Şimdi Ara

A101 finish hepsi bir arada indirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ürünü trendyoldan 8-10 yıllık stok yaptım inşallah bozulmaz
  • 100 lusu marketlerde 60 70 satiliyor almak mantikli 50 liraya gelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin1fb

Bu ürünü trendyoldan 8-10 yıllık stok yaptım inşallah bozulmaz
    Fairy 'de 18 ay içinde tüketiniz diyor. Bu tip ürünler çok uzun süreli dayanıklı olmaz. Bence fazla tutmayın elinizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

Fairy 'de 18 ay içinde tüketiniz diyor. Bu tip ürünler çok uzun süreli dayanıklı olmaz. Bence fazla tutmayın elinizde

Alıntıları Göster
    Raf omru 24 aydir bunlarin 2 senedede tuketirsiniz heralde 😀

• Bu markanın 101'lisini 47 liraya almıştım A101'den. Bunun farkı nedir peki benim aldığımdan?

• Hypericum kullanıcısına yanıt
    Ben bir paketi 2.5 yıl beklettim birşey olmadı ama toz kısmında değişimler olmuştu biraz fairy için

• a101'den classic olanını almıştım 101 tabletlik, bulaşıklar bulanık kalıyor. şikayetvar sitesinde de benzer şikayetler bulunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironblood

a101'den classic olanını almıştım 101 tabletlik, bulaşıklar bulanık kalıyor. şikayetvar sitesinde de benzer şikayetler bulunuyor.
    Classic için parlatıcı falan da eklemek lazım biraz çöp hocam ben de valide hanımlar almış diye mecbur kullanıyorum atılmasın diye ama parlatıcısıyla düzgün tuzuyla eh ediyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eskiaçıksarıdesene

Bu markanın 101'lisini 47 liraya almıştım A101'den. Bunun farkı nedir peki benim aldığımdan?
    Hocam bu ürün ayrıca tuz ve parlatıcı iceriyor clasic için çok doldurursaniz makinayi kalinti birakabiliyor

• crashserkan kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler. Evdekiler de benzer şeyleri söylemişti. Birdaha almamak lazım classic olanını..

• classic i çıkarmaları hata bence

classic
    hepsi birarada
    hepsi birarada max
    quantun

kişilerin yorumlarına pek takılmayın, kendiniz alıp deneyin, her makine aynı değildir, yanlış program seçerek yıkayan olur
    çok kirli bulaşıklar için yanlış tablet kullanan olur, o yüzden yanıltıcı olur,
    bir arkadaşıma sormuştum "finish aldık hiç güzel yıkamıyo hanım beğenmedi" demişti, ama ben alıp deneyince anladım olayı
    muhtemelen classic olanı aldılar zaten indirimdeyken almışlardı, bayat ve işlevini yitirmiş ürünler olabilir. neyse....

şu tabloda ne alacağınıza karar verebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLCplayer -- 22 Ocak 2020; 17:52:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: VLCplayer

classic i çıkarmaları hata bence

classic
    hepsi birarada
    hepsi birarada max
    quantun

kişilerin yorumlarına pek takılmayın, kendiniz alıp deneyin, her makine aynı değildir, yanlış program seçerek yıkayan olur
    çok kirli bulaşıklar için yanlış tablet kullanan olur, o yüzden yanıltıcı olur,
    bir arkadaşıma sormuştum "finish aldık hiç güzel yıkamıyo hanım beğenmedi" demişti, ama ben alıp deneyince anladım olayı
    muhtemelen classic olanı aldılar zaten indirimdeyken almışlardı, bayat ve işlevini yitirmiş ürünler olabilir. neyse....

şu tabloda ne alacağınıza karar verebilirsiniz

Fairy platinum ve finish Quantum da makineye parlatıcı ve tuz koymaya gerek var mı? Ben quantum kullanıyorum ama parlatıcı da koyuyorum makineye bu üründe gerek yok mu yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Azstek kullanıcısına yanıt
    o tabloya baktığımızda quantuma parlatıcı gerekmiyor sanırım, çelik parlatma gücü demiş bide cam koruma
    .
    tuzu tam bilmiyorum ben migrostan migros marka aldım onda tuz gerektirmez diyordu yanılmıyorsan.
    kullanırken bu konuda bir eksiklik duyarsanız parlatıcı alıp kullanmaya öyle devam edebilirsiniz.
    kutular üst katta net bir şeyler söyleyemem burda olsa hemen sağını solunu okuyup söylerdim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLCplayer -- 22 Ocak 2020; 20:18:14 >
  • classic kullanıyorum, bulaşıklar fıstık gibi çıkıyor, parıl parıl parlıyorlar bardaklar kaşıklar.. demek ki marifet, biraz da makinede..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Fairy platinum ve finish Quantum da makineye parlatıcı ve tuz koymaya gerek var mı? Ben quantum kullanıyorum ama parlatıcı da koyuyorum makineye bu üründe gerek yok mu yani?

Alıntıları Göster
    Platinum ve Quantum'da parlatıcıya gerek yok da tuz her daim suyun direncini kırmak için gerekli.
  • 5 aydır beklettiğim finiş quantum bozuldu. makinede parçalanmıyor ve bulaşıkları berbat ediyor artık. geri kalanı attım ve konudakinden aldım . pırıl pırıl . çok stoklamamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Platinum ve Quantum'da parlatıcıya gerek yok da tuz her daim suyun direncini kırmak için gerekli.

Alıntıları Göster
    Hadi be desene senelerdir boş yere parlatıcı koymuşum. Neyse artık koymam Sağolun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.