Şimdi Ara

A101 muhtelif indirimler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
60
Favori
57.362
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A101 kapıda uygulamasında bazen çok iyi indirimler oluyor.Gördüklerimi burada paylaşacağım.

A101  muhtelif indirimler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 4 Haziran 2023; 1:2:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• A101 onlinedan asla bir şey almam. Geçtiğimiz aylarda mucize indirim diyerek koltuk sattılar 2 saat stokta kaldı. Bir sürü vaktimi aldı satın aldım bir şeyler. Sonra fiyat hatası diyerek 24 saat sonra iptal ettiler. Thh'ye başvurdum a101 haklı bulundu. 2 saat stoktaydı, 24 saat iptal edilmedi. Günlerce o indirimli fiyattan "stokta yok" görünüyordu fiyat değiştirmediler. Reklamlarını yaptılar ama ürünleri de göndermediler. Alamayanlar "ucuza kaçırdık koltukları a101 iyi indirim yaptı" diye düşünüyordur. Asla a101'den bir şey almam.

evet 4 ay önce 215 den paylaşmış olduğum karlıdağ tereyağı 423 olmuş bulunmakta,

nasıl rahat mısınız yastık vereyim mi sırtınıza?

dörd ayda %100 yapmış bir emtiadan bahsetmekteyim tehlikenin farkında mısınız?

halen daha %40 yıllık faizle TL sini bankaya al bunu ye diye verenler olduğunu görüyorum aranızda üzülüyorum siz böyle yapınca.

beni sormayın ben naysdı bonus du ıvır zıvırla benim maliyetim 185 di zaten.

vera 5 lt aycicek yağı size verdiğimde bahsettiğim üzere 145 idi, aradan gecen 3 aylık sürecte %31 koydu üzerine,

an itibariyle 189,5 TL den işlem görmektedir.

halen daha alınabilir seviyelerde olup buradan kademeli alıma başlamak ilerleyen dönemde güzel getiri sağlayacaktır,

malda kal hayatta kal.

AGA zahirecilik iyi alışverişler diler

an itibariyle karlıdağ tereyağ 320 TL görünmektedir,

banka kart vs kombolarıyla 180 civarına mal etmenin huzuruyla bu mesajı yazmaktayım,

ben üstüme düşeni yaptım size dedim, alıp almamak sizin bileceğiniz konu,

teklif var ısrar yok.

(fiyat arttı, tereyağı kaçırdık, onu bırak sadede gel şimdi ne alak diyenler için aşağıdan okumaya devam ediniz,

yok benim işim var ben meşgul adamım 3 kuruş indirim için market market dolanamam diyorsan, yallah sıradaki konudan ilerle, kalabalık yapma. devir ekenomi devri )

neyse olmuşa çare yok, gelelim bir diğer yağa,

vera yağ 145 TL den satılmakta a101de 1 haftalığına, (1 fişte 1 adet alıma izin vermekte a101, bu indirim için koli koli stok yollanmış,

marketin tenha olduğu bir zamanda gidip kasiyere teker teker geçirtmeniz gerek)

5 lt ayçiçek yağı uzun zamandır 165 direncini kıramamakta 3 harfli ve pl ürünlerde,

dolayısıyla, çıkamayan iner yükselemeyen düşer mantığından hareketle 145 e yerleşti kısa süreliğine,

piyasayı takip edenler fark edecektir bim 149 yapmıştı 1-2 hafta önce onda da kart kombosuyla 130 dan kademeli alıma başlamıştım,

şu an itibariyle vera 5 lt 145 TL olup,

banka ön ödemeli kart istanbul kart gibi kombolarla maliyetimi 116 gibi bir rakama indirmiş bulunmaktayım. an itibariyle vera 5 lt yeteri kadar longlamış durumdayım.

zeytinyağının min 250 300 olduğu piyasada 116 TL 5 lt ayçiçek bedavadır, ilerleyen günlerde daha fazla zeytinyağından ayçiçeğe kayış yaşanma durumu söz konusu olabilir.

unutulmamalıdır ki yatayda seyreden piyasayı yakalayamayan mal kısa süre içinde ederine gelecektir,

bu nedenle vera 5 lt ayçiçek yağı radarıma girmiş olup alım yönünde tavsiye verebilirim.

AGA yatırım iyi günler diler.

Faize para yatırımak birilerinin acayip işine geliyor. Sanki faiz yüksek gibi algı oluşturuyorlar faizlerin %100 üstü taban olması lazım,

Düşük faizler sayesinde doları uçuarak , herşeyin fiyatını 10 a katladılar son 4 yılda sadece ,

Birine desen bak 10 kat fakirleştir şu ülkeyi nasıl yapacağını düşünür zor çünkü zoru başardı dış güçler yersen !!!!!

elindeki parayı faize yatıran net %50 zarar etmekte.
    faizi doları kontrol ettiğini zannediyorsun ama
    tereyağına patatese gayrimenkule otomobile ilişemiyorsun,
    parası olanın daha çok para kazandığı,
    olmayanın ise daha çok para kaybettiği bir cenderenin içerisindeyiz,
    hepimize geçmiş olsun.
  • A101 onlinedan asla bir şey almam. Geçtiğimiz aylarda mucize indirim diyerek koltuk sattılar 2 saat stokta kaldı. Bir sürü vaktimi aldı satın aldım bir şeyler. Sonra fiyat hatası diyerek 24 saat sonra iptal ettiler. Thh'ye başvurdum a101 haklı bulundu. 2 saat stoktaydı, 24 saat iptal edilmedi. Günlerce o indirimli fiyattan "stokta yok" görünüyordu fiyat değiştirmediler. Reklamlarını yaptılar ama ürünleri de göndermediler. Alamayanlar "ucuza kaçırdık koltukları a101 iyi indirim yaptı" diye düşünüyordur. Asla a101'den bir şey almam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Nakahella kullanıcısına yanıt

Hocam zaten konu sahibi de A101 Kapıda uygulamasındaki fırsatları paylaşmak için konu açmış. A101'in kendi web sitesindeki fırsatları değil. Ben de A101.com.tr'de yaşadığım maduriyeti başka hiçbir sitede yaşamadım. Şimdi uzun uzadıya anlatırım da konunun amacından sapmayalım.

