Şimdi Ara

ABİ BU TELEFON FİYATLARI NE YA? (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
3
Favori
18.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
305 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bayrak inmez bu vatan bölünmez,dolar çıksın insin banane?Köprü var yol var vatan haini misin sen?Ben hep 50 liralık alıyorum ehonomi çok eyi.
  • adam isyan etmiş bizim muhalif kitle güya ironi yapmaya çalışarak komiklik peşinde, sizin isyan etmeniz gerekirken "koyun" dediklerinizin rolünü yaparak aslında "koyunluk" yapıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

Cihaz: iPhone X 256GB

Satın Alınan Tarih Ve Fiyat:
    24.11.2017 - 6.899TL

Mevcut Durum ve Fiyat:
    06.06.2020 - 10.000TL bandında.

Aradan geçen zaman ve fark:
    2 Yıl 7 Ay - Ortalama 3.100 TL artış.
    Kim verir o telefona 10bin? X son 5 yılda çıkan en kötü model olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Döviz kuru + her geçen üstüne eklenen vergiler + fahiş kâr politikasının sonuçlarını yaşıyorsunuz. Ne yazık ki bundan sonrasında da bu ülkede ucuz elektronik ürün olacağını zannetmiyorum.
  • Ciddi anlamda telefon piyasası çok pahalandı ve aynı eski zamanlarda olduğu gibi maalesef bu fiyatlara insanlar alışacak ve böyle kalacak her zaman olduğu gibi

• napalım?Ben seçimlerde üstüme düşeni yapıyorum ve bu iktidarı beğenmediğimi birçok konuda yanlış yaptıklarını çevreme nedenleri ile anlatıyorum başka ne yapabilirim?Herkes sandıkta benim gibi düşünse bu ülke şu an bu durumda olmazdı.
  • Beykoz Sekoyası kullanıcısına yanıt
    Ustumuzden tonla petrol boru hatti geciyor biz dunyadaki enpahali petrolu kullaniyoruz ve bu hatlarin guvenligi icin asker-polis gorevlendirip dunyanin petrolune bekcilik ediyoruz bir gun bu ulkeye yonetici olarak gelecek olursam alin petrolunuzu nereden goturuseniz goturun diyip vanalari kapatacam bende diger ulkeler gibi duz tuketici olacam ve bende onlar gibi ucuz benzin tuketecem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 640tl üstü telefonlarda ötvyi %50 yapmışlardı. Fakat uygulamaya alınmamıştı. Birkaç hafta önce uygulamaya başladılar. O yüzden birden yükseldi. Bu kadar vergi uyduran, mevcut vergileri artıran malum parti ve tüm rezilliklerine rağmen hala destekleyenlerin iki dünyada yüzü gülmesin

• Diş mihraklar. Kahrolsun dış mihraklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yurtdışı xiaomi Redmi 9s 175 dolar, yani 1200 tl. Türkiye de 3000 TL.al 8 ay kullana çöpe atsan bile kardasın

• 2017 başında 6S almıştım 32 gb. 2500 TL'ydi. Bunu da tek çekime taksit yaparak 2800 civarı ödemiştim.
    Bu aldığım ikinci akıllı telefondu, önceki 3Gs'i 7 yıl kullanmıştım, uygulama desteği kalmadığı için mecburen geçmiştim.
    Şimdi bakıyorum iOS güncelleme alacak telefonlar listesinde yavaştan sonlara geldi 6S. Tahminim 1-1.5 yıl daha gider. Iphone dışında telefon kullanmak istemiyorum fakat git gide fiyatları da şiştiği için bilmiyorum ne yapacağım. Yurtdışına gitme/alma şansım da var fakat bu kez kayıt ücretleri uçmuş durumda.
    Cidden bu ülkede Teknolojik alet almak, kullanmak lüks. Hani oyunlar için de ülkemizde almak lüks diyoruz, ihtiyaç değil sonuçta. Ama bir telefon hevesimiz var o da ultra lüks.
  • note2 /note2 /note2 /note2 /note2 /note2 /note2 /note2 /note2 /note2 /

bakalım ne zaman bozulacak
  • synthesizer kullanıcısına yanıt
    Hocam versin ya da vermesin benim dikkat çekmek istediğim konu fiyatının artması neredeyse 2 senelik bu cihazın fiyatı, çıkış fiyatından daha fazla. Rezillik!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brightlord

napalım?Ben seçimlerde üstüme düşeni yapıyorum ve bu iktidarı beğenmediğimi birçok konuda yanlış yaptıklarını çevreme nedenleri ile anlatıyorum başka ne yapabilirim?Herkes sandıkta benim gibi düşünse bu ülke şu an bu durumda olmazdı.
    iktidar değişince ekonomi şahlanıcak mı sanıyorsunuz

• Dolar alma iphone al

• hayır öyle bir şey olmayacak ama doğru adımlar atılırsa ilerleme kaydedilebilir.Ben farklı bir partinin daha iyi sonuçlar vereceğine inanıyorum 20 senedir akp var,gördük farklı şeyler denemekten zarar gelmez olmuyor işte zorlamanın bir anlamı yok.Niye akp ye oy versinler tekrardan?Anlamı ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brightlord

hayır öyle bir şey olmayacak ama doğru adımlar atılırsa ilerleme kaydedilebilir.Ben farklı bir partinin daha iyi sonuçlar vereceğine inanıyorum 20 senedir akp var,gördük farklı şeyler denemekten zarar gelmez olmuyor işte zorlamanın bir anlamı yok.Niye akp ye oy versinler tekrardan?Anlamı ne?
    ben ekonominin şahlanıcağını göremedikten sonra ne anlami var
  • Kim gelirse gelsin, önce akpnin bozduklarını düzeltmekle işe başlayacak. Bu yüzden bir süre hizmet beklemek, saflık olur

• Şahsen hala, 2016 yılında bizzat ilk sahibinden beş yüz liraya aldığım Asus Zenfone 2'yi kullanıyorum. Bankacılık, mesajlaşma, kamera ve tarayıcı aplikasyonlarını kullanmak dışında ekstra bir ihtiyacım yok ve bu telefon ihtiyaçlarımı hala büyük ölçüde karşılıyor. Tek kayda değer sıkıntısı, şarjının 2-3 saatte bitebiliyor olması. Eğer aleti daha yoğun kullanıyor olsaydım bu sorunu da powerbank aracılığıyla aşardım.

Bu telefon bozulunca (ki bozulacak gibi durmuyor) yine 500-1000 tl bandında ikinci el bir cihazla yoluma devam edeceğim.

Mobil oyun bağımlısı arkadaşlara ucuzundan tablet almalarını veya emülatör kullanmalarını tavsiye ederim. Eğer mobil oyun oynama isteğim olsaydı, 2014 yılında aldığım iPad Mini 2 hala takır takır çalıştığı için onunla oynardım. Ayrıca mobil oyun ne arkadaş, biraz genişletin şu vizyonunuzu.

Bu piyasayı mevcut haline getiren akıl dışı tüketiciliğin parçası olmayı reddediyorum.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.