Şimdi Ara

A101 TORKU GÜNLÜK SÜT (1LT) 1,25TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
4
Favori
11.754
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: onder.t

quote:

Orijinalden alıntı: sinan26tr

Son kullanma tarihleri stok yapmak için çok erken. 1 haftada tüketilmesi gerek.

günlük sütün ne stoğu

yoğurt yapılabili, peynir yapılabilir, sonuçta köylü bil bu fiyata yakın satıyordur,peynir yaptın mı al sana 2 aylık stok

donanımhaber ölücülerinden korkulur vallahi

• kalekale kullanıcısına yanıt
    Yanlışın var kardes 2ci süte %50 Migros markalı Süt için geçerli olmadığı açıkça yazıyor insert de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat sıcakmışta her şubedemi onu öğrenemedik. 😒

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neozine

Yanlışın var kardes 2ci süte %50 Migros markalı Süt için geçerli olmadığı açıkça yazıyor insert de

İnsertte öyle yazıyordu ama migros light sütte kampanya geçerliydi
  • Fiyat çok çok iyi. Geç kaldım millet sömürmüştür çoktan.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Pilavjob-

Fiyat sıcakmışta her şubedemi onu öğrenemedik. 😒

böyle fiyatlar sadece şubeye özel olur, çevrenizdeki kontrol etmekte fayda var
  • işim gereği et ve süt fabrikasını gezdim. Gerçekten kaliteli ve hijyenik üretim var. Yerli üreticiye 100% destek arkadaşlar.
  • 1.25'e uht süt bile olmaz. skt gelmiş olsun o paraya yine alırım, ekşimik yaparım. spordan sonra yüksek protein kaynağı. o fiyata pastörize süt mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: -Pilavjob-

Fiyat sıcakmışta her şubedemi onu öğrenemedik. 😒

böyle fiyatlar sadece şubeye özel olur, çevrenizdeki kontrol etmekte fayda var

Yokmuş
  • last_uk kullanıcısına yanıt
    yerli marka oldumu illa birileri bir kulp takıyor yabancı firma ürünlerinde nedense bu anlayışı görmüyoruz yabancı firmalardan aldığımız ürünler sanki babamızın oğluna gidiyor
  • her yerdemi acaba.
  • akşam bakayım varsa 5 paket alırım kahveye katmak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekskiz

yerli marka oldumu illa birileri bir kulp takıyor yabancı firma ürünlerinde nedense bu anlayışı görmüyoruz yabancı firmalardan aldığımız ürünler sanki babamızın oğluna gidiyor

İsteyen istediğini desin, torku ürünleri harika

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her 101de bulunmuyor
  • Denemek için kampanyada 1,75 lirayken almıştım bugüne kadar aldığım günlük sütler içerisinde en tat alamadığım en kalitesiz süt bu diyebilirim.
  • kalekale kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim, yarın hemen bakacağım, öyle ise çok sıcak olur zira yarı yarıya light süt kullanıyoruz
  • günlük süt= pastorize demektir zaten yani sütü kaynatarak oluşur yani normal sütcülerde satılan sütü alıp evde kaynatmak gibidir zaten bundan dolayı evde yoğurt falan yapabilirsiniz pastorize sütlerle ama uth sütlerle yapamazsınız cok uzun süre kaynatmanız gerek uthleri, uth sütler cok kısa sürede yüksek sıcaklıga cıkarılıp 4 sn gibi bir süre durup aniden soğutmayla oluşmaktadır bundan dolayı boru içerisinde olmaktaydı buda yanlış hatırlamıyorsam bundan kaynaklı ani ısınan süt ani soğurken bir miktar buhar suya dönüşmektedir ve süte karışmaktadır uthler bu şekilde satılıyor en sağlıklı süttür içerisindeki bakteri vs öldürmek için tabiki sütteki proteinleride kısmen azaltıyor bundan dolayı pastorize süt daha lezzetli gelmektedir :) sanırım uzun anlattım :D 1.25 tl ye bedava ki torku üreticiden soğuk sütü 1.40 kuruşa satın almaktadır :)

• Ben migrosun kampanyasindan almistim. Sutas ile karşılaştırırsam torku cok daha guzel tatli geldi bana. Ben begendim

• quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

quote:

Orijinalden alıntı: ekskiz

İsteyen istediğini desin, torku ürünleri harika

Yok yok, Bilal Erdoğanın cebine gidiyormuş para(Ne alakaysa). İçine işiyomuş bilal öyle söylediler.
  • Torku reklam filmi izleminizi tavsiye ederim.
    Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byosmanli -- 26 Mayıs 2015; 9:10:01 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.