olmak lazım vallahi. geçmiş olsun.
  • Allah sabır versin öncelikle. Etraf dolandırıcıdan yankesiciden hırsızdan geçilmiyor. Gel de kırma adamın kafasını.
  • Yapmayın arkadaşlar, o daha bir çocuk.(!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Lupara_

Yapmayın arkadaşlar, o daha bir çocuk.(!)

Ordan yırtıyor zaten Kemik yaşı kesinlikle 18 den büyüktür bunları topluca yazdırıyorlar nüfusa...
  • şimdi çalan nereli diye soracam ırkcılık yapmış olucam değilmi?
  • Adaleti siz sağlayın ...
  • oda birşeymi terörist dağdan iniyor 7 dk içinde serbest kalıyor.aynı anda tecavüz,gasp,cinayet yapıyor ertesi gün serbest.araba çalmış 1 dk bile tutmazlar.keşke hırsızlıktan değilde ergenekon yada balyoz malyozdan dava etseydiniz ölene kadar tutuklu yargılanırdı.zaten içerdeki adamların çoğununda o hırsız kadar ancak ilgisi vardır ergenekonla balyozla
  • ALLAH korkusu olmazsa gider,adaleti saglarım ama aziz mübarek günde söylüyecek laf bulamıyorum.bu kanunları yazanın,ab uyum yasası altında halkı bezdirenin....ALLAH C.C bildigi gibi yapsın.....çok sagolun arkadaşlar...cevaplarınız için..bencede kemik yaşı 18 den fazladır.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.