Şimdi Ara

A101 Philips Type C kablo 1.2 mt 18tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
3
Favori
7.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A101 Philips Type C kablo 1.2 mt 18tl

hızlı şarjı da destekliyor. 30-35 den aşağı yok bunda. micro yazıyor ama type c olarak aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pirate1540 -- 9 Ocak 2022; 15:5:22 >

• Son zamanların yeni fason markası Philips, teknoloji olarak Korelilerle yarışamayacağını anladı herhalde TV'de bile 1-2 tane demirbaş modeli hariç gerisi çöpün çöpü... herkesin katıldığı furyaya katıldı, büyük ihtimalle Çin'de bir şirketle anlaşıp kendi markasını basarak klavye, fare, kablo vb 1 milyoncu misali her şeyi çıkarttırıyor. Kalitesiz demiyorum mutlaka ismine gölge düşürmemek için belli bir standartta yaptırıyordur fakat çok dikkatli olun eski Philips ile uzaktan yakından alakası bile yok...

• kardeş kabloyu 53 liraya almışsın farkında mısın

• pokemom P kullanıcısına yanıt

3 tane almış hocam 😂

• Yazın 10 TL ye aldım. Gerçekten iyi. Bulursanız kaçırmayın.
  • İki ucu da mi type-c
  • Forum1th kullanıcısına yanıt

A101 Philips Type C kablo 1.2 mt 18tl  sagolasin hocam sonradan aratınca gördüm internet magazasinda da ayni fiyatmis ama biraz kalitesiz geldi oyuzden almadim

• Geçen hafta 11,95e almıştım aynı ürünü, type-c ve micro ikiside aynı fiyattı
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt

yok hocam usbli.

• Son zamanların yeni fason markası Philips, teknoloji olarak Korelilerle yarışamayacağını anladı herhalde TV'de bile 1-2 tane demirbaş modeli hariç gerisi çöpün çöpü... herkesin katıldığı furyaya katıldı, büyük ihtimalle Çin'de bir şirketle anlaşıp kendi markasını basarak klavye, fare, kablo vb 1 milyoncu misali her şeyi çıkarttırıyor. Kalitesiz demiyorum mutlaka ismine gölge düşürmemek için belli bir standartta yaptırıyordur fakat çok dikkatli olun eski Philips ile uzaktan yakından alakası bile yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 9 Ocak 2022; 17:15:12 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum. Ben de tamamen aynı fikirdeyim. Elbette bir kalite seviyesi vardır ama eskisine göre düşük seviyede.

• Iki tane usb c almıştım. Kalite olarak orta. Milyoncu mali degil yani. Fiyatına göre oldukça iyi. Birincisi yaklasik bir senede gitti. İkinciye geçtim. 10;liraya almıştım a101 den

• Bende var bu güzel evet ama bimdekini tavsiye ederim 9.90a almıştım uçuyor kablo M. Originals marka
  • xiaomi marka telefonumun şarj kablosu yıprantı kopma noktasına geldi bu kablodan alsam işimi görür mü?

A101 Philips Type C kablo 1.2 mt 18tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usturlap -- 11 Ocak 2022; 0:29:35 >
  • Usturlap kullanıcısına yanıt

Görür niye görmesin.Paran varsa 2 tane al hatta.Bu paralara zaten markasız dandik yavaş kablolar var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 11 Ocak 2022; 3:44:58 >
  • Aktüel ürün mü, bölgesel mi acaba bilginiz var mı?

• 5-6 ay önce 10 tl idi bende almıştım ama kablo kıvrımlı bağlantı yeri, bükülme durumlarında işlevini kaybediyor. Bantla sabitleştirebilirsiniz.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Philips televizyon bölümünü Hollandalı bir şirkete satalı çok uzun zaman oldu hocam.

• Philips kendi Hollanda sirketi Çinli TP vision diye bir şirkete sattı 2012de tv markasini
  • ben aldım 1 sene sonra deforme olmadığı halde koptu şimdi 2.yi aldım 1 sene gitsin hızlı şarj etsin derseniz iyi bedava bu fiyata çin malı kablolardan iyi orjinalin 1 tık altı diyebilirim işinizi cok rahat görür

• bizim burada ki markette ve a101 uygulamasında yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.