Şimdi Ara

A101 7 Mayıs- Seg 48'' Led Tv 1200 Ve Daha Fazlası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
5
Favori
8.203
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seg alınmaz iş yerinde monitör olarak kullanıyorum memnun değilim.. Ucuz etin yahnisi hesabı.. Üstüne biraz daha koy indirim den güzel bişeyler bulabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taplet konusunda bilgisi olan var mı? 8" windows taplete göre fiyatı gayet uygun. hdmi varsa yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Tableti alsam klavye takıp kullanabilir miyim?(Hani şu kılıf olarak da kullanılan klavyelerden)

neden olmasın, uygun boyutta kılıf alırsanız kkullanabilirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: hannibal

Tabletin gideri var mı? Hdmi çıkışı varmıdır?

hdmi galiba yok.. olsa bile hdmi dan tv vs. nereye bağlayıp nasil bir performans bekliyor sunuz? tablet sonucta bu

• Sata sata bitiremedi su tvyi

• Çatal Kaşık Bıçak iyi geliyor ama takım oluşturacağım dersen fiyat çok yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Tableti alsam klavye takıp kullanabilir miyim?(Hani şu kılıf olarak da kullanılan klavyelerden)

neden olmasın, uygun boyutta kılıf alırsanız kkullanabilirsiniz..

Tesekkur ederim. Peki tablet hakkında yorum nedir? Office programlarını duzgun calıstırabilecek bir sey mi bu? Yoksa çöp mü?

• 50" toshiba 1399 tl iken (indirimsiz çeksiz puansız vs )
    seg e bu kadar para verilmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbaday

bende 7 ay once aldım tvyi 8 aylık taksitleri yeni bitecek tvden memnunum ama sadece ufak ama mide bulandıran bir sorunu var şehir değiştirdigim icin gösteremedim tvyi servisine sorun ise haftada 1 kere yada 15 günde 1 televizyon kumandasından açılmıyor aldugumdan beri bu sorun devam ediyor televizyonu fişden çıkartıp yeniden takınca düzeliyor 7 aydır bu şekilde kullanıyorum toplam 10-15 defa bu sorun oldu düzeldigi icin gostermemiltim kaldıki faturayıda kaybettim sanırım zaten bu yuzden garanti dışı oldu

Aynı sorunu ben de yaşıyorum acaba yazılımsal olabilir mi? Hiç yazilim guncellemesi yaptiniz mi? Ben simdi ki yazilimi kullanmadan once sorun yok gibiydi. İyice canimi sikmaya basladi bu durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: rosmisal

geçen sene A101 den 40'' ekranı olan modelden almıştım,televizyonu ayda bir izlememe rağmen geçen ay bozulmuştu,servisi çağırdım hata sizdeyse bakma parası alırız dedi vestel servisi,servisin müdürü tanıdıktı para vermedim,tv nin beyni çökmüş bana dedikleri buydu yapmaya para vermedim,alıp götürüp tekrardan yapıp getirdiler ama yine bozulacak hissi var içimde,evde 5 yıllığa yakın samsung lcd tv var bir kez bile arıza vermedi her zaman açık olmasına rağmen ve arada ses ve kalite farkı var,şimdi olsam almam SEG marka,üstüne biraz daha koyup samsung alırım

Bende gittim axen aldim ayni bu sekilde boyut ve ozelliklere kanarak tv ye 3 saat tahammul edemedim kasasi cok dandik ustune bir ses sistemi koymuslar ses kisikken ugultu ses acikcen caz cuz patlamalar yapiyordu aninda gidip iade ettim.Hayatimda verdigim en iyi kararlardan biriydi.

• servis gelmeden hata sizdeyse para alırız der,kuruluma para isterler vs..vs..vestel ve ekibi seg,nexon vs..arkadaşları uzak olsun...

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    Ben en büyük kazığı LG den yedim. Duvarda asili şekilde bozulan TV yi kullanıcı hatası dediler. 1300 lira çöp oldu.

• Kabuska kullanıcısına yanıt
    Cihaz ile ilgili hiçbir veri yok. Hometech'in sitesinde de benzer bir ürün var fakat o da 7 inç (LİNK). Fakat muhtemelen Intel 3735G işlemcisi, 1 GB belleği var. Çözünürlükte iyi. Office sorun olacağını zannetmiyorum. 189 TL'ye çok iyi bir ürün. Benzer fiyata yukarıda bahsettiğim ürün satıldı. 7" ve 1024*600 çözünürlüğü vardı. Kaçırmayın derim.
  • tv nin kasası nexonla aynı içini bilmem tabi. bende 2-3 ay önce 40'' aldım şu anda memnunum sadece monitör olarak kullanıyorum tv yi xbox ve laptop bağlı tv olarak sadece denemek için kullandım. hd kalitesi iyi kanal geçişleri fena değil. digiturk ve dsmart kurulumu yapılıyor vs. vs. asıl olay şu ki tv 50 hz. kitapçıktada 50 yazıyor tv nin arka etiketinde de. ayarlardan max. 60 hz yapılıyor. yazılım kısmını bilmem. daha önce 50 hz ve 400 hz tv kullandım. bu cihaz ne 50 kadar kötü ne de 400 kadar iyi. iş görürmü derseniz görür ama bu fiyatlara lg toshiba falan bakılabilir. ben alırken en ucuzunu almış olmak için aldım beklentim çok büyük değildi axen falan baktım bu daha kaliteli geldi (ki daha kaliteli) bunu aldım. servise hiç işim düşmediği için yorum yapamıyorum ama cihaz kesinlikle çöp değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soul741

Cihaz ile ilgili hiçbir veri yok. Hometech'in sitesinde de benzer bir ürün var fakat o da 7 inç (LİNK). Fakat muhtemelen Intel 3735G işlemcisi, 1 GB belleği var. Çözünürlükte iyi. Office sorun olacağını zannetmiyorum. 189 TL'ye çok iyi bir ürün. Benzer fiyata yukarıda bahsettiğim ürün satıldı. 7" ve 1024*600 çözünürlüğü vardı. Kaçırmayın derim.

O zaman gidip bakalım 7 Mayıs'ta. Dedigim gibi ofis islerini gorse yeter. Yanımda 4 kiloluk laptop tasımaktan her turlu iyidir.

Tesekkur ederim

• Mr xXx kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• etomon kullanıcısına yanıt
    geçen yaz seg tv aldım 39 inç 799 tl ye full hd şimdiye kadar hiçbir sorununu görmedim tv nin özelliklerine bakarak alınız lütfen led ve parlaklık degeri çözünürlüğü ve hc si önemli darbe gelmedikçe 5-6 yıl götürecegini umuyorum
  • sefinho kullanıcısına yanıt
    Haftaya alacağım seg tvyi. LG servisi TV yerinden bile oynatmamamıza ,silmeyi bile korkarak yapmamıza rağmen darbe almış diyor.

• bbaday kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun benimkinde de var. fişten çıkarıp takmak gerekiyor. BEnim de başıma geldi 10 kere falan. Demekki bütün seri de var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.