Şimdi Ara

A101 TORKU GÜNLÜK SÜT (1LT) 1,25TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
4
Favori
11.754
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işlerine gelince halkçı olurlar; ama halkın markası olan torku ya kötü derler ancak işçilerinin grev yaptığı yere kamyonlarla inek gübresi döktüren sütaş cazip olur. torku yu eleştirenlerin büyük çoğunluğunda ön yargı olduğunu düşünüyorum.
  • Torku markasını körü körüne eleştiren insanlar var garip.. Oysaki bizim forumda herkes rekabet iyidir der.. + adamların yaptığı her iş kaliteli alınabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyaydin

quote:

Orijinalden alıntı: replaa

quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

Torku Alma Aldırtma

-the bomb has been planted-

ben bu güne kadar aldığım bütün ürünlerini beğendim...

torku konyadaki çiftçilerin birleşerek kurduğu bir kooperatif markasıdır ve yüzde yüz yerli halkımının kendi kuruluşudur. İsrail menşeili olmadığı için alma aldırtma demiş arkadaş herhalde

çok haklısın, %100 türk malına tahammülleri yok bazılarının. ama türkiye'de yaşıyorlar.

• torku güzel ürünler çıkarıyor fiyat olarak da bence gayet iyiler. sütü bilmem ama çikolataları gayet iyi. sürme çikolatası çok güzeldi mesela.
  • torku epey kaliteli

en iyi sürme çikolata torku açık ara farkla
    sütü vs hepsi iyi bence
  • A.troller mesaj atmak için üye olmuşlar resmen, sanırım özel internet ekibinden arkadaşlar

Süt 1,25 nerede bu topik neden açık hala anlamış değilim, trollerin torkuyu övmesi için mi, 1,25'e süt falan yok ...
  • torku nun her ürünü iyi diyenler şu 8:15 keklerden yesinler.
    ben hayatımda böyle kötü bir kek yemedim tatlı desen degil tuzlu desen değil acı desen hic degil.
  • Mr xXx kullanıcısına yanıt
    sen böyle, körü körüne "adamların her yaptığı ürün kaliteli" dersen adam ı da ürünleri kalitesiz dedi diye eleştiremezsin. ben bu konya kayseri firmalarının ürünlerini prensipte kullanmıyorum, kullanmayı da düşünmüyorum. mutlaka bir çakallık yapıyorlar
    şimdiye kadar tek ürünlerini kullanmadım, kullanmayayı düşünmüyorum, troller istediği kadar şişirsin, daha da çok itici oluyor bu tür "yok abi böyle bişi yaa, yapmış adamlar yaaa" türü ergen muhabbetleri
  • Torku ürünleri muhteşem yoğurt,banada çikolatası ve bisküvileri.

• Tmm sen kullanma o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

sen böyle, körü körüne "adamların her yaptığı ürün kaliteli" dersen adam ı da ürünleri kalitesiz dedi diye eleştiremezsin. ben bu konya kayseri firmalarının ürünlerini prensipte kullanmıyorum, kullanmayı da düşünmüyorum. mutlaka bir çakallık yapıyorlar
    şimdiye kadar tek ürünlerini kullanmadım, kullanmayayı düşünmüyorum, troller istediği kadar şişirsin, daha da çok itici oluyor bu tür "yok abi böyle bişi yaa, yapmış adamlar yaaa" türü ergen muhabbetleri

Ekmektemi yemiyorsun? Ciddi soruyorum aklına gelenlerden yaz hangi markaları kullanıyorsun?
  • byosmanli kullanıcısına yanıt
    fırın ekmeği yıllardır, belki 10 yıldır yemiyorum. Bende diyabet var, ne yediğim, ne kadar yediğim, kimin yaptığı vs benim için çok önemli. İçindekiler kısmı çoğu üründe yalan.calve fıstık ezmezi vardı, önünde şekersiz yazıyordu, yedim şeker tavana vurdu, sonra ürün kayboldu, yeni çıkanlarda az yağlı yazıyor sadece. Bir sürü üründe, hatta diyet ya da diyabetik üründe malesef durum bu. Uygun yazıyor, 2 kaşık alıyorsun şeker 300, len nesi uygun. Hasta adam için bildiğin zehir. Avrupada olsa bu tür firmaları süründürürler.adam diyet lifi satıyor % 35 i şeker, şaka gibi. İçinden çıkan meyveleri tek tek toplayıp hoşaf yaptım haftasonu
    Adam paketin üatüne yazmuş, şeker şurubu yok diye. Madem zararlı neden bazı ürünlerinde sen de kullanıyorsun, cevap yok, laf olsun kandırmaca olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 27 Mayıs 2015; 11:56:21 >
  • konu sütten Torku'ya gelmiş. Günlük süt için 1,25 gerçek olamayacak kadar sıcak bir fırsat. Akşam evin ordaki A101'e bakacağım. SKT'si yaklaşmış diyen arkadaşlar zaten günlük sütlerin üretim tarihi ile son kullanma tarihi arası max 7-10 gündür onu da buzdolabında muhafaza etmek şartıyla.

son 3 yıldır 2 ya da 3 günde bir 1 lt günlük süt alıyorum (iki oğlum var ve düzenli olarak evde günlük sütten yoğurt mayalanır). Kullandığım günlük sütler arasında açık ara en kalitelisi AOÇ'nin şişe sütüdür. Litre fiyatı 3,25 TL'dir. Bilginize.
  • sinan26tr S kullanıcısına yanıt
    Günlük süt bro.

