Şimdi Ara

A101 7 Mayıs- Seg 48'' Led Tv 1200 Ve Daha Fazlası (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
5
Favori
8.203
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkür ederim. İnternette bir sürü şikayet var a101'in elektronik iadesi almamasıyla ilgili. Muhtemelen servise yönlendirecek servis de sen bozdun diyecektir. Yarın şansımı bir deneyeyim.
  • hamburger46 H kullanıcısına yanıt
    Kurulumu servis mi yaptı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • etomon kullanıcısına yanıt
    hayır kendim yaptım bir zorluğu yok zaten. Vestelte çalışan bir arkadaşa sordum, muhtemelen anakart hatasıdır. üzerinde bir kırık falan olmadıktan sonra A101 alır dedi, yarın iade ya da değişim yaptırıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaRaKaN

Tv ilk geldiğinde alanlardanım.
    Seg vestelle aynı.
    Kurulum çok basit. Tak uydu kablosunu, elektirk kablosunu başlasın.
    gittim vestele de baktım birebir aynısı marka farklı.
    Kanal geçişleri normal yavaş değil hızlı da değil.
    Smart tan pek bişey beklemeyin. Çok hızlı değil.
    Zaten kaç yılda bir kullanılır merak ediyorum.
    Ben dlna ile vestel, tvyo uygulamalarından tabletten film izliyorum sıkıntısız.
    Dahili wi-fi adaptörü yok. Teknosa nın sattığı vestel wifi adaptörler iş görüyor (4,99 dan bedavaya satıldı)
    Normal hız 100hz. İçindeki yazılımla 400hz oluyormuş. Oyun oynamayanlar için 100 yeterli.
    Dahili uydu alıcısı olması gayet güzel.
    Tv nin en dandik parçası şüphesiz kumandası. Tüplü tv de olsa çirkin olur o derece.

Diğer yandan içinden asma aparatı çıkıyor.
    Ben kullanmayın derim plastikten yapılmış heran kırılacak gibi havası var.
    Tv kalın değil kıyasladığım diğer cihazlarla aynıydı hemen hemen.
    Çerçeve metal ve plastik iki ayrı parça gayrt güzel.
    Görüntü kalitesi diğer cihazlarla (samsung lg ile) kıyaslandığında fark edilir derecede bişey göremedim ben güzel.
    Teyzemin ve dayımın aldıkları 6-7ay önce biri 2500 diğeri 3000 tl ye aralarında ufak fark yok. Ben o zaman 1299 a almıştım.
    Zaten bu cihazda da samsung paneli varmış eğer şehir efsanesi değilse ki zannetmiyorum efsane olacağına tr de panel üretimine geçmedi zannedersem vestel. Monteliyor yalnız.
    Soracağınız başka soru barsa sorabilirsiniz yoksa alın derim ben.

Edit1:
    Usbden film oynatma hızını sormuslar;
    720 p ağırlıklı dizi izlyorum günde 2-3 defa.
    5-6 filmde bir bazen ses gidiyor. Geri alma tuşuyla 30 sn geriye alıp başlattığımda geri geliyor. Yazılımsal sıkıntı yapmayan bir durum.

inceleme için teşekkürler, yararlı oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamburger46

hayır kendim yaptım bir zorluğu yok zaten. Vestelte çalışan bir arkadaşa sordum, muhtemelen anakart hatasıdır. üzerinde bir kırık falan olmadıktan sonra A101 alır dedi, yarın iade ya da değişim yaptırıcam.

garanti kapsamına girmesi için kurulumunu servisin yapması gerekirdi. neyse sonucu paylaşmamışsınız, umarım sizin lehinize sonuçlanmıştır.
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt
    A101 bölge sorumlusuna ulaştım. Televizyonu servise götürüp bozuk olduğu raporunu çıkarttım, A101 ellerindeki başka televizyon ile değiştirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamburger46

A101 bölge sorumlusuna ulaştım. Televizyonu servise götürüp bozuk olduğu raporunu çıkarttım, A101 ellerindeki başka televizyon ile değiştirdi.

hayırlı olsun, memnunmusunuz peki?
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Smart özelliği pek işe yaramaz, 10 metrelik hdmi kablo aldım laptopu kullanıyorum internet/film vs için. Ancak fiyatına göre görüntü ve kalite tatmin edici. Köşelerinde çok az gölge var ancak rahatsız edecek boyutta değil. Bence smart özelliğine para vermeye değmez. Smart olmayan, daha ucuz bir SEG alınabilir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.