Şimdi Ara

A101 5 Temmuz 2018 Perşembe (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
4
Favori
6.182
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muslumcu54

Geçen yıl 49 TL ye aldığımız kitaplık bu yıl 100 TL
    Yorumunu görmeden aynını yazdım ben de. Talep görünce bindirmeyi çok seviyor bu sözde ucuzlukçular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A101 yine coşturmuş, traş bıçağı da fiyatı iyi.

• şinitzel alınır mı?

• Araç süpürgesini ve tost makinesini alacaklar boşa almayın. İkisi de işe yaramaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzunEsmer

Akü takviye kablosu nasıldır
    Bimden almıştım çok kullandım çevremde,birde kompresör aldım 60 TL idi bisiklet sisirdim oda iyi bulunsun

Tavsiye ederim bagaj da dursun

Bende ekranlı geri görüşe bakıyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mizan23 -- 30 Haziran 2018; 12:6:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mizan23

Bimden almıştım çok kullandım çevremde,birde kompresör aldım 60 TL idi bisiklet sisirdim oda iyi bulunsun

Tavsiye ederim bagaj da dursun

Bende ekranlı geri görüşe bakıyorum .

Alıntıları Göster
    Kablo ısınma yapıp erime yapıyor mu deforme oldu mu ? Sizin aldığınızda 600lük müydü? Uzunluğu tahminen kaç metre

• quote:

Orijinalden alıntı: UzunEsmer

Kablo ısınma yapıp erime yapıyor mu deforme oldu mu ? Sizin aldığınızda 600lük müydü? Uzunluğu tahminen kaç metre

Alıntıları Göster
    2 metre var ısınma frlan olmuyor zaten bagladinmi bı marja basiyorsun okadar..

Kendime olmasa da etrafa çok faydası oldu hatta pazar günü kalan bı vatandaşa verdim adam çıkardı istememe rağmen zorla para verdi ki çokta sıkışmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizan23

2 metre var ısınma frlan olmuyor zaten bagladinmi bı marja basiyorsun okadar..

Kendime olmasa da etrafa çok faydası oldu hatta pazar günü kalan bı vatandaşa verdim adam çıkardı istememe rağmen zorla para verdi ki çokta sıkışmıştı.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler Hocam bende alayım o halde

• A101 Bitmiş

• konyalım K kullanıcısına yanıt
    Doğan gorunumlu sahin gibi bisy olmus hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • A101 benim için, marketlerine sigara standı koymasıyla bitmiştir zaten.
  • yildirimr kullanıcısına yanıt
    Sebep? Sigara yasal bir ürün.

• Bende piranha iki kameralı dikiz aynası var, aynı fiyata almıştım yine a101den, görüntüleri hiç bilgisayara aktarıp izlemedim ama 1080p ve 720p kayıt seçeneği var, iki kamerayı da sürekli kayıt ediyor.

Arka kamerasına alışmak zaman istiyor, ekranda arkadaki aracın sadece plakasını gördüğümde aradan bir adam geçecek kadar mesafe kalıyor, anlamadığım bir şekilde yakın gösteriyor.

Bir de bendekinde mi sorun vardır bilmiyorum ama, döngüye almıyor, arada hafıza kartı doldu uyarısı veriyor, formatlıyorum kartı kullanmaya devam ediyorum.

Aldığım için hiç pişman değilim, bence 100 liraya gayet iyi cihaz, almayı düşünen arkadaşlara belki fikir verir. Sorunuz olursa sorabilirsiniz.

Bir de park sensörü siyah renkle mi geliyor acaba?

• Hoparlörleri alıp kullanan varsa yorum yazabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tomatoes

Bende piranha iki kameralı dikiz aynası var, aynı fiyata almıştım yine a101den, görüntüleri hiç bilgisayara aktarıp izlemedim ama 1080p ve 720p kayıt seçeneği var, iki kamerayı da sürekli kayıt ediyor.

Arka kamerasına alışmak zaman istiyor, ekranda arkadaki aracın sadece plakasını gördüğümde aradan bir adam geçecek kadar mesafe kalıyor, anlamadığım bir şekilde yakın gösteriyor.

Bir de bendekinde mi sorun vardır bilmiyorum ama, döngüye almıyor, arada hafıza kartı doldu uyarısı veriyor, formatlıyorum kartı kullanmaya devam ediyorum.

Aldığım için hiç pişman değilim, bence 100 liraya gayet iyi cihaz, almayı düşünen arkadaşlara belki fikir verir. Sorunuz olursa sorabilirsiniz.

Bir de park sensörü siyah renkle mi geliyor acaba?
    Sökülüp takılması kolay bir şey mi? Şirket aracı kullanıyorum değiştiğinde çıkarıp tekrar takması sıkıntı çıkarır mı?

• hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Bluetooth hoparlörü kapma hocam daha önce Migros’a farklı bi markayla geldi bu hoparlör. Berbat bi şey.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • göktuğbey kullanıcısına yanıt
    Bluetooth hoparlör kötü baya hocam.

• Tv nasıl beyler

• Piranha titan c type nasıl? Piyasaya göre 50 + 60 TL daha ucuz

• televızyon nasıl arkadaslar goruntu kalıtesı olarak eve almak ıstıyorum sızce gunluk tv ızlemek ıcın yeterlımı? bırde wıfı baglantısı falan varmı cok uzagım bu konularada:)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.