Sutaşın 4 gün ömrü oluyordu sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim burada 1,95 tl etiketi ile kuzu gibi yatıyor Torku Günlük sütler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu uzamış gitmiş
    Bende bir tavsiyede bulunayım torku burçak tarzı bisküvisi var denemenizi tavsiye ederim bana çok güzel geldi
  • helal olsun ciftciden 1lt sütü 1.45krş tan alip 1.25krş a satiyorlar

• quote:

fırın ekmeği yıllardır, belki 10 yıldır yemiyorum. Bende diyabet var, ne yediğim, ne kadar yediğim, kimin yaptığı vs benim için çok önemli. İçindekiler kısmı çoğu üründe yalan.calve fıstık ezmezi vardı, önünde şekersiz yazıyordu, yedim şeker tavana vurdu, sonra ürün kayboldu, yeni çıkanlarda az yağlı yazıyor sadece. Bir sürü üründe, hatta diyet ya da diyabetik üründe malesef durum bu. Uygun yazıyor, 2 kaşık alıyorsun şeker 300, len nesi uygun. Hasta adam için bildiğin zehir. Avrupada olsa bu tür firmaları süründürürler.adam diyet lifi satıyor % 35 i şeker, şaka gibi. İçinden çıkan meyveleri tek tek toplayıp hoşaf yaptım haftasonu
    Adam paketin üatüne yazmuş, şeker şurubu yok diye. Madem zararlı neden bazı ürünlerinde sen de kullanıyorsun, cevap yok, laf olsun kandırmaca olsun

öncelikle geçmiş olsun hocam Torku diyabetik diye urun mu cıkardı? cıktı ise aksi bi durumlamı karşılaştınız. Sizin hastalık sevbebiyle konya ve kayseri ürünlerini kötüleme hakkını nerden buluyorsunuz? Torku 100 yüz yerli çifçi koparatifidir yani nestle ülker gibi firmalar gibi körü körüne kar yapma amacı yoktur. Konya tarafına gittiyseniz Torkunun konyaya fark kattıgını görürdünüz.

• Arkadaşlar A101, BİM, ŞOK gibi firmalar mağaza yetkilisi elemanlara bazı geri iadesi zor,pahalı yada imkansız ürünleri ya çöpe dökmelerini( ki böyle durumda ürünün parasının bir miktarı o mağazadaki elemanların maaşından kesilir) yada istedikleri , tükenebilecek fiyattan satmalarını ister.

Kısaca 1,25 TL ye süt satılmaz. 1,25 TL 'ye sürümden kar eder yerine sürümden zarar edersiniz

Olay dediğim gibi mağaza çalışanlarının insiyatifinde bir durumdur. Sonuçta 2,75 TL ye belli bir miktarını satar kalan az miktar ürünü 1,25 TL den zararına satar ve ortalama fiyat tutturur, sonuçta kar eder.
  • quote:

Sana bir tavsiyede bulunayım, şekerin yükselmemesini istiyorsan, diyabeti yenmek istiyorsan yediğin şeylerin şekerli olup olmamasına değil glisemik indeksine bakacaksın. Bir kere paketlenmiş ve paketlenecek bütün öteberilerden kesinkes uzak durman lazım. Ben de herhangi bir sağlık problemim olmadığı halde ekmek hiç yemem(tam buğdaylı kepekli bazen 2-3 dilim), çikolata-bisküvi falan ayda bir o da çok canım çekerse.
    Ben Torku'yu savunurum çünkü ülker ve eti çocuğun eline şeker tuttururmuş gibi bu millete yedirdiler yıllarca zehirvari şeyleri. Bütün arge mantığı tad üzerineydi onlarca yıldır. Torku buna duyarlı davranan ilk marka oldu. Ben gidin yiyin demiyorum ki şahsen ben de çok çok az tüketirim bu tarz şeyleri. Alacaksanız Torku alın diyorum o kadar. Diğer markalarla kıyaslanamaz kalitede şu an. Adamlar dünyayı takip ediyor, yetersiz de olsa bazı güzel şeyleri amaç edinmişler. Eti-ülker gibi şekeri, emülgatörü, bağımlılık yapıcı maddeleri gelişigüzel doldurmuyorlar herşeye. Ama Torku da öyle çok yenilinebilir vaziyette değil bunu da söyleyeyim. Zaten bu işin fıtratı bir kere sağlığa ters. Sigaranın hangisi daha sağlıklı hesabına döner olay

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.