Şimdi Ara

A101 7 Mayıs- Seg 48'' Led Tv 1200 Ve Daha Fazlası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
5
Favori
8.203
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: etomon

Haftaya alacağım seg tvyi. LG servisi TV yerinden bile oynatmamamıza ,silmeyi bile korkarak yapmamıza rağmen darbe almış diyor.

hocam servisin ne dediği önemli değil garantisi devam ediyorsa ve olay dediğiniz gibi
    özen gösterdiğiniz halde oluştuysa paşa paşa bakacaklar,
    ama siz hakkınızı arayacağınız yerde lg çöp oldu şimdi de seg alacam derseniz
    yarın ıslandığınız yağmuru bile ararsınız..
    bu iş bu kadar basit, bu ülkede kanunlar kağıt üstündedir siz uğraşmadıkça da
    hiçbir şey değişmez..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    Elimizden ne gelecek ki şuan
  • tv 7 aydır bendede var ne bulutlanma ne ölü piksel nede takılma durumu var tv 10 numara
  • hometech tablet bence çok iyi 8" ve 189 tl. 200 tl altı bu ekranda windows tablet arıyordum alırım ben bunu
  • Televizyonu aylar önce almıştım. Halen kullanmaktayım. Kasası gayet ince. Soruları olan varsa cevaplayabilirim;
  • etomon kullanıcısına yanıt
    Ben 799 tl verdim 3 4 yıl kullandıktan sonra bozulsa bile beni o kadar fazla üzmıyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soul741

Cihaz ile ilgili hiçbir veri yok. Hometech'in sitesinde de benzer bir ürün var fakat o da 7 inç (LİNK). Fakat muhtemelen Intel 3735G işlemcisi, 1 GB belleği var. Çözünürlükte iyi. Office sorun olacağını zannetmiyorum. 189 TL'ye çok iyi bir ürün. Benzer fiyata yukarıda bahsettiğim ürün satıldı. 7" ve 1024*600 çözünürlüğü vardı. Kaçırmayın derim.

Bu tabletin çözünürlüğü ne acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugun 4.30 Dan but satiliyor.
    Yarında devam edecekmiş sanırım
  • A101 ' de full TV satmaya başladı, kârı büyük heralde.
  • hannibal kullanıcısına yanıt
    A101'dekini soruyorsanız eğer, insert'te 1280x800 yazılmış. Fakat tam güvenilmiyor orada yazana. Alırken kontrol edilmeli bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tablet evdeki cocuklar icin alinabilir mi?oyun ve cızgi film izlemek ayrica internete baglanmak icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weisanstein

Televizyonu aylar önce almıştım. Halen kullanmaktayım. Kasası gayet ince. Soruları olan varsa cevaplayabilirim;

usb den fiklm oynatma performansı nasıl hocam. herşeyi oynatıyor mu. bi de youtube dan yüksek çözünürlüklü videoları falan sorunsuz oynatabiliyor mu
  • Bende 47' seg smart TV var.İçinde Samsug panel 50 herz oolmasına rrağmen gayet kullanışlı ve güzel.Seg alacak arkadaşlara öneririm.

• Overlok makinesi ayağınıza geldi
  • bende anneme tablet almayi dusunuyorum pek bir bilgim yok annem internete girmek icin kullanacak cok fazla bilgim olmadigi icin soruyorum sadece wifi uzerinden mi calisir yoksa sim kart takilarak ta kullanilirmi birde bu markayi tavsiye edermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: Weisanstein

Televizyonu aylar önce almıştım. Halen kullanmaktayım. Kasası gayet ince. Soruları olan varsa cevaplayabilirim;

usb den fiklm oynatma performansı nasıl hocam. herşeyi oynatıyor mu. bi de youtube dan yüksek çözünürlüklü videoları falan sorunsuz oynatabiliyor mu

Televizyonun USB'den film oynatma performansı gayet iyi. 1080p, 720p, mkv vb. dosyaları gayet iyi oynatıyor. DTS çözmüyor. Bir kaç kez, çok nadiren dosyalarda sesi kaybettiği oluyor. Filmi izlerken birden ses gidiyor, dosyayı tekrar açınca sıkıntısız devam ediyor. Yazılımsal bir problem diye düşünüyorum. Ben 2 kez yaşadım, neredeyse her gün bir film izlerim.

