Şimdi Ara

A101 hometech tablet pc 2si birarada 449 tl (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
28
Favori
35.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir yildan fazla suredir 7 inch windows tablet sahibiyim. Su anda windows 10 masaüstü surumu yuklu.

Windows tabletle ne yapilir? Ne işe yarar size yardimci olayim.

Windows tablet ile hiçbir şey yapilmaz. Hiçbir işe yaramaz. Çöptür. Amaçsizdir. Paraniz boşa gitmistir. Yaziktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ürünü aldım. Pek çok yorum yapmış arkadaşlar ama ben yeni almayı düşünen arkadaşlar için doyurucu bulmadım. Normalde bu kadar az yorum varken ürün almazdım ama fiyatın uygunluğu sebebiyle aldım.

Öncelikle cihazın ekran dönme probleminden bahsedilmiş. Cihaz tablet modunda iken ekran dönüyor. Eğer bilgisayar modunda ise ekran dönmüyor. Bu mod klavye takılınca kendiliğinden aktif oluyor.
    Bir arkadaş ekranın ve sanırım touchpad'in dokunurken rahatsız edici olduğundan bahsetmiş. İkisinde de koruyucu film olduğu için hareket kolay değil ve işkenceye dönüyor, çıkartın gitsin. Bu bir problem değil yani.

Cihaza gelince, ekranı beni tatmin etti desem yalan olur, ama fiyatına ve fonksiyonlarına göre değerlendirmek gerekir. Cihazı çok az kullandım, yaklaşık 3 saat boyunca internetten video ve diğer işlerle ilgilendi kardeşim. Hiç donma olmadığını söyledi, basit windows programları kullanılabilir. Ben hemen chrome ve maxthon tarayıcı kurdum, donmadan çalışıyorlar.
    Malzeme kalitesi iyi, öyle 200-300 liralık tabletlerdeki gibi bir plastik yapısı yok, daha kaliteli duruyor.

Cihazın en en en kötü yanına geleyim, hayal kırıklığına uğrattı beni resmen. Sesi çok az arkadaşlar cihazın. Birileri etrafta konuşuyorken dahi çıkan sesi net anlamak pek mümkün değil. Ben derhal windows için ekstra ses arttırma programı olup olmadığına bakacağım, olmazsa ufak bir bluetooth hoparlör alacağım.

Fiyatına göre alınır mı? Kesinlikle alınır. En kötü laptopun neredeyse 1000 lira olduğu, 3-5 ay sonra donması sebebiyle kullanılamayacak hale gelen android tabletlerin yanında bal gibide alınır. Uzak durun diyen arkadaşların garanti konusunda endişesi olabilir, ona bir şey diyemem. Ama bu fiyata bu ürün alınır. Alınmaz diyen aynı fiyata alternatifini gösterebilir.

• Bir Rind kullanıcısına yanıt
    quote:

Bir arkadaş ekranın ve sanırım touchpad'in dokunurken rahatsız edici olduğundan bahsetmiş. İkisinde de koruyucu film olduğu için hareket kolay değil ve işkenceye dönüyor, çıkartın gitsin. Bu bir problem değil yani.

Touchpad'de koruyucu film var tamam ama ekrandaki koruyucu filmi göremedim hocam (pek tırnaklamadım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 25 Aralık 2015; 6:48:19 >

• arkadaşlar bu normal windows mu çalıştırıyor yani

bilgisayarımızdaki oyun ve programları çalıştırabilir miyiz ?
  • Dun wlim gitti gitti geldi. En sonunda vazgectim.

Fiyati iyi amenna ama cihaz dayanikli degil gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Bir yildan fazla suredir 7 inch windows tablet sahibiyim. Su anda windows 10 masaüstü surumu yuklu.

Windows tablet ile hiçbir şey yapilmaz. Hiçbir işe yaramaz. Çöptür. Amaçsizdir. Paraniz boşa gitmistir. Yaziktir.

