Şimdi Ara

A101 de Bu Perşembe Elektrikli Araç Var! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Mağaza dan olur büyük ihtimalle hocam
  • Tescil plaka oluyormu buna ?
  • texmo kullanıcısına yanıt
    Aracın arka kısmına plaka takılıyor evet, ön kısma plaka verilmiyor.
  • Gittim kasiyer ile görüştüm, mağaza dan sipariş verilebiliyor imiş, eve geliyormuş ücreti mağaza da ödüyormuşuz, belki göstermelik mağaza önüne getirirler diye gittim ama yoktu.
  • Yokizm58 kullanıcısına yanıt

Alamadım hocam :(. Saat 9 da mağaza açılışında ilk ben girdim. İşlem için müdür geldi nasıl oluyorsa stokta yok dedi. Ardından başka bir A101 e gittim. 9. 20 de oradaydım ordakilerde işlem yapmak için epey uğraştı ama sonuç alamadık. Sonra bir kaç A101 e gittim ama yine olmadı. Derken saat 6 gibi bir arkadaşım aradı ve A101 den arabayı aldığını söyledi. Dedim ki ben o kadar uğraştım alamadım sen nasıl aldın dedim, dedi ki saat 8 de gittim A101 e araba almak istiyorum dedim içeri aldılar beni 8 çeyrekte arabanın ödemesini yaptım aldım dedi. Tabi ben şok oldum. Nasıl olurda mağaza 9 da açılırken saat 8 de satış yaparlar ki dedim, dedi ki tanıdık olunca hallettiler dedi. Bu nasıl etik nasıl ahlaktır??? Nerdeyse 2 gündür almaya çalışıyorum. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın bunları. Çok gücüme gitti, çok üzüldüm :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTheXx -- 22 Mart 2024; 1:4:59 >
  • xTheXx X kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam, söylenecek çok söz var da öyleleri için, neyse anladınız siz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yokizm58

Geçmiş olsun hocam, söylenecek çok söz var da öyleleri için, neyse anladınız siz

Maalesef hocam maalesef :( çok üzüldüm gerçekten. Hak yemek bu kadar kolay olmamalı. Kabullenemiyorum ama elimden de birşey gelmiyor ya sinirim bana zarar veriyor artık. Yazıklar olsun! :(

Moralinizi bozmayın hocam, ikinci el ilan sitelerine bakın Regal Raptor falan var, hem de daha uygun fiyata bulabilirsiniz, tasarımı buna göre çirkin ama oda aynı görevi görüyor, 3 kişilik oda tıpkı bu araç gibi.

Sağolun desteğiniz için hocam. Ona baktım ama eşim beğenmedi :(. Kuba City var ona bakıyorum şuan ama fiyat 250000 TL bandında. Almak ve almamak arasında gidip geliyorum.

Uygun bulduğunuzu almaya bakın, hatta pazarlıkta yapmaya çalışın hocam.

En son neyi var neyi yok araştırır ve öyle alırsınız.

Anladım, haklısınız hocam. Sanırım bu hafta komple araştırma ile geçecek. Bakalım artık nasip. Şeytan diyor bas parayı Citroen Ami al uğraşma hiç ama o kadar para verip almaya gerek var mı ondan da emin olamadım maalesef. Hayırlısı artık.,,

Çok araç var hocam böyle araştırın bence de, fiyatları da birbirine yakın çoğu modelin
  • Acaba alan oldu mu?
  • Çocuğuna akülü araba alacağına bunu al oynasın...

• Volta markasından bırak elektrikli araba almayı kulak çöpü bile almam
  • Kaygerya kullanıcısına yanıt

Bence de. Hızı martı scooterlarından hallice. Boyut desen yanından kamyon geçse savrulur. Daha oturaklı ve hızlı bir şeylere para vermek daha mantıklı.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.