Şimdi Ara

aa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stationary Traveller -- 27 Temmuz 2019; 23:9:35 >

• Valla bende 18'im ne sakal var ne bıyık, aah ah
  • no ss no güven

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni durumdan muzdaribim. Yasamayan bilemez. Bu arada cene altinda veya favoride falandami yok kardesim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyşhhh kalktı
  • 14 yasinda top sakal birakmaya baslamistim

• Yakında sakalsızların kafasını kesecekler bu ülkede işidciler benimki fıstıklı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stationary Traveller

quote:

Orijinalden alıntı: Ceryan Muhendisi

Ayni durumdan muzdaribim. Yasamayan bilemez. Bu arada cene altinda veya favoride falandami yok kardesim?

Favorilerde çıkıyor ama tüy gibi, ergen bıyığı kıvamında. Çene altında kök bile yok.

Pm atacam

• quote:

Orijinalden alıntı: Revengee35

14 yasinda top sakal birakmaya baslamistim

• quote:

Orijinalden alıntı: SevgilisiOlanMan

quote:

Güzel tespit

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SevgilisiOlanMan

quote:

Güzel tespit

Walter Reyizz

• Minoksidil sakal çikarabiliyor internetten araştirabilirsin.bioxinin markali minoksil diğerlerine göre daha ucuz.
    Bu arada nickin cok havali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nowhere.Man -- 18 Temmuz 2016; 23:24:27 >
  • Aa ayni ben. 19 yaşındayım. Uzun sacliyim. Baby faceyim

Eskiden çok daha küçük gosterirdim.Simdi gene biy kilo biraz kurtariyo. Yavastan cenede sakal cikiyor ama oyle tek tuk. Biyiklar kültigin bıyığı. Favoride bisey yok.

Dedigin cok doğru gercekten kimde ciddiye almıyor. 30 yasinda gosteren aşırı kisa biylu benle yasit arkadasim var. Ama bilirsin arkadas olunca gavas yavas gorunumun onemi kalmiyor sana yasit gibi geliyor ama ddisaridaki insanlar onu 30 yasinda goruyor. Neyse. Bu adamla benin duzenli gittigim bi kebapciya gittim bi gun. Beni de tanirlar simaen yani.

Ulan adamlar her seferinde beni seylerine takmazken o gun hosgeldiniz beyfendi diye karsiladi. Hani sonucta paramla rezil de olmuyordum gene yemegimi yerdim kimsr saygisizlik etmezdi ama normal musteri gibi de karsilamazlardi anasini satiyim. Ama o gun abim falan mi sandılar artik garson bile farkli davranmisti.

Otobuse binersin muavinin hareketleri sana gelince degisir

Bakkala cakkala girersin esnaf seni takmaz.

Merak ettigim bir sey bu yil ehliyeti alinca neolacak. Bu tiple trafige çıkıcam resmen. Polis gorse durdurur kaza olsa bu cocuk der dalarlar.

Bir de su var. Sen de normal bir erkeksin en az yasitlarin kadar gucun var. Normalde disardaki adamlar yasini gösteren adama gider yapmaz ama sana yapiyor iste bu da koyuyor adama. Yani belayı daha cok cekiyosun ustune.

• yaş 26. çene altında var sakal biraz. gözlerde hafif çekik ötüken den gelmişim gibi
  • Özelden resim atamazmısın merak ettinim

• Vallaha bende 13te sakal coktan cikmisti uyariyim tuy degil baya bildigin sakal hatta hocam git kes olum bu ne artik demisti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.