Şimdi Ara

A101 7 Mayıs- Seg 48'' Led Tv 1200 Ve Daha Fazlası (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
5
Favori
8.203
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Bu Tvyi 2014 eylül ayından beri kullanmaktayım suana kadar bi yamuğunu görmedim görüntü kalitesi mükemmel kanal gecisleri insanı rahatsız edecek derecede yavas degıl smart tv si yavas ama hertürlü 1080p film izleyebilirsiniz dlna özelliği sayesinde android yada ios telinizden direk kablosuz video aktarabilirsiniz cok memnunum tavsiye ederim
  • Arkadaşlar kesin emin değilim ama bu seg daha önce gelen segle aynı değil.geçen sene geleninden bende almıştım.onun açıklamasında slim tv yazıyordu bunda yazmıyor.Ayrıca benim aldığımın kutusu siyah renkte janjanlı bi karton kutuydu bunun kutusu normal koli kartonu gibiydi arada farklılıklar var bence, almadan önce iyice kontrol edip bakın derim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 Mayıs kataloğunu nerede buldunuz sitesinde yok?10 gün önceden görülebiliyor mu bunlar? bende oraya bakayım bundan sonra
  • arkadaşlar kamp malzemesi sattı mı a101 yakınlarda ? kamp sandalyesi almayı düşünüyorum kaçırdım mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Arkadaşlar kesin emin değilim ama bu seg daha önce gelen segle aynı değil.geçen sene geleninden bende almıştım.onun açıklamasında slim tv yazıyordu bunda yazmıyor.Ayrıca benim aldığımın kutusu siyah renkte janjanlı bi karton kutuydu bunun kutusu normal koli kartonu gibiydi arada farklılıklar var bence, almadan önce iyice kontrol edip bakın derim..

30 ekim 2014 a101 inserti buydu.
     A101 7 Mayıs- Seg 48'' Led Tv 1200 Ve Daha Fazlası

Kasada farklilik var gibi ve arkadasin dedigi gibi eski ilanda slim ifadesi var.

• sedna03 S kullanıcısına yanıt
    Sadece biri paylaşmış oradan aldım resimleri sonra diğer sitelerde burada ki konudan almış resimleri.

• tablet iyi gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weisanstein

quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

bende anneme tablet almayi dusunuyorum pek bir bilgim yok annem internete girmek icin kullanacak cok fazla bilgim olmadigi icin soruyorum sadece wifi uzerinden mi calisir yoksa sim kart takilarak ta kullanilirmi birde bu markayi tavsiye edermisiniz

Bu cihazda 3G özelliği yok. WIFI üzerinden bağlanacaksınız. Hometech genelde A101'e ürünleri gelen marka. Uydu alıcıları vs iyi eleştiriler alıyor. Zaten bu tabletlerin alayı çindeki bir kaç tesisten çıkıyor. üzerine markasını basan basana. özellikleri kafanıza yattıysa markaya takılmayın derim.

Sizce Özellikler nasıl bu fiyata gore

• Aynisini kullaniyorum tv paneli vestelin kendi markasi. lg samnsung kadar ii degil,ses idare eder ,uydu alicisi nispeten onbord recievera gore hizli,menusu kolay ,wifi yok. Alsanda smart yalan,3d yok, vestel yazilim guncellemesi yapmiyor malesef .
    Evde 2. Tv olmadigindan garantiye veremiyorum tv menusu donuyor islem yapmiyor ,fisten kapatip acinca kendine geliyor
    Kisacasi vestel pismanliktir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souledge -- 29 Nisan 2015; 19:30:57 >
  • telefon hakkında yorumları alayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabletin kendi sitesinde modelini bulamadım linkini verebilecek bir arkadas varmı acaba detaylar icin

• etomon kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler o kişi nereden bulmuş 14 Mayıs filan varsa öğrensek ne güzel böyle önceden öğrenmek
  • sedna03 S kullanıcısına yanıt
    Valla hiç bilmiyorum face sayfasıydı aratınca o çıktı direkt aldım başka yerde yoktu :)
  • he_man kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandır yok. Önümüzde ki 2 3 hafta içinde gelir büyk ihtimal.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Weisanstein

quote:

bende anneme tablet almayi dusunuyorum pek bir bilgim yok annem internete girmek icin kullanacak cok fazla bilgim olmadigi icin soruyorum sadece wifi uzerinden mi calisir yoksa sim kart takilarak ta kullanilirmi birde bu markayi tavsiye edermisiniz

Bu cihazda 3G özelliği yok. WIFI üzerinden bağlanacaksınız. Hometech genelde A101'e ürünleri gelen marka. Uydu alıcıları vs iyi eleştiriler alıyor. Zaten bu tabletlerin alayı çindeki bir kaç tesisten çıkıyor. üzerine markasını basan basana. özellikleri kafanıza yattıysa markaya takılmayın derim.

Sizce Özellikler nasıl bu fiyata gore

Merhabalar ben bu işlerde aman aman uzman birisi değilim. İlgili arkadaşlar daha iyi değerlendirir yanlış yönlendirme yapmayayım ama şu anki kur düşünüldüğünde, A101'in garanti ve satış sonrası da düşünülürse fena bir ürün değil gibi. Kameradan fazla beklentiniz olmayacaksa iş görebilir bir cihaz.

• Seg tv mağazalara gelmeye başladı mı ?
  • Sivas Diriliş mahallesi a101'de önceki haftalarda satılan 48inch ALTUS TV'den bir adet gördüm. Arçelik var ürün olarak arkasında. fiyatı 1179 tl idi. ilgilenenler varsa onu da değerlendirebilirler kafalarına yattıysa.
  • ankara tandoğan şubesinde insertteki televizyon var almak isteyip de bulamayan varsa haberi olsun
  • Ben bugün televizyonu aldım ama açılmıyor. Siyah ekrandayken ışık gelip gidiyor başka bir şey olmuyor renkli veya beyaz bir şey ya da ses gelmiyor. Servisleri de bilirsiniz siz bozdunuz derler. A101'e geri götürüp değiştirme hakkım var mı?
  • hamburger46 H kullanıcısına yanıt
    A101e bir ara sormuştum 10 gün demişti galiba iade için.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.