Şimdi Ara

Abdullah Gül Üniversitesi nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10k sıralama yaptım ve bilgisayar istiyorum aklımda hacettepe var, ancak yök atlasta gezinirken gözüme abdullah gül üniversitesi takıldı, Hacettepe 20k Abudllah gül 15K. Akademik kadrosunun tamamına yakına yurtdışında doktora yapmış. Nedir ne değildir arkadaşlar bilen var mı?

• ya şu üniversiteyi övüp insanların geleceklerini karartmayı bırakın artık bu sene 25 kontenjandan 50 ye çıkacak adamlar kontenjanları %100 artırdı bu sene o 15k 20k nın gerisine düşer ek olarak bölümde profesör yok siz bölümün hocalarını övüyorsunuz ve son olarak bildiğim kadarıyla okula destekte bulunanlar yarın desteğini keserse ortada kalırsınız . Bilgisayar mühendisliği için kayseri ne kadar yeterli bir şehir o da tartışılır , tartışılır derken tartışılacak pek bir şeyi yok ama yinede siz bilirsiniz değil size villa saray verseler cebinize de 1000 lira koysalar 4 yıl sonra mezun olunca ben ne olacağım demekten çekinmeyin iyi düşünün geçen yıl 15 bine girenleri Amerika'ya gönderirken bu yıl ilk 1000 e girenleri gönderiyor nedenini bir sorgulayın ...
  • İyi gibi ama mezun vermemiş daha hocaları da kaliteli gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocalar kaliteli.ilk 15kdan geldiğin için amerikaya gönderiyorlar çoğu kişiyi 15kdaki.Bilgisayar mühendisliği özellikle çok sağlam.

Ama üni ortamı pek yok okulda 800 kişi var.Yurtlar mükemmel,villada kalıyorsun resmen.Aylık 500 tl okul burs veriyor karşılıksız.İlk 15 ya da 20k dan gelenlere.

Ama kontenjanlar arttı bu yıl sıralama biraz düşebilir çoğu bölümünde fakat bilgisayar mühendisliği her şeye rağmen sıralamasını korur çünkü geçen yıl da diğer bölümler biraz düşse de bilgisayar 15kda kaldı.

Hazırlık eğitimi çok kaliteli bilkent ile aynı kalitede.Hocaların hepsi yurt dışında doktora yapmışlar,zaten Türk hocası az.Çoğu yabancı.

Eğitim konusunda çağ atlatır ama ortam falan arıyorsan çok yok.Şehir merkezinde zaten kampüs uzak da değil.Aklına takılan olursa sorabilirsin kayserideyim ben orada okuyan çok arkadaşım var.

• Suanda abdullah gul universitesi tanitimi kapsaminda universiteye geldik. Ogrenci koyunde konaklayacagiz bugun. Universite yeni ve guzel. Hocalarinin %40 i yabanci kokenli imis. Vakif destekli bir destekli bir devlet universitesi oldugundan dolayi onunun acik oldugunu ve ileriki yillar yukselecegini dusunuyorum.

• ya şu üniversiteyi övüp insanların geleceklerini karartmayı bırakın artık bu sene 25 kontenjandan 50 ye çıkacak adamlar kontenjanları %100 artırdı bu sene o 15k 20k nın gerisine düşer ek olarak bölümde profesör yok siz bölümün hocalarını övüyorsunuz ve son olarak bildiğim kadarıyla okula destekte bulunanlar yarın desteğini keserse ortada kalırsınız . Bilgisayar mühendisliği için kayseri ne kadar yeterli bir şehir o da tartışılır , tartışılır derken tartışılacak pek bir şeyi yok ama yinede siz bilirsiniz değil size villa saray verseler cebinize de 1000 lira koysalar 4 yıl sonra mezun olunca ben ne olacağım demekten çekinmeyin iyi düşünün geçen yıl 15 bine girenleri Amerika'ya gönderirken bu yıl ilk 1000 e girenleri gönderiyor nedenini bir sorgulayın ...
  • Hocam gebze teknik üniversitesinin çok iyi olduğunu duydum bilgisayar mühendisliğinde hocaları da sağlam gözüküyor bir bak derim

• geleceğin üniversitesi hocam
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

katılmıyorum hocam.  

sahi noldu buraya

• naragoza99 N kullanıcısına yanıt
    Kahin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.