Şimdi Ara

Abdürrahim albayrak müdahalesi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geldiğinden beri sneijder 2. kez yedek çıkacak. Bu herifin gelmesini isteyenler vardı. Neymiş türk oyuncularla iyiymiş arası. Belli oluyor tosunları selçuk ve burak her maç sahada. Sneijder'e gitmesi için baskı yaptırıyor. Bir sonraki yönetimde olmaması en büyük dileğim.

Burası fenerbahçe değil arkadaş. Burada yöneticinin bir donanımı olur, eğitimi olur. Profesyonel olur. Rasyonel düşünür. Sırf türk diye birilerini kayırmaz. Birileri yedek kalacaksa aldığı zerre kuruşu haketmeyen selçuk yedek kalır. Başlarım sizin anadolu çocuğu geyiğinize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu duruma Sniejder in kendisi sebep oldu,kendi düşen ağlamaz. Dünyadan haberiniz yok işin iç yüzünü anlatıyoruz onu da eksilere boğuyorsunuz. Hadi bunu da eksileyin.
  • Tamam birader kadroyu 11 yerliden kuralım rahat et sen. Gelen giden tokatlasın ne olcak. Yeter ki türk kardeşlerimiz oynasın.

• Sneijder ilk 11'de değil Bruma 18'de bile değil şaka gibi takımız yemin ederim.
  • baktılar sneijder sırıtıyor bu takım için çok fazla,sneijder i oynatmayıp takımın seviyesini ayağa çekiyorlar

burakla selçuk aynı araçta kaza yapsa sezonu kapatsalar zerre üzülmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Bu duruma Sniejder in kendisi sebep oldu,kendi düşen ağlamaz. Dünyadan haberiniz yok işin iç yüzünü anlatıyoruz onu da eksilere boğuyorsunuz. Hadi bunu da eksileyin.

Sen ne anlatıyosun birader?

Adam az koşuyoruz dedi, doğru. Adam sahada yürüyoruz dedi, doğru. Adam her gelen TD sistemi değiştiriyor dedi, doğru.

Adam g.te g.t dedi diye onu cezalandıran varsa ve sende buna alkış tutuyosan; kendi seviyene göre yönetiliyosun demektir. Buyur izle bu beceriksizler ordusunu.
  • Selçuk Burak Yekta ilk 11 de,Sneijder yedek. Abdürrahim Albayrak denen zıt cahil , bugün takım yenilirse acaba ne diyecek. Takımın tek yıldız oyuncusu kenarda, çöp Burak ve Selçuk sahada
  • Sneijderi dinlendiriyormuş. Şaka gibi. Derbi maçta 10 numara dinlendiriyor. Sneijder 80 maç oynayamaz diyor. Sanki 80 maç kaldı. Elimizde bir lig var.

• En başından beri diyorum, Ünal Aysal bu adamları takımdan kovmakla Galatasaray'daki en büyük işlerden bir tanesini yapmış.
  • Bence gs nin oyununu sistemini futbolunu düzenini bozuyor sneijder.....helal olsun bravo hoca diyorum ki bunu gördü ve artik kesiyor.....bugun Burak ilerde yalniz kalirsa yanina umutu aldin mi iste en ideal gs bu.....

Bunların yanina bir de hucumcu sneijderi alinca butun toplar da bu dövmeli adamda toplabdiginda ilerdeki Burak ve umut iskartaya cikiyor....selçuk düşüyor vssss.....bu takomda sneijdere yer yok gerek yok.....bu adam sihirbaz da değil her mac öyle sergen gibi Alex gibi hagi gibi sonuca etki eden bir adamda değil....tamam iyi bir adam ama o kadar da değil burasi da Zimbabwe değil.....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Albayrak gelmeden önce de Burak ve Selçuk sürekli 11 çıkıyordu. Bruma oynatılmıyordu. Sadece Sneijder yedek kaldı diye kadroyu Albayrak'ın belirlediğini nereden çıkarıyorsunuz onu anlamadım.
  • Adam Fatih Terim'in yanında olan adamlara nasıl sallarım diye düşünmüş, böyle saçmalamakta bulmuş çareyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShowDownN

Adam Fatih Terim'in yanında olan adamlara nasıl sallarım diye düşünmüş, böyle saçmalamakta bulmuş çareyi

Yok fatih terime de sallıyorum zaten. Sorun yok o konuda. Onu destekleyen kim varsa ondan aşağı kalır yanı yoktur zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

quote:

Orijinalden alıntı: ShowDownN

Adam Fatih Terim'in yanında olan adamlara nasıl sallarım diye düşünmüş, böyle saçmalamakta bulmuş çareyi

Yok fatih terime de sallıyorum zaten. Sorun yok o konuda. Onu destekleyen kim varsa ondan aşağı kalır yanı yoktur zaten.

Tamam devam et böyle

• Suç albayrak da falan değil. Suç , Sniejder gibi üst düzey oyuncuların ülkemizde futbol oynayabileceklerini düşünmeleri . Bu kadar iğrenç futbol sergilenen ve yönetilen Türk futbolunda bulundukları sürece daha çok yedek beklerler ..
  • Unal aysal in albayrakı gondermesine mantikli bi sebep bulamıyordum ama adam haklıymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Bence gs nin oyununu sistemini futbolunu düzenini bozuyor sneijder.....helal olsun bravo hoca diyorum ki bunu gördü ve artik kesiyor.....bugun Burak ilerde yalniz kalirsa yanina umutu aldin mi iste en ideal gs bu.....

Bunların yanina bir de hucumcu sneijderi alinca butun toplar da bu dövmeli adamda toplabdiginda ilerdeki Burak ve umut iskartaya cikiyor....selçuk düşüyor vssss.....bu takomda sneijdere yer yok gerek yok.....bu adam sihirbaz da değil her mac öyle sergen gibi Alex gibi hagi gibi sonuca etki eden bir adamda değil....tamam iyi bir adam ama o kadar da değil burasi da Zimbabwe değil.....

Al Sneijder yokken ne olduğunu gördük
  • Ulan bu kadar iftira atıyorsunuz Albayrak'a, yok takımı Albayrak çıkarıyor diyenler var.. Hiçbir kanıtınız yokken bu iftiraları atanlar, umarım öteki tarafta bunlar karşınıza çıkar. Başka da birşey demiyorum.. Bu kadar da iftira atılmaz len.. Yiyin birbirinizi, bu bölümde takılmak hata zaten.
  • Melo çok kotu herkes öfkeden nereye saldiracagini sasirmis durumda....ilk iki golde hata %100 melonundur....2 golde de müdahale sansi varken büyüdü sadece izledi...prandelli sadece sistem kuruyor saha içini pek göremiyor....
    Sabri ile oynamak tansu çiller in yeniden başbakan olmasi gibi birşey....
    Bu takim 4-4-2 oynar başka yolu yok.

Melo çok kötüydü selçuk kötüydü sabri zaten kara düzen oynuyor...
    Bu durumda maci kazanmaniz imkansiz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.