Aynen budur. Ne windowsta yapilan isler icin yeterli guc sunar ne de yaptigi ise gore ucuz kalir. Ben sahsen windows tableti 1 senedir kullanan ve 4 gb modelleri iple ceken biri olarak hala 4gb modellerin gelmemesi. Atom islemcilerle yeni nesil dusuk voltaj islemciler arasinda ucurum duzeyinde performans farki olmasi vb. Sebeplerle 500 tl gibi bir rakamin bosa gittigini dusunenlerdenim. Laptop yerine kullanilabilecek guce erisene kadar da bu atom mimarisini kendi haline biraktim.

• Windows tablet te kullanmadım androidde bu kadar cihazı kötülemenin mantığı ne. Bu cihazı almayı düşünüyordum ama maddi olarak beni zorlıcağından dolayı alamadım. Alsamda film izleyip internete girip ufak tefek oyunlar oynıcaktım. Alanların çoğuda bu işlemleri yapacaktır eminim. Kimsenin dünyanın en iyi bilgisayarının performansını beklediği yok bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Touchpad'de koruyucu film var tamam ama ekrandaki koruyucu filmi göremedim hocam (pek tırnaklamadım)

Var hocam, olmasaydı öyle ekrana sahip bir cihazı kullanamazdım herhalde. Film rezalet ama bir süre takılı kalacak bende, alternatif bulunca çıkarıp atmak lazım, görüntüyü etkiliyor bile olabilir şu haliyle, tabi çok düşük ihtimal ama olabilir.

Geniş bir zamanda bakarız inceleme işine, dün kullanamadım, bugün de akşama kadar iş güç yine bakamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bir Rind

quote:

quote:

Var hocam, olmasaydı öyle ekrana sahip bir cihazı kullanamazdım herhalde. Film rezalet ama bir süre takılı kalacak bende, alternatif bulunca çıkarıp atmak lazım, görüntüyü etkiliyor bile olabilir şu haliyle, tabi çok düşük ihtimal ama olabilir.

Geniş bir zamanda bakarız inceleme işine, dün kullanamadım, bugün de akşama kadar iş güç yine bakamam.

Hocam uygun bir kılıf varmıdır cihaz çok ince evde bile taşımakta zorlanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: chetyner

Windows tablet te kullanmadım androidde bu kadar cihazı kötülemenin mantığı ne. Bu cihazı almayı düşünüyordum ama maddi olarak beni zorlıcağından dolayı alamadım. Alsamda film izleyip internete girip ufak tefek oyunlar oynıcaktım. Alanların çoğuda bu işlemleri yapacaktır eminim. Kimsenin dünyanın en iyi bilgisayarının performansını beklediği yok bence.

en güzel yorumu bu arkadaş yapmış. ne bekliyorsunuz ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

quote:

quote:

quote:

Hocam uygun bir kılıf varmıdır cihaz çok ince evde bile taşımakta zorlanıyorum.

Ben bakındım biraz ama bulamadım, bilgisayar olarak geçiyor, genelde bilgisayarların da kılıfı olmaz zaten. Ancak 10" klavyeli tablet kılıfları oluyor, deneyerek ondan uydurulabilir ama sanmıyorum kullanışlı olacağını. Sorun incelikse, sorun değil. Kesin alışırsınız üç beş güne. Bunun da zevki ayrı bence

• quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Bir yildan fazla suredir 7 inch windows tablet sahibiyim. Su anda windows 10 masaüstü surumu yuklu.

Windows tablet hakkında söyledikleriniz malesef doğru
    Bende windows 8.1 8" tablet var bir köşede bekliyor.
  • Alete FM2016 yı kurdum Touch Mode da 4 lig açtım oyunun hızı gayet iyi. bunun için almayı düşünenler varsa alabilir
  • Arkadaşlar şu beğenmediğiniz, kötüleyip durduğunuz, atıl durumda olan Windowslu tabletlerinizden bir tane verinde işim görülsün ya o kadar şikayetçiyseniz.

• Arkadaşlar elimde 10.1 inç tabletler için kaliteli klavyeli kılıf var klavye türkçe tuş dizilimi ezik büzük değil standart boyutlarda hem de..kendimde kullanıyorum..

