Şimdi Ara

A101 TORKU GÜNLÜK SÜT (1LT) 1,25TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
4
Favori
11.754
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Tam hatırlıyamıyorum. Bundan 15 -20 yıl önce uht sütler yanında günlük pastörize sütler yine vardı ve taze, günlük olması nedeniyle onları tercih ederdik. Ancak günlük pastörize sütlerin üretiminden itibaren en fazla 3 günlük tüketim süresi olduğunu hatırlıyorum. Bu tarihten sonra kesilirdi. Bu sütler bugün yine aynı ad altında satılırken ne oldu da son tüketim tarihleri yaklaşık 10 güne çıktı bunu hala anlamış değilim.
  • Config kullanıcısına yanıt
    Torkunun tüm ürünleri güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özledim cam şişeyi dikip içmeyi özledim
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    helal olsun sana..ekmek, seker, markette satılan işlenmiş, paketlenmiş her türlü mamül zehirdir.açıkça yazıyorum bunları yersen hemen etki etmez ama yemeye devam edersen 10 sene içinde hastane yollarını aşındırırsın.
    o yüzden doğal gıdalarla beslenmek şart.imkan varsa kendi tarlanızı, bahçenizi çapalayın, envayi çeşit sebze meyve ekin biçin.
    Süte gelince ben sütü temiz olduğunu gidip gözlerimle görüp güvendiğin bir köylüden temin ediyorum.Kaynatmak şart tabii...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynetworking -- 28 Mayıs 2015; 6:02:08 >
  • Tabiki bakıyorum hocam, yine de tavsiyen için,sağol. Aslında tavsiyen, herkes için geçerli, sadece hastalar için değil.

• Vucutculsr icin buyuk nimet helede yagi azsa

• quote:

Orijinalden alıntı: sunucum

Konu uzamış gitmiş
    Bende bir tavsiyede bulunayım torku burçak tarzı bisküvisi var denemenizi tavsiye ederim bana çok güzel geldi

Ben de bayılmıştım, tadı çok daha doğal. Hem Torku'nun toz şekeri de hamur işlerini coşturuyor, tavsiye ötesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizimde bi arkadaş var küçükken kafasını duvara çarpmış . şimdi bir gördüğünü bi daha unutmuyor. çok zeki.tavsiye ederim
    bide halamın bıyıkları var.küçükken günlük süt içmiş siz içmeyin sakın
    bide markette satılan herşey yararlıdır.yararsız olsa satmazlar heralde
  • Torkunun herşeyi severim ama sütunu nedense sevmedim cok yagsiz galiba. Ozellikle kremali biskuvisi muazzam bence etiden falan cok daha iyi insani kestirmiyor hic.

• Dün fiyatı 2,50 idi. Kasaya okuttum aynı...2.50 TL
  • Hocam niye hortlatıp heyecan yaptırıyon tarihe bakmasam çıkıyordum evden

• Boş boş konu hortlatmayın arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.