Şimdi Ara

A101 Namet Hindi Füme 150gr 3.95 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.495
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kilosu 26.3 TLye geliyor. Markası düşünülünce dönerinde fiyatı iyi gibi. Kampanya 19 ekimde.

A101 Namet Hindi Füme 150gr 3.95 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 15 Ekim 2017; 17:25:45 >

• Mağazalarda paketi açılmamış halde var bir hafta önce 5 tane aldım ama elemana söyle, kaprisini çek falan sıkıntı
  • Burda füme 1 haftadır var ben baya beğendim normalde sevmiyorum bu tarz şeyleri.sonra gidip 2 tane daha aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az evvel gördüm, içindekilere bakınca bir sürü E gördüm, geri bıraktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rush10

Burda füme 1 haftadır var ben baya beğendim normalde sevmiyorum bu tarz şeyleri.sonra gidip 2 tane daha aldım

2 senedir var zaten mağazalarda ürün yeni değil fiyat indirime gitmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

Orijinalden alıntı: rush10

Burda füme 1 haftadır var ben baya beğendim normalde sevmiyorum bu tarz şeyleri.sonra gidip 2 tane daha aldım

2 senedir var zaten mağazalarda ürün yeni değil fiyat indirime gitmiş.

Ben de indirimde olduğu için şimdi aldım zaten??

• Bim'de de gördüm ben aynı fiyata bilginize.
  • Füme si tat olarak belli belirsiz, ıslaklık biraz fazla jambon gibi ama salam sosisten iyidir. Fiyat da güzel.

• Şarküteriden alıp makinede kestirdiğimiz fümelerle alakası yok.
  • migrosta klasik indirime giren iki üründen birisi 2 tane 200 gram 12 lira idi bazen namet giriyor bazende polonez ikisininde tadına baktım polonez biraz daha güzel şahsım adına

ankara çağdaş markette sık sık indirime giren ürün 20 lira üstü alışveriş yapanlara 2*200 gr 10.90 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanda

migrosta klasik indirime giren iki üründen birisi 2 tane 200 gram 12 lira idi bazen namet giriyor bazende polonez ikisininde tadına baktım polonez biraz daha güzel şahsım adına

ankara çağdaş markette sık sık indirime giren ürün 20 lira üstü alışveriş yapanlara 2*200 gr 10.90 tl

Şimdi o Migros'ta indirime giren ürün 13.90 oldu. Yani bu daha uyguna geliyor. Migros'ta 1+1 olsa bile.
  • a101 şubeleri canları isterse bu ürünleri ortaya çıkarıyor sanırım. kaç kere gittim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

Bim'de de gördüm ben aynı fiyata bilginize.

Bime yeni gelmiş 4.25 tl.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.