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=109985998

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun süre ipad android windows tablet kullandım normalde apple düşmanı olmama rağmen tablette maddi sıkıntı yoksa ipad her zaman daha önde bence. hem android hem windows kurulu tabletimde bile daha çok android kullanıyordum.alınırken planlaandığı gibi laptop keyfi vermiyor.hatta ilk win tabletim i5 işlemcili olmasına rağmen yinede laptobu çok daha fazla kullanıyordum.
  • dün aldım daha paketini açmadım kapalı jelatinli paketli şeklinde duruyor, adıma faturalı isteyen varsa satabilirim aldığım fiyattan.
    evimde powerbook,macbookpro,acer ve dell notebooklar var birde ipad ve samsung galaxy tab 4 10." aç gözlülüğümden aldım açsamda eminimki köşede çürüyecek almak isteyip kaçıran varsa bana ulaşsın.
  • Herkesin kullanma amacı farklı. Göreceli bir ürün.
    Ben bilgisyarın başında oturmamak için, içerde dizi izlerken ayaklarımı uzatırken word-excel işlemlerimi yapmak, internette surf yapmak, CM 01/02 oynamak, gerekirse FM 2008 oynamak için aldım.
    Yani masaüstümde yaptığım işleri yapmak için aldım. Şu ana kadar memnunum klavyesini kullanmıyorum umrumda bile değil.
  • quote:

Arkadaşlar ürünü aldım. Pek çok yorum yapmış arkadaşlar ama ben yeni almayı düşünen arkadaşlar için doyurucu bulmadım. Normalde bu kadar az yorum varken ürün almazdım ama fiyatın uygunluğu sebebiyle aldım.

Öncelikle cihazın ekran dönme probleminden bahsedilmiş. Cihaz tablet modunda iken ekran dönüyor. Eğer bilgisayar modunda ise ekran dönmüyor. Bu mod klavye takılınca kendiliğinden aktif oluyor.

Cihaza gelince, ekranı beni tatmin etti desem yalan olur, ama fiyatına ve fonksiyonlarına göre değerlendirmek gerekir. Cihazı çok az kullandım, yaklaşık 3 saat boyunca internetten video ve diğer işlerle ilgilendi kardeşim. Hiç donma olmadığını söyledi, basit windows programları kullanılabilir. Ben hemen chrome ve maxthon tarayıcı kurdum, donmadan çalışıyorlar.
    Malzeme kalitesi iyi, öyle 200-300 liralık tabletlerdeki gibi bir plastik yapısı yok, daha kaliteli duruyor.

Cihazın en en en kötü yanına geleyim, hayal kırıklığına uğrattı beni resmen. Sesi çok az arkadaşlar cihazın. Birileri etrafta konuşuyorken dahi çıkan sesi net anlamak pek mümkün değil. Ben derhal windows için ekstra ses arttırma programı olup olmadığına bakacağım, olmazsa ufak bir bluetooth hoparlör alacağım.

Fiyatına göre alınır mı? Kesinlikle alınır. En kötü laptopun neredeyse 1000 lira olduğu, 3-5 ay sonra donması sebebiyle kullanılamayacak hale gelen android tabletlerin yanında bal gibide alınır. Uzak durun diyen arkadaşların garanti konusunda endişesi olabilir, ona bir şey diyemem. Ama bu fiyata bu ürün alınır. Alınmaz diyen aynı fiyata alternatifini gösterebilir.

altına imzamı atarım doğru tespitler

• quote:

Arkadaşlar ürünü aldım. Pek çok yorum yapmış arkadaşlar ama ben yeni almayı düşünen arkadaşlar için doyurucu bulmadım. Normalde bu kadar az yorum varken ürün almazdım ama fiyatın uygunluğu sebebiyle aldım.

Ses için bunu kur:http://sourceforge.net/projects/equalizerapo/ daha sonra bu linktekini oradaki açıklamalara göre içine athttp://sourceforge.net/projects/peace-equalizer-apo-extension/?source=recommended

Güzel bir equalizer programı ben de kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.