İşlem gücü vb. itibariyle çok performans vereceğini zannetmiyorum tarayıcının, youtube ve diğer SMART özelliklerinin. Benim evimde prensip gereği ttnet, digiturk, dsmart falan yok. WIFI için bir dongle almak lazım. Teknosalarda zaman zaman 5 TL ye satılıyor. Smart özelliklerini bu nedenle denemedim ama sizin de çok kullanacağınızı sanmam.

TV ile ilgilnenler için, bu TV'nin sanırım smart olmayan 50inch modeli Migroslarda 1299 TL. 2 inch daha büyük almak isteyip de SMART ile ilgilenmeyenler için seçenek olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

bende anneme tablet almayi dusunuyorum pek bir bilgim yok annem internete girmek icin kullanacak cok fazla bilgim olmadigi icin soruyorum sadece wifi uzerinden mi calisir yoksa sim kart takilarak ta kullanilirmi birde bu markayi tavsiye edermisiniz

Bu cihazda 3G özelliği yok. WIFI üzerinden bağlanacaksınız. Hometech genelde A101'e ürünleri gelen marka. Uydu alıcıları vs iyi eleştiriler alıyor. Zaten bu tabletlerin alayı çindeki bir kaç tesisten çıkıyor. üzerine markasını basan basana. özellikleri kafanıza yattıysa markaya takılmayın derim.
  • ben vatandan seg aldım 61 ekran led tv 5 para etmez arada kendi kendine kapanıp açılıyor bizimkilerin odasına taktım dizi izlesinler diye film denedim 1080p kastı filmin formatından olabilir belki size önerim 1200 verdikten sonra 100 200 daha koyun güzel birşey alın seg meg uğraşmayın
  • Tv ilk geldiğinde alanlardanım.
    Seg vestelle aynı.
    Kurulum çok basit. Tak uydu kablosunu, elektirk kablosunu başlasın.
    gittim vestele de baktım birebir aynısı marka farklı.
    Kanal geçişleri normal yavaş değil hızlı da değil.
    Smart tan pek bişey beklemeyin. Çok hızlı değil.
    Zaten kaç yılda bir kullanılır merak ediyorum.
    Ben dlna ile vestel, tvyo uygulamalarından tabletten film izliyorum sıkıntısız.
    Dahili wi-fi adaptörü yok. Teknosa nın sattığı vestel wifi adaptörler iş görüyor (4,99 dan bedavaya satıldı)
    Normal hız 100hz. İçindeki yazılımla 400hz oluyormuş. Oyun oynamayanlar için 100 yeterli.
    Dahili uydu alıcısı olması gayet güzel.
    Tv nin en dandik parçası şüphesiz kumandası. Tüplü tv de olsa çirkin olur o derece.

Diğer yandan içinden asma aparatı çıkıyor.
    Ben kullanmayın derim plastikten yapılmış heran kırılacak gibi havası var.
    Tv kalın değil kıyasladığım diğer cihazlarla aynıydı hemen hemen.
    Çerçeve metal ve plastik iki ayrı parça gayrt güzel.
    Görüntü kalitesi diğer cihazlarla (samsung lg ile) kıyaslandığında fark edilir derecede bişey göremedim ben güzel.
    Teyzemin ve dayımın aldıkları 6-7ay önce biri 2500 diğeri 3000 tl ye aralarında ufak fark yok. Ben o zaman 1299 a almıştım.
    Zaten bu cihazda da samsung paneli varmış eğer şehir efsanesi değilse ki zannetmiyorum efsane olacağına tr de panel üretimine geçmedi zannedersem vestel. Monteliyor yalnız.
    Soracağınız başka soru barsa sorabilirsiniz yoksa alın derim ben.

Edit1:
    Usbden film oynatma hızını sormuslar;
    720 p ağırlıklı dizi izlyorum günde 2-3 defa.
    5-6 filmde bir bazen ses gidiyor. Geri alma tuşuyla 30 sn geriye alıp başlattığımda geri geliyor. Yazılımsal sıkıntı yapmayan bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaRaKaN -- 29 Nisan 2015; 14:38:35 >

• orkide alınabilir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.