Şimdi Ara

A4 Tech Kamera Donma Yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm win 7 64 bit PC'sim var.A4 tech PK-5 Kameram var.A4 tech maus war (USB) Msn den görütülü başlat tıklayınca a4 tech maus donuyor nedendir.Nasıl çözerim kamera donmuyor.Yardımlarınız bekliyorum.

• sanırım mouse ile kamera bi yerde çakışıyor. kameranın güncel driverlarının kurulu olduğuna dikkat edin ve mouse'u baska usb portlara takın deneyin gene kilitlenecek mi?
    eğer yine olmazsa ve baska marka usb mouse'lar düzgün çalışıyorsa (baska markaları kamerayla aynı anda deneyin) a4 tech mouse'u usb ps2 çevirici ile bağlayabilirsiniz bilgisayara aynı anda kullanabilmek için ama sanki baska bir çözümü varmış gibi geliyor bana:))
  • Denedim ön giriş usb taktım donmadı ama ben 2 sinide arkadaki usblerden kullanmak istiyorum.
  • win 7 64 bit kullaniyorsan büyük ihtimal win7 kendi bulmustur treiber lari kamera ve mause icin o yüzden bence baska bir msn de yada kamera ile calisan programda dene msn sürümü ile de alakali olabilir ;)
  • Birde Hirenboot cd (v10) usb maus kullanamıyorum.Onunda çözümü warmı .???
  • Yardımcı olurmusunuz...???
  • Bir yardımcı olurmusunuz..???
  • quote:

Orijinalden alıntı: EtiPuF

Slm win 7 64 bit PC'sim var.A4 tech PK-5 Kameram var.A4 tech maus war (USB) Msn den görütülü başlat tıklayınca a4 tech maus donuyor nedendir.Nasıl çözerim kamera donmuyor.Yardımlarınız bekliyorum.

Web cam driverini ve aygıt yöneticisinden Fareyi kaldırın..

Önce fareyi takarak.;

Chipset driveri günceleyin en son olarak webcam driveri kurunca sorun kalmayacaktır..
  • A4 maus driveri yokki
  • quote:

A4 maus driveri yokki

Olmak zorunda değil aygıt yöneticinden fareler bölümünden kaldır yani..
  • A4 tech PK-5 model web cam kullanıyorum.Win 64 bit için güncell driver bulamdım kendi sitesinden ne yapabilirim.
  • quote:

A4 tech PK-5 model web cam kullanıyorum.Win 64 bit için güncell driver bulamdım kendi sitesinden ne yapabilirim.

32 bit driver dene kurar kurmaz ise..

Driver Genius Professional Edition 11 full olarak kurun. Driveri bulup indirip kuracaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 28 Mayıs 2012; 17:22:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.