A101 Kapıda çok başarılı bir Sanal Alışveriş platformu sayılmaz, hele Migros Sanal Market'e kıyasla çok fark var. Sorun yaşayanların yorumlarını çok okudum ama ben pek sorun yaşamadım. Hatta genellikle ayın 15'inden sonra tüm siparişlerinizde teslimat ücreti almıyorlar ve siparişleriniz eğer gün içinde aldıysanız birkaç saat içinde elinizde oluyor. Ben şimdiye kadar bir sorun yaşadım ve durumu Müşteri Hizmetleri'ne bildirdim. Kendisi yanlış gelen ürünü iade edip ekstradan kupon verdi.

Edit: A101 Kapıda'da ara ara delist, neredeyse bedava sayıiabilecek ürünler olabiliyor. Bence oldukça faydalı bir konu olacaktır. Konu için teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşünenadam07 -- 12 Eylül 2022; 23:49:37 >

• A101  muhtelif indirimler

• Nakahella kullanıcısına yanıt

Çok da büyük bir problem değil dediğiniz. Amazonda bile benzer şeyler olabiliyor. Televizyon aldım amazondan. 1 ay boyunca göndermediler. 1 ay sonra televizyonu temin edemiyoruz diye siparişi iptal ettiler. Satıcı amazonun kendisiydi. Yani her sitede oluyor böyle şeyler. Ki sizin örnekte sadece 1 gün sonra iptal etmişler. Bu yüzden asla o siteden alışveriş yapmayacak olsak alışveriş yapacak site bulamayız.

• QRX kullanıcısına yanıt

Arkadaşın sinirlendiği nokta muhtemelen sırf reklam için tutarı saatlerce düşük gösterip reklam yapmaları. Ben göndermezler zaten diye almamıştım.

• Oyuncağın fiyatı çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 13 Eylül 2022; 13:21:19 >

• a101 iyi de sadece kredi kartı kabul etmesi kullandırtmıyor... Bu arada geçenlerde c25y telefon aldım gayet memnunum hem hizmetten hem telefondan (merak edenler için Samsung a23 ile kamera çentiğine kadar neredeyse aynı)

• 5 kilo Türk şeker 85 lira A101  muhtelif indirimler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kömür parasına mangal

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Bilinçli bir durumdu yani, 2 saat kadar stokta göründü ben aldım arkadaşım 1 saat sonra aldı. Herkesinki iptal oldu ama fiyatı da değiştirmediler, o fiyattan günlerce stokta yok şeklinde kaldı. Düzeltmediler. Bu çakallığı yapan firmadan alışveriş yapmam. Hata yapsa sorun olmazdı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Fıstıklı çikolatanın, fındıklı olanıda var 30 Gr olması lazım.Kasaya yakın raflarda oluyor.

• Bu bakliyat bölümünde satılmıyor.Genelde 500grlık ürünlerin olduğu farklı bir stand var,orada bulunuyor.

• Adresinizi ekleyip, ayrıca size gösterilen stoğun hangi mağazanın olduğunu bilirseniz çok iyi çünkü anladığım kadarıyla bazı ürün indirimleri başka mağazada olmuyor. aynı gün içinde aynı ürün farklı fiyattaydı kapıda ve kapıdası olmayan mağazada.

bunları bilmem ama bu tarz satıştan kalkıp mağazalarda fiyatı artmadan kalan ürünlerde alınca iptal ediyorlar çünkü ürün mağazada olmuyor ama stokta görünüyor farklı sebeplerle. belki de gerçekten mağazada var ama bu ürünler normal reyon ürünü olmadığı için ve çok az sayıda olduğu için bulunamıyor, iptal ediliyor. ama yine de bazen a101 kapıdada fiyatları kontrol edip mağazadan almak iyi oluyor bazı ucuz ürünleri çünkü mağazada fiyatı hiç yazmayan ürünler oluyor, onların aslında ucuz kalmış delist olduğunu kapıda uygulamasından fiyatını görünce anlıyorsunuz. çok ucuza bir çok şey aldım bu şekilde kontrol ederek.

şunu da ekleyeyim, mağaza etiketleri problemli olduğu veya eksik olduğu için kapıdadan bakınca aslında indirim olan ama mağazada indirimsiz fiyatı yazdığı için atladığınız bir sürü şey oluyor. örn. bunu yazdığım sırada gördüğüm indirimler 3'lü etimek 15.75, 400gr tuzlu fıstık 13.50 gibi gibi. geçen 200gr aldiva kekler 5.5tu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi in watermelon sugar -- 14 Eylül 2022; 23:51:35 >

• Paylaşım için teşekkürler

• A101  muhtelif indirimler

A101 sitesinde 699 kapıda uygulamasında 399 ihtiyacı olan kaçırmasın

• KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt
    Sac oldugundan ömrü çok uzun olmuyor bunların

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni üyelikle ilk siparişim olacak herhangi bir kod var mı yararlanabileceğimiz?

• 450 Gr poşet mısırlar 23.5 lira.
    Bunların süzme ağırlıkları nedir bilmiyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.