Şimdi Ara

ABİ BU TELEFON FİYATLARI NE YA? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
3
Favori
18.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
305 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: -Shepard-

2 sene önce ikinci eli 1.2k
    sonra diyorlar ki kardeş pcyi çok yüksek fiyattan satışa koymuşsun ne yapayım ps4 pro almak yerine pc topladım şimdi ps4 slim kasa ile takas bile kabul etmiyorlar
    dolar,euro hikaye %50 vergi geldi diye fiyatları şişirdiler sanki onlar %50 vergi ile aldılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 7 Haziran 2020; 19:16:19 >
  • Klasik Türk milleti. Trenlemesine geçiriyorlar herkese

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Hocam ben çok eski bir cihazdan geçtiğim için bana her şey kusursuz geliyor.Daha yeni,daha üst düzey bir cihaz tecrübesi olanlar farklı şeyler düşünebilir ama bana herşey iyi gidiyor 🙂
    Şarj konusunda kendi kullanımım ile oyun yok,günlük makul kullanım ile 3-3.5 günü zorluyorum 🙂 telefonu sık kullanan içinde 1.5- 2 çok rahat gider bence

• Yılmaz1907 kullanıcısına yanıt
    1 ay önce 1800 TL olan telefon.

ABİ BU TELEFON FİYATLARI NE YA?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakdc

Ustumuzden tonla petrol boru hatti geciyor biz dunyadaki enpahali petrolu kullaniyoruz ve bu hatlarin guvenligi icin asker-polis gorevlendirip dunyanin petrolune bekcilik ediyoruz bir gun bu ulkeye yonetici olarak gelecek olursam alin petrolunuzu nereden goturuseniz goturun diyip vanalari kapatacam bende diger ulkeler gibi duz tuketici olacam ve bende onlar gibi ucuz benzin tuketecem.
    ülkeden geçen her bir boru hattında, geçiş ücreti alınıyor. yanlış hatırlamıyorsam mesela, doğalgaz için yunanistan 17 dolar mı ne ödüyordu 1000 m3 te.
  • Haklisiniz ama ortada yanlis bir hesap var bukadar cok boru hatti baska bir yerden gecse o ulke ihya olurdu yada en azindan petrol fiyatlari diplerde olurdu dunya petrollerinin buyukbir kismi ustumuzden geciyor ve dunyanin en pahali benzinini kullniyoruz birde bu borulara bekcilik yapiyoruz yani acikcasi bosa yatirim gibi duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mert_özcan

Hocam ben çok eski bir cihazdan geçtiğim için bana her şey kusursuz geliyor.Daha yeni,daha üst düzey bir cihaz tecrübesi olanlar farklı şeyler düşünebilir ama bana herşey iyi gidiyor 🙂
    Şarj konusunda kendi kullanımım ile oyun yok,günlük makul kullanım ile 3-3.5 günü zorluyorum 🙂 telefonu sık kullanan içinde 1.5- 2 çok rahat gider bence
    iPhone tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serbest piyasaya yapılan her müdahale, devletçi her girişim, her türlü belirsizlik ve de her türlü vergi fiyatları ziplatir.

Yaşayarak öğreniyoruz. En azından öğreniyor olmamız güzel.

Yoksa üç beş yıla Venezuela olur çıkarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beykoz Sekoyası

Serbest piyasaya yapılan her müdahale, devletçi her girişim, her türlü belirsizlik ve de her türlü vergi fiyatları ziplatir.

Yaşayarak öğreniyoruz. En azından öğreniyor olmamız güzel.

Yoksa üç beş yıla Venezuela olur çıkarız.
    Halkin inadi ve batı düşmanlığı devam ederse once iran sonra venezuela seviyesine ineceğiz zaten

Dune kadar asgari ucret 500 euroydu simdi 300 Euro kimsenin de bunu gorebildigi yok

• Bence gayet normal hatta az bile çünkü biz bunu hak ediyoruz... Kurunun yanında yaş da yanıyor evet ama bence böyle iyi biz iyi bir düzeni hak etmiyoruz...

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Bence gayet normal hatta az bile çünkü biz bunu hak ediyoruz... Kurunun yanında yaş da yanıyor evet ama bence böyle iyi biz iyi bir düzeni hak etmiyoruz...
    Ben hak ediyorum kardeşim bırakın böyle laflari

Bu ulkenin yuzde 52si bastakilere devam diyorsa yuzde 48ide nefret ediyor istemiyor

Ulkenin yarısı yüzünden diger yarisinin heba olmasi reva degildir bi gemide 10 zalim 1 alim varsa alimin hatrina batirmazsin o gemiyi

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Yaa bırakın arkadaş ülke ne hale gelmiş. Mualif kesim ne yapabildi? Hiç bir şey kocaman sıfır! Demek ki bizden bir yol olmaz... Bu şuna benzer karşı takımdan 5 gol yemişsin hiç gol atamamışsın. Maç bitmiş "aslında biz iyi oynadık" diye demeç veriyorsun. Bizim olayımız işte tam da bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Yaa bırakın arkadaş ülke ne hale gelmiş. Mualif kesim ne yapabildi? Hiç bir şey kocaman sıfır! Demek ki bizden bir yol olmaz... Bu şuna benzer karşı takımdan 5 gol yemişsin hiç gol atamamışsın. Maç bitmiş "aslında biz iyi oynadık" diye demeç veriyorsun. Bizim olayımız işte tam da bu.
    Bi bakima haklisin ama devlet kimin elindeyse onun borusu öter bu dunyanin her yerinde böyle

Devletin basina beceriksiz adamlar gecerse osmanli gibi bir imparatorluk coker

Devletin basina duzgun adam gecerse sevr yirtilir cumhuriyet kurulur

Ne yaptık ne ettikse yanlis adamlari sectiler ulkenin icine ettiler ne yapalim simdi ne yapabilirdik ki?

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Bu ülke asla düzelmez. Bor vatandaş olarak ne iktidarı oldum olası sevdim veya tuttum zaten yaptıkları da ortada. Mualif kesim desen zaten bitmiş. Onun için benim umudum falan epeydir yok zaten tek adam seçimin de karar evet çıkınca benim için iş zaten bitmişti. Onun için imkanın varsa yurt dışına taşın derim. Bizden geçti artık da yeni nesilde zaten işi bilen ülkeden gidiyor. Son yıllarda acayip beyin göçü oldu. Haaa ne zaman ülke düzelir geri dönüşler olur. Bir zamanlar almaya da aynı şekilde idi herkes kaçıyordu.... Şimdi herkes oraya gitmek istiyor.

• Sıkı durun ezanlar susmasın dış güçler nasıl ?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.