Şimdi Ara

ABİ BU TELEFON FİYATLARI NE YA? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
3
Favori
18.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
305 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Süre az kaldı. Az daha dayanın. 3 sene sonra bordan Snapdragon ve Mediatek ayarında işlemci üreteceğiz inşallah. Ezanlar dinmez bayrak inmez ya sev ya terk et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProsesMuhendisi -- 6 Haziran 2020; 20:42:52 >
  • Namaste. kullanıcısına yanıt
    He he bildiklerini yazarsın peki bilmediklerin. O yüzden sana kalmadı benim ne olduğum, ben buraya tüm seceremi yazacak kadar kafayı yemedim. Bir yazarım yazmadiklarimda bir o kadar pantolonun içinde vardır. Tamam mı fazla zorlama zararlı çıkarsın. ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yemeyeceksin içmeyeceksin köpek gibi çalışıp para biriktirip alacaksın çözüm bu.
  • deliemre34 kullanıcısına yanıt
    Aynı telefonu 6 yil kullanmak ne la ayrıca planlı eskitme yüzünden kullanmak istesen de kullanaman tonbis.:) alırım kaçak Xiaomi yi 2 bine 2 senede bir değiştiririm. Rahad.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

He he bildiklerini yazarsın peki bilmediklerin. O yüzden sana kalmadı benim ne olduğum, ben buraya tüm seceremi yazacak kadar kafayı yemedim. Bir yazarım yazmadiklarimda bir o kadar pantolonun içinde vardır. Tamam mı fazla zorlama zararlı çıkarsın. ;)
    Ben sana bilmediklerini ogretmek icin burdayim, iskembeden atip tutmak sizin isiniz. Fişlisin forumda benden başka muhatap alan da yok.
    Sizin gibilermis, sen beni ve hamzayi taniyormusun da konusuyorsun sığıntı eleman baban seni ölene kadar parasını yiyesin diye yapmadı. Hadi git A101 inden alışverişini yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Namaste. -- 6 Haziran 2020; 21:17:25 >
  • hergun fiyat artiyor bence

• ProsesMuhendisi kullanıcısına yanıt
    Baydı baska espriler dene

• vergiler dışında satıcılarda zam koydu enayi zamları bunlar talep devam ederse dahada artıracaklardır
  • Bende dedim mütevazi bir iPhone alayım uçmayayım diye aklımda iPhone 8 plus vardı. araştırdım 6 bin liraaaa lan şaka gibi 6 bin :D
  • Bende 1 aylık maaşımla 10 tane telefon alabilsem eyy ameriga sen kimsin derim

• Kardeşim Vestel Venüs alın paranız yoksa ne boş yaptınız yaa

• Herkes devletten 5-10 bin lira alınca telefonlara bilgisayarlara yüklendi. fiyatlarda boyle tavan yaptı.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Birader vergi oranı artmadığı halde zam geliyor anlamıyor musun?

Baskılanma ne alaka? Adam dolar 6.80'ken getirmiş telefonu türkiyeye, 7.30 olunca zam yapmış, dolar geri 6.70'e düşmüş zammı geri almamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire Cavalry -- 6 Haziran 2020; 22:50:56 >
  • Ben bu ülkede telefon ve sigara fiyatlarını hiç eleştirmiyorum . Gayet iyi fiyatlar.Hatta dahada yüksek olabilir.Ayaklari yere bassın artık herkesin. Senede bir telefon yenilemek zorunda değilsiniz. Benim 5.yilim aynı teli kullanıyorum . Bozulana kadar devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Jocker35

Ben bu ülkede telefon ve sigara fiyatlarını hiç eleştirmiyorum . Gayet iyi fiyatlar.Hatta dahada yüksek olabilir.Ayaklari yere bassın artık herkesin. Senede bir telefon yenilemek zorunda değilsiniz. Benim 5.yilim aynı teli kullanıyorum . Bozulana kadar devam
    Süper zekasin bunu biliyorsun deme

Blok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 6 Haziran 2020; 23:14:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Namaste. kullanıcısına yanıt
    He he sen fişli olarak bilsen ne olurrrrrr bilmesen ne forumda bilmem ne olsan ne olur sana diyorum işte a ol b ol ne olursan ol umrumda değil ve benim yazdıklarımı yazarsın ama bilmediklerin vardır o yüzden komedi olursun.

Senin gibiler de telefon alamasın alıyorsunuz ne oluyor burada saçmalayip diyorsun işte böyle. ;) Size telefon kullanmak internet çok bile fazla.

Hamza da öyle İnternete girmiyor olsa belki geleceğin en iyi avukatlarından biri olacaktı ama sabah akşam burada sürterse unutsun avukat olmayı. ;) Onun iyiliği için diyorum bunu.

• Note 3 var bende de her yıl batarya almaktan yoruldum + telefon artık bırak da huzur içinde yatayım der gibi ağırlaştı.

Mart gibi telefon almayı düşünüyordum ama yazı bekleyeyim demiştim. O nasıl bir vergidir arkadaş? Mart'ta almayan kafamı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 6 Haziran 2020; 23:39:38 >
  • Bu ülke'de doğal gaz çıksın yabancı ülkeler'den aldığımız'dan daha pahallıya halka satmazlar ise bende birsey bilmiyorum bunca kaynağı tüketenler yeni kaynakları halkı için kullanir mı ?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.